návštěva gay baru

KATEGORIE: Gay

Návštěva gay baru

Autor:
Pavel H.
Publikováno:
21. 11. 2013
Přečteno:
6140x
Holky mě nikdy nepřitahovaly. Možná mě více přitahovali muži, ale to jsem si odmítal připustit. Jednou mě Ivo přemluvil, abych ho doprovázel do gay-baru. Nebránil jsem se. Říkal jsem si, že asi aspoň ověřím, že opravdu na ženy nejsem. Moc se mi tam nechtělo, ale Ivo mě přemluvil, měl jsem pro něj trochu slabost.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

V baru se ten den konala nějaká zvláštní událost, takže se vybíralo vstupné. Ivo ho za mě zacáloval, což jsem vůbec nečekal. Mrkl na mě a řekl, že si to vybere jinak. Trochu jsem znervózněl, protože jsem nevěděl, co tím myslí.

Když jsme vešli dovnitř, spadla mi brada. Tolik hezkých chlapů na jednom místě jsem ještě neviděl. Ivo zřejmě všechny znal, protože mu všichni kývli na pozdrav. V baru hrála nenásilná příjemná hudba. Ivo mě usadil a došel pro pití. Když se vrátil se skleničkami v ruce, zhasla světla a hudba přestala hrát. Nevěděl jsem, co to má znamenat, ale všichni byli v klidu, tak jsem vyčkával, co přijde. Vtom se rozsvítil reflektor, který se zaměřil na menší pódium, kterého jsem si předtím nevšiml.

Na pódiu stála nějaká postava v plášti, která začala trhavými pohyby tancovat. Po chvíli jsem se dovtípil, že to bude striptýz. Muž s vypracovaným tělem ze sebe postupně shazoval jeden kus oblečení za druhým. Bylo to vzrušující. Můj penis začínal tvrdnout. Naštěstí všude kolem byla tma. Položil jsem si na penis ruku a přes kalhoty jsem ho začal nenápadně třít. Klepal jsem se vzrušením. Nemohl jsem se dočkat, až nám model na pódiu odkryje i jeho intimní partie.

Vtom se ke mně ze strany přitiskl Ivo a začal mě zuřivě líbat. To umocnilo mou nadrženost a začal jsem si můj pyj třít ještě intenzivněji. Ivo mé snažení uslyšel a ujal se této práce sám. Když se Ivova ruka dotkla mého penisu, myslel jsem, že se tady asi udělám. Když už jsem skoro dosáhl orgasmu, Ivo s dotyky přestal. Naštvalo mě to, nevěděl jsem, co dělat dál. Ale Ivo se zvedl a zašeptal mi do ucha: „Sejdeme se na toaletách.“

Jelikož jsem nevěděl, kde toalety jsou, vyrazil jsem hned za ním. On se jen ušklíbl. Na toaletách svítilo tlumené světlo. Na Iva jsem téměř skočil a začal ho ďábelsky líbat. On mi to oplácel. Rozdělal mi pásek, aby se mohl lépe dostat k mému tepajícímu údu. Já jsem na oplátku rozepínal pásek jeho. Vášnivě jsme se líbali a vzájemně se jemně dotýkali penisů. Při každém dotyku jsem sebou mírně škubl, jak příjemné to bylo. Byl jsem maximálně vzrušený. Chtěl jsem, aby si Ivo vzal můj pyj pořádně do ruky a začal mi ho honit, ale on ho pořád jen ohmatával. Začal jsem se pohybovat ve směru, aby jeho ruka jezdila po mém penisu. On pochopil. Obklíčil dlaní můj úd a pomalu mě začal uspokojovat. To samé jsem dělal já jemu.

Oba jsme vzdychali, téměř jsme si to ani neuvědomovali. Něco tak úžasného jsem nikdy nezažil. Vášnivě jsem ho kousal a rukou mačkal jeho tvrdý penis. Když začal zrychlovat, můj dech byl hlasitější a hlasitější. Zrychloval jsem taky, cítil jsem, že každou chvílí budu stříkat. Ivo též vypadal, že nemá k orgasmu daleko. Cítil jsem, jak se mi v těle rozlévá teplo. Mé srdce bušilo jako o závod a já stěží popadal dech. Můj penis sebou škubal v té euforii a stříkal semeno všude po okolí. Ivo na tom byl stejně. Cítil jsem, jak se i jeho tekutina rozlévá po mé dlani. Ještě chvíli jsme tak stáli a snažili se vstřebat to, co se právě stalo. Po chvíli odpočinku jsme se umyli a šli se opět dívat na úžasný striptýz

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt