naše propité poprvé

KATEGORIE: Panny, panicové

Naše propité poprvé

Autor:
Monika K.
Publikováno:
29. 7. 2014
Přečteno:
7474x
Naše parta se rozhodla, že pojedeme na celý týden do hor na chatu kamaráda Milana. Bylo to stranou vesnice, takže jsme měli jistotu, že naše povolnější veselí nebude nikoho otravovat. Těšili jsme se jako děti na Vánoce. A především já s přítelem Denisem, se kterým jsme plánovali, že se spolu poprvé pomiluje. Oba jsme byli nezkušení a toužili jsme o to přijít právě spolu.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když naše dvě plná auta zaparkovala před malou polorozpadlou chatkou, před našima očima jako kdyby se změnila v palác. Bylo to místo, kde bylo všechno povoleno, a nikdo na nás nedohlížel. Mohli jsme si dělat prostě cokoliv, co jsme chtěli.

Jakmile jsme se trochu zabydleli, bohužel jsme s Denisem nebyli v pokoji sami, protože chatka tolik místa neposkytovala, sešli jsme se dole v malém obýváku a začala zábava. Hráli se hry, alkohol tekl proudem a sranda jako kdyby neměla konce. Teprve v ranních hodinách jsme jeden po druhém odpadli.

Ráno se ti nejodolnější z nás rozhodli, že dojdou pro nějaké pečivo a zároveň nakoupí nějaký alkohol, protože naše zásoby se po prvním večeru povážlivě ztenčily. My s Denisem jsme dělali, že je nám zle, abychom nikam nemuseli a doufali, že půjdou všichni ostatní, abychom tak zůstali na chatě sami.

Příležitost se ale bohužel nekonala, protože další dva kamarádi odmítli kamkoliv chodit. Na jejich obhajobu nutno podotknout, že jeden z nich se během včerejšího bujarého veselí bouchnul do hlavy a druhá zvracela o sto šest.

Zklamaní jsme se odebrali do pokoje, kde jsme leželi společně se Zdeňkem, který ležel a doufal, že nemá otřes mozku.

Po nějaké půl hodině jsme se rozhodli, že se půjdeme projít. Venku bylo hezky, třeba bychom se mohli pomilovat někde v přírodě – i když představa, že mě žerou komáři, mi opravdu moc romantická nepřipadala. Jakmile jsme těm dvěma oznámili, že se jdeme projít, Tereza si usmyslela, že by jí procházka na čerstvém vzduchu mohla udělat lépe, a tak se k nám přidala.

Klid jsme tedy neměli nikde.

Ani následujícího večera se nám nepodařilo uniknout kamarádům, kteří jako kdyby byli naklonovaní. Chata byla totiž tak malinká, že na každém kroku jsme do někoho vráželi. A když už se nám nenápadně podařilo vytratit, netrvalo to ani deset minut a už po nás byla sháňka.

Sexuálně frustrovaní jsme se pak vždycky vraceli na dalšího panáka.

A v tomto duchu se nesl celý týden. Jeden den míjel druhý a příležitost stále nepřicházela. S Denisem jsme se po sobě dívali a bylo nám z toho smutno. Toužili jsme po sobě, ale nemohli jsme si to dát najevo – to nám bylo odepřeno.

Když nastal poslední den, rozhodla jsem se – buď dneska, anebo nikdy. Projednou jsme se do krámu vydali mi dva a nakoupili velkou zásobu alkoholu. Dohodli jsme se, že kamarády důkladně opijeme a poté si to spolu užijeme v klidu a pohodě.

A náš plán vycházel přesně tak, jak měl.

Už od sedmi večer se pil jeden panák za druhým a kuchyňka se plnila prázdnými lahvemi. Připíjeli jsme si společně s kamarády, ale panáky jsme potají vyplivovali nebo vylévaly stranou. Nechtěli jsme být namol při našem poprvé.

Kolem jedenácté odpadl poslední kamarád, když tančil s lahví vodky v ruce. Najednou se složil na zem na jednu velkou hromadu ostatních odpadlíků a okamžitě usnul. Nadšeně jsem se podívala na Denise a všimla si, že i jeho očička jiskří. Natáhl ke mně ruku, a když jsem mu do ní vložila svou, odvedl si mě nahoru do našeho pokoje.

A tam ležel na vedlejší posteli Zdeněk. Během večera jsme o něm ztratili povědomí a ani v nejmenším nás nenapadlo, že by byl schopný doškrábat se do postele.

Co teď?
Několikrát jsem do Zdeňka strčila, abych se přesvědčila, že je v hlubokém spánku. Když se mi to potvrdilo, pokrčila jsem rameny a dala Denisovi ruce kolem krku. Rty jsem položila na jeho a něžně ho pusinkovala. Nejdříve byl trochu nesvůj, ale když viděl, že Zdeňkův stav se podobá více komatu než spánku, nechal se zlákat.

Opatrně mě položil na postel, zatímco mě nepřestával líbat. Pomohla jsem mu se svlékáním a on pak vysvlékl mě. Připadala jsem si jako v sedmém nebi.

Jeho rty klouzaly po mém krku a pak se přesunuly na prsa. Nemotorně mi přejížděl přes bradavky, ale i tak to bylo krásné. Stejně tak, když jazykem dojel až k mému rozkroku. Nejdříve jsem se trochu ostýchala, ale když mě pohladil po tváři, abych se uvolnila, nechala jsem ho, aby mi jazykem vysmejčil komůrku. Pomalu přejížděl jazykem nahoru a zase dolů a i když to byl celkem jednotvárný pohyb, naplňovalo mě to rozkoší.

Po chvíli jsem se zvedla a rozhodla se, že nyní udělám já dobře jemu. S trochou odporu jsem si strčila jeho ptáka do pusy a kouřila mu ho. Pořádně jsem nevěděla, co mám dělat, ale jelikož jsem cítila, jak mi v rukou tvrdne, asi jsem to dělala dobře. Několikrát jsem se přitom málem pozvracela, ale ani tak jsem nepřestala. Když byl připravený, položila jsem se zpátky na záda a několikrát zhluboka vydechla, abych se uvolnila.

Denis do mě opatrně zajížděl a neustále se ptal, jestli mě to nebolí, nebo jestli nemá přestat. Na jeho otázky jsem odpovídala polibky a steny. Bylo to tak neuvěřitelné cítit ho v sobě, být mu tak blízko. Pevně jsem ho objala. Vůbec mě to nebolelo.

A pak začal přirážet.

S každým pohybem ze mě vyrážet steny slasti. Toužila jsem, aby mě mrdal rychleji a rychleji. Krev se mi přímo vařila v žilách, dech se mi krátil. Zapřela jsem se rukama za hlavou a pomáhala mu, aby se do mě mohl vtisknout víc a víc.

A pak mě najednou zalilo teplo.

Denis se přestal pohybovat. Byl zadýchaný a červený. Připadal si zahanbený, že už se udělal. Šťastně jsem ho pohladila po tváři a pevně ho objala.

I když jsem toho večera nedosáhla orgasmu, byl to ten nejúžasnější zážitek vůbec. Zdeněk vedle nás klidně prospal celou noc a druhý den ráno si akorát stěžoval na to, že jsme měli moc hlasitě puštěnou televizi. Jestli mu někdy došlo, že televize na chatě není, to dodnes netuším.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt