náš zámecký víkend

KATEGORIE: Gay

Náš zámecký víkend

Autor:
Michal V.
Publikováno:
28. 8. 2014
Přečteno:
6136x
Přítel Filip měl mít narozeniny, a tak jsem rozhodl, že ho překvapím. Na víkend jsem nám objednal pobyt na zámku se vším všudy. Dobrým jídlem, dobrou společností, dobrou zábavou. Hned v pátek po práci jsem Filipa odvezl domů, kde nás u vchodu čekaly sbalené kufry. Nejdříve se přítel podivoval, ale když jsem mu přikázal, aby se převlékl a nechal se překvapit, poslechl mě. O pět minut později přišel převlečený do tříčtvrťáků, ve kterých měl boží zadek a letní košile.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Naložil jsem ho do auta a rozjel se vstříc skvělému víkendu.

Jakmile jsme dorazili na místo, Filip byl naprosto nadšený. Snad asi nejvíc se mu líbila jízdárna s koňmi, kde jsme vlastně strávili zbytek dne hned poté, co jsme se ubytovali. Filip miloval zvířata, takže odpoledne se učil jezdit na koni a i sám cvičitel musel uznat, že má nadání. Já jsem mezitím v klidu odpočíval v rohu, a když mě přestalo bavit pozorovat Filipa, vyndal jsem si knížku.

Kolem šesté se podávala večeře o čtyřech chodech, která byla jedním slovem vynikající. Filip snědl všechno, co mu kdo donesl na stůl a mlsně se přitom oblizoval. Tiše jsem sledoval jiskřičky v jeho očích a spokojený úsměv na rtech. Tušil jsem, že za tohle narozeninové překvapení se mi dostane náležité odměny.

Ale až další den, protože koňské sedlo ho natolik zmohlo, že první den jen padl do postele a spal. Ráno jsem nám přinesl snídani do postele. Byly to lívanečky se šlehačkou a jahodami. Trocha šlehačky skončila i na Filipově hrudníku – provokativně jsem ji slízl, ale kýžený efekt to nemělo. Filip se akorát pousmál, políbil mě a tím to zhaslo. Po snídani jsme si zalezli do vířivky a užívali si přítomnost jeden druhého. Po chvíli jsem si všiml, že Filip si užívá i něco jiného, protože z vody vyčníval jeho ztopořený penis. Došla řada na mou odměnu.

Přisunul jsem se k Filipovi blíže a rukou si přitáhl jeho obličej, abych ho mohl políbit. Druhou rukou jsem mu zajel do rozkroku a pohladil mu jeho mužnou chloubu. Měl ho pořádně tvrdého a připraveného k akci. Nadzvedl jsem mu plavky a popadl jeho čůráka do ruky a pomalu mu ho honil. Jazykem jsem mu mezitím smejčil v ústech.

Najednou někdo zaťukal a o vteřinu dýl se dovnitř nahrnula rodinka se dvěma dětičkami. Moje šance byla opět zmařena. S omluvami jsme rychle uvolnili vířivku a ztopořené penisy si schovávaly za dlouhé ručníky.

V pokoji jsme se se smíchem svalili na postel. Políbil jsem Filipa něžně na rty, ale než mohlo k něčemu dalšímu dojít, ozvalo se další zaťukání a hlas za dveřmi nám oznámil, že je přichystán oběd a odpolední program. A tak jsme se znovu nacpali výborným jídlem a odpoledne se projížděli kočárem po zámeckém parku, jehož součástí byla i mini zoo. Bylo tu sice jen několik málo druhů zvířat, ale Filipovi to jako zábava na celé odpoledne stačilo. Hladil všechno, co se pohladit nechalo a zaměstnanec zoo mu dokonce dovolil některá zvířata nakrmit. Filip byl nadšený. Někdy se dokázal chovat jako malé dítě.

Navečer už jsem byl vzrušením bez sebe. Během celé večeře jsem musel maskovat, že mi stojí a že bych si nejraději místo té kachny na pomerančích dal raději Filipa. Kdo si počká, ten se dočká – i můj čas nakonec nadešel.

Zatímco se Filip sprchoval, připravil jsem pro nás romantickou atmosféru. Zapálil jsem v krbu malý oheň a nachystal před něj houni. Na stůl a všechny skříňky jsem rozmístil svíčky a do sklenek nám nalil šampaňské. To už byl i pro Filipa jasný signál, že je čas na milování.

Ležel jsem na houni nahý a stejně tak Filip se přidal jen v rouše Adamově. Společně jsme si připili na jeho narozeniny a další společné chvíle, jako je tahle. A pak už jsem to nevydržel a musel ho políbit na ten jeho krásný úsměv.

Líbal jsem ho a přitom ho hladil po vlasech. Vnímal jsem jeho teplo pod sebou i to, že se mu penis staví do pozoru. Polibky jsem mu posypal celý krk a jemně jsem ho kousl do ramene. Prsty jsem mu strčil do análu a ucítil, jak se pode mnou celý napnul vzrušením. Tiše mi vzdychal do úst a já mu prstil konečník. Jazyky jsme kroužily kolem sebe a vzájemně je obtáčely.

Filip mi začal honit péro. Každý jeho dotek mě rozpaloval. Přestal jsem mu strkat prsty do análu a vztyčil se nad ním. Ptáka jsem mu strčil opatrně do úst, aby se nedávil a mrdal ho do pusy. Jazykem mi dráždil také varlata, která si pak celá dal do pusy.

Slezl jsem z něho a otočil ho na břicho. Pod zadek jsem mu dal polštář, který jsem měl stranou připravený. Obličej jsem mu zabořil do zadku a pořádně mu lízal dírku. Rukou jsem mu přitom honil ptáka. Když byl potom připravený, bez dalšího otálení, jsem mu svoje nářadíčko zabořil hluboko do těla. Filip zasténal vzrušením.

Šukal jsem ho do zadku, a když se nadzvedl z polštářů, honil jsem mu přitom ptáka. Držel jsem si ho za krk a pořádně ho do něj vrážel.

Pak nás Filip přetočil tak, že já jsem ležel na zádech a on byl nade mnou. Chvíli mi ho kouřil tak, abych na to dobře viděl, jak mu postupně můj pyj mizí v ústech, a pak mi ho strčil do zadku. Když mě mrdal, honil jsem si u toho ptáka. A pak si Filip čůráka pomalými pohyby vyhonil tak, že mi postříkal celé břicho. Než jsem se zvednul, vzal si do pusy mýho ptáka a krouživě mi ho kouřil. Rukou mi ho honil a jazykem olizoval žalud, dokud jsem se taky neudělal.

Celý víkend byl naprosto báječný. A už teď jsem zvědavý, co dostanu k narozeninám od Filipa já.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt