incest

Panny, panicové
article

Maminčin mazánek

Měl jsem velmi dobrý vztah se svou matkou. A proto jsem si nemohl najít žádnou ženskou. Vždycky,...
Přečíst
KATEGORIE: Panny, panicové

Maminčin mazánek

Měl jsem velmi dobrý vztah se svou matkou. A proto jsem si nemohl najít žádnou ženskou. Vždycky, když viděla, jak dobře se o mě máma stará, tak utekla, protože se bála, že takhle dobře by to ona nezvládla. S mámou jsem bydlel sám, táta nás opustil, když jsem byl ještě dítě a od té doby, jsme si spolu vypěstovali hodně silný vztah. Jediný, kdo mezi nás mohl, byl náš pes Azor. Máma se kvůli mně všeho vzdala, tak jsem ji nemohl jenom tak opustit, musel jsem se o ni postarat tak, jako se ona ta dlouhá léta starala o mě.
Přečíst
Autor:
Daniel K.
Publikováno:
29. 3. 2017
Přečteno:
46541x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Skupinový sex

Rodinná vánoční nadílka

A zase po roce tu byli Vánoce. Manželka pekla cukroví jako divá a já bedlivě hlídal televizní program, abych ji mohl informovat o tom, jakou pohádku zrovna dávají. Ani jsem si nevšiml, kdy stihla ozdobit stromeček a umýt a vyzdobit okna, ale třeba to tam bylo celý rok, nejsem k takovým věcem zrovna moc všímavý. Chtěla to mít jednoduše všechno připravený na Vánoce a hlavně na příjezd zbytku naší rodiny. Měla přijet její sestra s manželem a jejich děti, potom můj bratr se svým velkým psem a potom jeho už odrostlá dcera. Mělo nás tu být hafo a manželka se chtěla blýsknout v dobrém světle, jako správná hospodyňka.
Přečíst
Autor:
Tomáš B.
Publikováno:
1. 3. 2017
Přečteno:
27170x
KATEGORIE: Lesbičky

Incestní sesterský vztah

Po dlouhé době k nám měla přijet moje sestra se svým přítelem. Bydlela jsem teď nějaký čas na druhé straně republiky a ona si konečně našla čas, aby se za mnou jela podívat, jak se mi daří. A že se mi daří skvěle. Nina byla o dva roky mladší, než já a poslední dobou neměla moc štěstí na správné chlapy – jeden jí zahýbal a druhý dost pil. Konečně si ale prý našla obstojnou partii, kterou mi právě jela ukázat. Vždycky jsme k sobě měli velmi blízko, i když je to u sester spíš tak trochu neobvyklé. My jsme ale neměly problém se o všechno dělit a podržet se ve chvílích nouze.
Přečíst
Autor:
Karolína F.
Publikováno:
22. 2. 2017
Přečteno:
15793x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt