naše poprvé na pikniku

KATEGORIE: Panny, panicové

Naše poprvé na pikniku

Autor:
Irena P.
Publikováno:
6. 10. 2015
Přečteno:
4997x
S Igorem jsme spolu začali chodit v podstatě nedávno, ještě jsme spolu ani nespali. Vždycky jsme se jenom mazlili, než jsem to potom utnula. On by chtěl jít dál, ale já jsem si ještě nepřipadala dostatečně připravená. Jako byla jsem si jistá, že se chci odevzdat jemu, ale stále mi připadalo, že jsme spolu moc krátce. A hlavně jsem se hrozně bála. Igor to věděl, a tak na mě nenaléhal, ale kdo se na něho mohl zlobit, že to sem tam zkusil?
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Příležitostí pro první sex bylo víc než dost, jeho rodiče jezdili každý víkend na chalupu a jeho nechávali doma samotného. Místo i klid by na to byl, ale já se pořád ne a ne dostatečně uvolnit, abych na něco takového mohla přistoupit. Igor u sebe ale stále nosil kondom a čekal na tu správnou chvíli.

O týden později jsem se rozhodla, že už to konečně udělám. S Igorem jsem byla domluvená, že k němu večer přijdu a uděláme si spolu hezký večer. Jeho rodiče byli tradičně pryč, takže nám nic nestálo v cestě. Když jsem dorazila k Igorovi, nestačila jsem se divit. Skoro v každé místnosti hořely svíčky a kolem se válelo moře rudých růží – mých oblíbených květin. Igor byl slušivě oblečený a dokonce nám koupil i šampaňské, abychom se trochu uvolnili, než na to dojde. Byla jsem za ty bublinky opravdu ráda, a zatímco jsem se nemohla nabažit té romantiky, kterou pro mě připravil, jsem do sebe lila jednu skleničku vychlazeného šáňa za sebou.

A pak jsem se probudila druhý den ráno s hrozným bolehlavem. Ležela jsem ve spodním prádle na Igorově posteli a on byl vedle mě v trenýrkách. Vůbec jsem si nepamatovala, co se předchozího večera stalo, ale byla jsem hrozně zklamaná, že Igor využil mé opilosti a naše poprvé odbyl takovýmhle způsobem. Potichu jsem se oblékla a utekla odtamtud.

Doma jsem celý zbytek dne probrečela, přičemž jsem odmítala brát telefony nebo otevírat dveře dorážejícímu Igorovi. Ten tvrdil, že nechápe, co se stalo, že jsem najednou taková, když jsem nám vlastně celý večer zkazila. Teprve k večeru, když mi došlo, co to vlastně říká, jsem se umoudřila a vyslechla ho. Během večera jsem vypila tolik šampaňského, že jsem usnula jako dudek. A tak mě Igor svléknul a uložil do postele. K ničemu nedošlo.

Když mi to řekl, hrozně jsem se za sebe styděla a hned vzápětí jsem se rozhodla, že mu to pořádně vynahradím. Na další den jsem si pro něho připravila překvápko. Sbalila jsem nám piknikový koš, upekla nějaké dobroty a přibalila pár sendvičů, a vyrazila s Igorem za město. Věděla jsem tam o jednom místě, kam nikdo nechodí.

Tam jsem nám rozložila deku a připravila občerstvení. Bylo to v zákoutí řeky, takže z toho místa byl krásný výhled do okolí, ale nikde ani živáčka. V celém tom širém kraji, jsme byli jenom sami dva. A to byl přesně můj záměr.

Podala jsem Igorovi jeho porci a snažila se bavit jeho znuděný výraz. Moc se nebavil, ale já si byla jistá, že ho to brzy přejde. Když jsme se trochu najedli, tak jsem mu podala koláček štěstí a řekla mu, aby ho rozlomil. Nejdříve nechtěl, protože mu bylo jasné, že jsem to připravila já, takže vím, co se tam je, a tak není potřeba, aby to louskal a četl nahlas. Po chvilce přesvědčování to ale nakonec udělal.

Jeho obličej se rozzářil, když na něho z rozlomeného koláčku koukal kondom. Potutelně jsem se usmála a lehla si pořádně na deku.

„Jo a nevzala jsem si pod ty šaty žádné kalhotky,“ řekla jsem mu ještě, než jsem definitivně klesla do trávy. Igor se ke mně přitulil a něžně mě líbal. Ptal se mě, jestli jsem si opravdu jistá, že to chci udělat, a já jenom kývala na znamení, že ano.

A tak se do toho Igor dal.

Nejdříve mě měkce líbal svými sladkými rty a dotýkal se mých ňader. To už měl ale dovolené dříve, a tak ho spíše zajímali jiné „odemčené levely“. Během mžiku mi nadzvedl sukni a zajel mi rukou ke kundičce. Lehce se jí dotýkal a hladil ji. Pak mě na ni začal líbat. Pomalu mě na ni líbal a dýchal na ni horkým dechem. Tetelila jsem se blahem. Igor přidal i jazyk a od shora dolů mi po ní přejížděl špičkou jazyka. Vlhla jsem z něho a dech se mi doslova krátil. Konečně do mé kundičky zabořil celý jazyk a začal mi vylizovat pekáč. Prohnula jsem se v zádech jako luk, když se do toho tak dal, a stěží udržela výkřik. Nechtěla jsem ale, aby nás někdo objevil.

Igor přidal i prstíčky, kterými mi zajížděl do kundičky a ven, dovnitř a ven, až to vlhce mlaskalo. Zatímco mi ji dál prstil, lehnul si výš, aby mě mohl líbat. Kroužil kolem mého jazyka a mírně mě kousal do rtů.

Pod jeho kalhotama jsem cítila ohromnýho ptáka, a tak jsem ho pustila ven. Honila jsem mu ho v ruce a dívala se, jak mu přes žalud přehrnuje předkožka. Palcem jsem mu mnula uzdičku, při čemž se on cukal vzrušením. Chtěla jsem mu ho kouřit, a tak jsem na něj nalehla, a zatímco jsem si jeho klacek strkala opatrně do pusy, on mi lízal kundičku. Tahle poloha se mi moc líbila. Jednou rukou jsem si navíc pomáhala a hnětla mu ztuhlá varlata.

Igor mě zastavil těsně předtím, než by se býval udělal. Otočil si mě k sobě čelem a nastavil mi čůráka, abych se na něho sama nabodla. Nejdříve jsem zaváhala, ale pak jsem si ho rozhodně zasunula do lasturky až po kořen. Měla jsem broskvičku pořádně staženou kolem Igorova ptáka, až to trochu bolelo. Nebylo to ale nic nesnesitelného, a tak jsem se začala pomalu pohybovat. S každým dalším přírazem to bolelo míň a míň a klouzalo to snadněji.

Po chvilce jsem už na Igorovi rajtovala jako na koni a sténala u toho vzrušením. Igor mě přitom držel za zadek a pomáhal mi, nasedávat až po kořen. Blaho, které mě přitom zalévalo, bylo úžasné a hromadilo se. Zavřela jsem oči slastí a soustředila se na ten pocit. Vnímala jsem, jak se mi houpou prsa, i to, jak mi Igorův pták zajížděl dovnitř a ven. A než jsem se stihla udělat, Igor mě předhonil. Moje vášnivost udělala svoje – Igor mě v rychlosti převrátil a vystříkal se mi přímo na kundičku.

Bylo mi hrozně moc dobře. Ani jsem nemusela dosáhnout orgasmu, abych se cítila, jakože se vznáším. Ještě se spermatem na lasturce jsem se k Igorovi přitulila a užívala si ten pocit, že jsem vedle něho.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt