moje poprvé

KATEGORIE: Panny, panicové

Moje poprvé

Autor:
Lucie M.
Publikováno:
7. 11. 2013
Přečteno:
14301x
Připravovala jsem se na můj první sex. S Martinem jsme spolu byli už nějakou dobu a dnes se to mělo stát. Těšila jsem se, ale na druhou stranu jsem se bála. Těšila jsem se na slast, bála jsem se bolesti.

Když ke mně přišel, dal mi pusu na uvítanou a lehli jsme si do postele. Nejdříve jsme se na sebe jen koukali a on mě hladil po vlasech. Poté ruku přesunul trochu níže a hladil mě na boku.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Bylo to příjemné. Přisunul se ke mně o trochu blíž a začal mě líbat. Milovala jsem, jak líbá. Tentokrát ale líbal trochu jinak. Nebylo to tak romantické, cítila jsem z toho chtíč. Nejdříve jsem se toho lekla, pak jsem se ale naladila na stejnou vlnu a líbala stejně vášnivě. Prožitky z tohoto líbání byly intenzivnější. Víc se na mě tiskl a občas i kousal. Líbilo se mi to, bylo to takové divoké.

Ruku přesunul k mému zadečku, který něžně hladil. Bylo to úžasné. Po chvíli, kdy jsem ho začala jemně kousat i já, mi začal zadeček trochu mačkat. To vysílalo impulsy k mé vagíně. Každé to zmáčknutí mi připadalo, jako by mnou projel elektrický proud. Vzbuzovalo to ve mně vášeň a líbala jsem ho ještě divočeji. Potají jsem si přála, aby se rukou přiblížil víc doprostřed a začal mi zezadu hladit vagínu. Jak jsem si uvědomila, že po tom toužím, začalo mi v ní tepat. Mou rukou jsem chytila tu jeho a navedla jsem ho k místu, kde jsem jeho dotyky chtěla cítit nejvíce.

V mém těle se rozlilo horko. Chvíli mě hladil, pak ovšem přestal. Bála jsem se, jestli jsem něco nepokazila. On však jen ruku přesunul k mým prsům. Hladil je a mačkal. Po chvíli se mě zeptal, jestli mi může sundat tričko. Kývla jsem a on tak učinil. Začal mě hladit na břiše a líbal mi prsa. Mé bradavky hned ztvrdly a já toužila po tom, aby se k nim choval trochu hruběji, lákalo mě kousání a sání. On to zřejmě vycítil a svá ústa k bradavkám přesunul. Zprvu je jen jemně líbal a olizoval. Přejížděl po vrcholcích špičkou jazyka, což příjemně lechtalo. Pak přitiskl rty na okolí bradavky a začal ji jemně sát. Cítila jsem, jak to zvyšuje mou touhu. Občas po bradavkách přejel i zuby. To se mi líbilo, vždycky mnou projel mráz.

Poté svá ústa posunul níže. Začal mě líbat nejdřív pod prsy a poté na břiše. Hrál si s mým pupíkem, líbal ho kolem dokola a vevnitř mě lechtal jazykem. Líbilo se mi to, ale prahla jsem po tom, aby se přesunul ještě níže, což téměř hned udělal. Nejdříve mi líbal a hladil stehna. Postupně se dostával vnitřní stranou blíže a blíže. Když mi políbil přes kalhoty i mušličku, poprosil mě, jestli mi ty kalhoty může sundat. Jeho návrh jsem samozřejmě uvítala a pomohla mu je ze mě svléknout.

Na kalhotky se neptal, ty stáhnul automaticky. Bylo to vzrušující. Líbal mě opět po stehnech a bříšku a pomalu se přibližoval i tam, kde se na něj čekalo. Já umírala slastí. Přála jsem si, aby mě začal líbat tam dole. Mé přání se po chvilce vyplnilo. Když jsem ucítila první polibek na mé mušličce, slastí jsem sebou škubla. A takhle to pokračovalo. Nejdřív jen líbal a hladil jazykem. Po chvilce mi začal jazykem přejíždět po klitorisu.

Byla jsem úplně mokrá. Oddávala jsem se božskému orálnímu uspokojení. Po chvilce se odtáhl a já se snažila zklidnit si svůj dech, který byl velice hlasitý a nepravidelný. On si mezitím sundával kalhoty. Slyšela jsem, jak něco zašustilo. Zřejmě si nasazoval kondom. Bez varování do mě zastrčil jeden prst, aby prozkoumal, jestli jsem dostatečně vlhká. Zřejmě jsem byla, protože jsem ten prst téměř necítila. Klekl si nade mě a pomalu na mě nalehával. Cítila jsem, jak si jeho úd ve mně vytváří cestu. Bylo to příjemné. Pomalinku se dostával dál a dál, pomalu mě naplňoval. Moje vagína ho pevně obepínala, ale nebolelo to. Po chvilce ho vysunul. Líbilo se mi, když byl uvnitř, a tak jsem se pohnula tak, že jsem ho na sebe napíchla. V takové rychlosti to trochu bolelo. On si nejspíš pomyslel, že to tedy chci rychle a začal přisouvat ve vysokém tempu. Chvíli mě to bolelo, ale po chvilce jsem si zvykla a začala si to užívat. Usnadňovala jsem mu práci tím, že jsem též přirážela, což mě ještě více rajcovalo.

Líbilo se mi to, ale vzrušení se již nestupňovalo. On to nejspíše poznal a začal mi prsty dráždit klitoris, protože věděl, že to tak mám ráda. Úplně mě tím rozohnil a já přirážela jako divá. Prahla jsem po jeho prstech a penisu, užívala jsem si to dvojí uspokojení. Vzrušení se stupňovalo a já cítila, že brzy dosáhnu orgasmu. Celá jsem se klepala a bylo mi hrozné horko. Když to přišlo, přestala jsem vnímat, v mém těle se rozlévala láva. On stále ďábelsky přirážel, což mé vyvrcholení prodlužovalo. Po chvíli se začal klepat i on. Nechala jsem ho, ať se taky udělá, pak jsme se na sebe svalili a společně oddechovali. Byl to úžasný sex.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt