napoprvé s ošklivkou

KATEGORIE: Panny, panicové

Napoprvé s ošklivkou

Autor:
Pavel H.
Publikováno:
4. 7. 2014
Přečteno:
8087x
Už tři roky jsem byl na střední a stále jsem nezasunul. Nebylo to tím, že bych byl nějak extra ošklivý nebo tak, ale jednoduše se pro to nenaskytla příležitost. Ne jako všem mým kamarádům, kteří o svých sexuálních zkušenostech mleli neustále, a já tak byl z debaty venku. Zkoušel jsi tuhle polohu? Ne. Dělals to už na tomhle místě? Ne. Jaké kozy měla ta tvoje? Žádný.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Připadal jsem si jako zoufalec. Byl jsem poslední ze třídy, kdo to ještě nikdy nezkusil. Postupně jsem se od svých kamarádů distancoval nebo se neustále snažil změnit předmět hovoru. O holkách jsem mluvil rád – samozřejmě, že jsem se otáčel za každou pěknou sukní, ale nikdo s kým bych o „to“ mohl přijít.

A všimnul jsem si, že i u holek se téma sexu objevovalo se železnou pravidelností. Každá si chtěla popovídat o svém poprvé, o tom, jak jí to ten nebo onen udělal dobře. Ale jejich kroužek byl obdobný, jako ten náš klučičí. Jedna holka se nezapojovala. Byla to Nikola.

Nikola byla rozhodně tou nejošklivější holkou ze třídy. Ale co si nalhávat – byla to i nejošklivější holka ze školy. Měla velký hrbolatý nos, na kterém měla pihy, které skoro vypadaly jako bradavice. Celé tváře měla zanesené pod akné, ze kterého vyčuhovaly jen její velké rty, které měla jak oteklé. Jediné, co snad na ní bylo pěkné, byly její oči. Měla hluboké oči barvy noci.

S odstupem několika dní jsem ji ve škole pozoroval. Všímal jsem si, že se s ostatníma holkami baví, pokud jde o normální věci, ale jakmile došlo na sex nebo nějaké podobné téma, stranila se. Ale ne že by chtěla, vypadala spíše zklamaně. Neměla, co by k tomu totiž sama ze své zkušenosti mohla dodat.

A jakmile jsem si tato fakta uvědomil, začal se mi v hlavě líhnout nápad.

O dva dny později jsem Nikolu pozval na hamburger. Neodmítla, ale nechtěla, aby to někdo věděl, a tak jsme se sešli až pozdě večer. Nejdříve jsem se s ní pokoušel udržet rozhovor, ale konverzace neustále vázla. Bylo znát, že si spolu nemáme pořádně co říct.

A tak jsem to naše večerní setkání příliš neprotahoval, a jakmile jsme dojedli, šel jsem rovnou k věci. Vysvětlil jsem jí svou situaci a přiznal se, že jsem si nemohl nevšimnout, že je na tom podobně. A tudíž mě napadlo, že bychom si mohli vzájemně vypomoci. Já bych přestal být panic a ona už by nemusela být panna. Nikdo by se nedozvěděl, že jsme o to přišli společně, ale podstatné by bylo, že už bychom měli nějakou zkušenost.

Jen jsem svůj návrh dořekl, Nikola se rozzlobila, dala mi facku a odešla domů. Nejdříve jsem z toho byl zmatený, myslel jsem si totiž, že moje argumenty jsou neprůstřelné, ale nakonec jsem se smířil s tím, že zůstanu panicem zřejmě až do konce života.

Druhý den ve škole jsem se snažil dělat, jakože se nic nestalo. Nevšímal jsem si Nikoly a bavil se normálně s kamarády jako obvykle. Až na to, že dnešní den byl všechno, jen ne klasickým normálním dnem.

Po obědové přestávce jsem na svém stole totiž našel lístek se vzkazem. Byla v něm napsaná ulice a čas. Sedm hodin večer. Podepsané to nebylo, ale mně bylo okamžitě jasné, že po dnešním večeru bude všechno jinak.

Když jsem šel ze školy domů, stavil jsem se v lékárně, abych nakoupil „čerstvé“ kondomy, protože ty, co jsem u sebe neustále nosil, byly už celkem staré a já nechtěl nic riskovat. Kolem půl sedmé jsem se pořádně osprchoval, vydrhnul a oholil si intimní partie a pak vyrazil na uvedenou adresu.

Jakmile jsem zazvonil, otevřela mi Nikola oblečená do županu. Rychle mě vtáhla do domu, rozhlédla se, jestli mě nikdo neviděl, a potom zamkla. V domě bylo ticho, tudíž jsem předpokládal, že jsme doma sami.

Nikola mě chňapla za ruku a dovedla mě do prvního patra, kde měla pokoj. Zavřela za námi dveře a pak se na mě otočila. Bylo potřeba si vyjasnit pravidla – jde jenom o jeden sex, nikomu nebudeme říkat, s kým jsme o to přišli, nic to mezi námi nemění, kamarádi z nás rozhodně nebudou.

Když jsem se vším souhlasil, sundala si župan, pod kterým měla sexy podprsenku a do barvy sladěné kalhotky. Ačkoliv v obličeji moc hezká nebyla, její tělo bylo dokonalé. S úžasem jsem na ni hleděl.

Vybídla mě, abych se svlékl, zatímco ona si ke mně lehla do postele. Jakmile jsem byl jenom v trenýrkách, lehl jsem si vedle ní. Chvíli jsme se na sebe dívali, než jsme se začali zdráhavě líbat. Bylo to divné. Cítil jsem z jejího dechu trochu cibuli, která byla dnes k obědu v jídelně, ale neodvážil jsem se ji na to upozornit.

Když se přesunula dolů, začínal jsem cítit menší vzrušení. Byla spíše neobratná, ale snažila se. Kroužila mi jazykem kolem žaludu a sála mě jako o život. Rukou mi ho honila a palcem mě vždycky dráždila na špičce. Po chvilce už se ale do toho začínala dostávat. Jemně mě kousala zuby a jazykem sjížděla po celé délce mého penisu, který se mezitím postavil pěkně do pozoru.

A v této chvíli mi na něho něžně navlékla kondom, který jsem jí podal.

Potom jsem ji přetočil tak, aby ležela pode mnou a opatrně si připravil nádobíčko před vstup do její jeskyňky. A pak jsem ho do ní pomalu zasunul.

Okamžitě mě zalil ten nejlepší pocit, jaký jsem kdy měl. Bylo to naprosto neuvěřitelné. Cítil jsem stažené stěny její kundičky a teplo, které z ní vyzařovalo. Nikola tiše zavzdychala. Pomalu jsem vyjel ven a opět do ní zasunul svůj pyj. Bylo to nádherné a všechno by bylo dokonalé, kdybych se nemusel dívat na její obličej. Pro skončení panictví jsem byl ale ochotný udělat cokoliv.

Trochu jsem zrychlil tempo – zajížděl jsem do ní a vyjížděl zase ven. Tam a zpátky. Kundička se jí celá stahovala a ona vzdychala blahem. Vzrušovalo mě to. A opravdu stačilo jen několik málo pohybů, abych se udělal. Tak dlouho jsem se na to připravoval, a tak rychle to také skončilo.

Když jsem z ní slézal, vypadala zklamaně. Ona asi vyvrcholení nedosáhla. Cítil jsem se tak zostuzeně, že jsem si z penisu sundal lehce zakrvácený kondom a rychle odešel pryč. S Nikolou jsme nikdy o našem poprvé a naposledy víc nemluvili a po skončení školy jsem ji už nikdy neviděl.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt