naše poprvé

KATEGORIE: Gay

Naše poprvé

Autor:
Martin M.
Publikováno:
25. 6. 2015
Přečteno:
5620x
Byl jsem hrozně nervózní. S Ivanem jsme dneska měli mít třetí rande, což znamenalo, že dneska k tomu asi konečně dojde. Byl jsem rozklepaný jako ratlík, před skříní jsem strávil doslova hodiny, než jsem si vybral co na dnešní schůzku na sebe. A pak jsem zjistil, že skoro nestíhám, takže jsem na místo setkání doslova utíkal. Nervozitou ale i spěchem jsem svůj zvolený outfit doslova propotil, než jsem se dostal před kinosál, kde jsme se měli sejít. Ivan už tam stál a s úsměvem mě vyhlížel.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

S Ivanem jsme se seznámili ve škole, když nastoupil do vedlejšího ročníku. Okamžitě jsme si padli do oka a trávili spolu spoustu času. Nejdříve jenom jako kamarádi, ale to potom trochu přerostlo. Už od dětství jsem věděl, že jsem gay a moji rodiče to tak brali. U Ivana to bylo trochu těžší, svou orientaci si totiž uvědomil, až když poznal mě. Jeho rodiče si mysleli, že mám na něj špatný vliv, že se přiznal k homosexualitě jenom proto, že jsem ho donutil, a tak nám dlouhou dobu zakazovali se vídat. Moji rodiče do toho sice chtěli zasáhnout, nechtěli, abych byl kvůli své orientaci takto diskriminován, ale já jejich pomoc odmítl. Ivanovi rodiče jsem si podmanil staromódním způsobem – choval jsem se vzorně, jejich synovi jsem pomáhal ve škole s domácími úkoly, přimlouval jsem se za něj, apod. Po nějaké době museli uznat, že nejsem tak špatný. A když jim došlo, že jejich syn je opravdu gay, přijali jeho i mě. Jejich původní reakce byla prostě jen způsobená šokem – ani jednoho z nich nenapadlo, že by se jejich synovi mohli líbit muži.

I když jsme tedy s Ivanem předtím byli kamarádi, tohle bylo něco jiného. Jakmile nám rodiče dovolili se znovu scházet, naše schůzky už nebyli kamarádské, ale stala se z nich rande. Dneska jsme spolu šli do kina na nejnovější Avengers 2. Napůl jsme si koupili kolu a popcorn a během celého filmu se drželi za ruce. Bylo to hrozně romantické. I když jsme si všimli, že někteří lidé v kině se na nás podivně koukají, nehodlali jsme se se svou láskou schovávat. Ale ani nijak provokovat.

Po skončení filmu jsme šli na romantickou večeři. Nervozitou jsme oba nemohli ani pořádně jíst, takže jídlo trvalo mnohem déle, než by se dalo čekat. Z restaurace jsme odcházeli až kolem jedenácté hodiny večer. Byl jsem po příjemném večeru hrozně unavený, nedával jsem ale na sobě nic znát kvůli Ivanovi. Jakmile jsme dorazili do našeho domu, který byl prázdný, protože rodiče si na víkend vyjeli ke známým, ostýchavě jsme se přesunuli do mého pokoje.

Oba jsme měli nervy na pochodu. Vázla mezi námi dokonce i konverzace. A tak jsme přestali mluvit a začali se líbat. Něžně a toužebně, ale přesto tomu něco chybělo. A cítil to asi i Ivan, protože mě zastavil a přiznal se, že je po dnešním dni hrozně unavený, tak jestli by mi nevadilo to nechat na jindy. Byl jsem rád, že v tom nejsem sám. I když bych rád naše poprvé neodkládal, byl jsem si jistý, že kdyby k tomu došlo dneska, oba bychom to hrozně odflákli. Takže bylo lepší počkat a udělat to pořádně.

Nic ale nebránilo tomu, abychom se trochu pomazlili. Pak jsme ale usnuli jako dřeva.

Bylo krásné se vedle Ivana probouzet. Rodiče se měli vracet až před obědem, a tak jsme se rozhodli, že využijeme samoty ke společné sprše.

Vysvlékli jsme se a do naší velké sprchy se nacpali oba dva. Vzájemně jsme se potírali sprchovým gelem a smývali ze sebe včerejší únavu. Několikrát jsem Ivanovi záměrně přitom zajel do rozkroku a všimnul si, že je připravený. Oba jsme měli ráno erekci, takže o to to nyní bylo jednodušší. Kleknul jsem si na zem a vzal Ivanův pyj do pusy. Když jsem mu ho kouřil, pomáhal jsem si přitom rukou. Ivan mě mezitím hladil po hlavě a tiše vzdychal. Škádlivě jsem jazykem kroužil po celé délce jeho ptáka, než jsem si ho strčil hluboko do krku. Ivanovi se to líbilo, cítil jsem, jak se pod mými doteky klepe vzrušením. A když to vzrušovalo jeho, mě taky.

Hladil jsem mu přitom zadek, načež jsem mu prsty zajel do análu. Ivanovi se skoro podlomila kolena. Prstil jsem mu jeho kakaovou dírku a kouřil mu u toho ptáka pomalými táhlými pohyby.

Po chvíli jsem se postavil zpátky na nohy a Ivan vypnul vodu. Nejdříve osušil sebe a potom se rozhodl osušit mě. Nechal jsem ho, aby mi celé tělo otřel ručníkem, přičemž se samozřejmě zastavil u mého ptáka. Začal mě líbat a zároveň mi ho honit. Držel jsem Ivana za tvář a tisknul ho těsně k sobě. Svoje vzrušení jsem mu dával najevo tak, že jsem mu sténal do úst.

Potom jsme se vrátili do mého pokoje, kde jsem měl v nočním stolku lubrikant. Ten jsem namazal kolem Ivanova análu a trochu si s ním potřel i svýho ptáka. A pak už jsem mu ho tam pomalu strkal. Ivan sténal rozkoší, když jsem zajížděl hlouběji do jeho zadečku. Kolem ptáka jsem cítil, jak ho má stažený, což mě ještě více vzrušovalo. Jakmile jsem dojel až po kořen, začal jsem zase couvat. Takto jsem pomalu dovnitř a ven zajel asi třikrát, než jsem se odvážil přirážet rychleji. Mrdal jsem Ivana a jednou rukou si hrál s jeho ptákem. A jelikož to bylo poprvé, tak netrvalo dlouho a udělal se. Postříkal si celé břicho spermatem.

Vyklouzl jsem z něho ven a pomohl mu, se otřít. On mi ho potom na oplátku vykouřil. Naše poprvé tak bylo opravdu skvělé. Vyplatilo se nám počkat.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt