nezvedený školák

KATEGORIE: Gay

Nezvedený školák

Autor:
Nikolas T.
Publikováno:
4. 5. 2016
Přečteno:
8494x
S přítelem jsme měli perfektní vztah. Sice jsme spolu byli jenom nějaké dva měsíce, ale já si s ním připadal jako v sedmém nebi. Bylo to úžasné, skvěle jsme si spolu rozuměli a sex byl opravdu vynalézavý. Pořád jsme se něčím překvapovali a nemohli se jeden druhého nabažit.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Nebo jsem si to alespoň myslel.

Jeden den jsem přišel za Robertem do práce, abych ho vyzvednul, protože jsme měli jít do kina. Já jsem se ho ale nemohl dočkat, a tak jsem šel až za ním do kanceláře. Robert byl ale celkem podrážděný a na všechno mi odsekával. Byl jsem z toho zmatený a především nešťastný, nebyl jsem si jistý, co jsem udělal špatně. Snažil jsem se ho tedy zbytečně moc neškádlit, ale přesto na mě vybouchnul. Seřval mě na tři doby, že jsem jako malý dítě, že se neumím chovat a podobně. Naštval jsem se a šel domů. Jak jsem tak ale seděl po tmě doma, tak se mi to v hlavě trochu rozleželo. Věděl jsem, že Robert toho má teď v práci opravdu hodně a do toho já jsem ho vyrušoval a nepočkal tak, jak jsme se domluvili. Chyba byla opravdu na mé straně, a tak jsem se rozhodl omluvit, za své nevhodné chování, kvůli kterému jsme se tak pohádali.

Než abych za ním ale šel klasicky s bonboniérou, Robert totiž miluje čokoládu, rozhodl jsem se zkusit něco jiného. Šel jsem po práci do obchodu a chtěl si koupit něco speciálního. Jak jsem tak ale chodil oddělením se spodním prádlem, všechno mi připadalo moc klišé, moc jednoduché, moc laciné. A takový já nejsem. Procházel jsem jeden obchod za druhým, ale nic mě stále nezaujalo. A pak najednou jsem to uviděl. Bylo to dokonalé a přitom tak prosté. Okamžitě jsem si to koupil a pak se vydal do přítelova bytu, od kterého jsem měl už dávno klíč.

Než Robert přišel domů, převlékl jsem se do svého nového oblečení a načančal se pro svého milého. Když zarachotily klíče v zámku a Robert otevřel, přivítal jsem ho oblečený jako nezvedený školák. Snažil jsem se nesmát, když jsem ho žádal o pomoc s domácím úkolem, kterému jsem moc nerozuměl a se smutným výrazem ho vedl k připravenému sešitu. Robert chtěl nejdříve protestovat, ale když jsem na něho udělal smutné psí oči, podvolil se a začal hrát se mnou.

Posadil jsem se na židli a Roberta nechal, aby se postavil za mě a mohl mi radit. Stál mi za zády a díval se na hlouposti, které jsem měl napsané v sešitě a kroutil hlavou. Neustále opakoval, že jsem tedy opravdu nepozorný žák a že bych zasloužil potrestat, protože takhle hloupého a nechápavého studenta, aby učitel pohledal. Smutně jsem se na něj díval a bylo mi doslova do breku z jeho slov. Chvíli jsem dělal drahoty, ale pak jsem nabídnul, jestli bychom se nemohli domluvit nějak jinak. Že on jako učitel má určitě dostatečně velkou pravomoc, aby mi napsal dobrou známku, kterou jsem tak zoufale potřeboval. Robert se zdráhal a ustupoval ode mě, když jsem ho popadl za koule.

Naoko jsem ho přemlouval a přistupoval k němu po kolenou. Robert se jako zdráhal a jemně mě odstrkoval, ale ne takovou silou, abych to opravdu vzdal. Zabořil jsem mu hlavu do rozkroku a válel se po jeho penisu pod oblečením. Cítil jsem, jak ho má ztopořený a jak jenom čeká, až ho vyndám ven. Dělal jsem na svého „učitele“ oči a smyslně ho žádal o trest a poté lepší známky, které jsem potřeboval, aby se na mě doma nezlobili. On nakonec svolil a nechal mě, abych mu rozepnul kalhoty.

Vyndal jsem jeho postaveného čůráka a mnul ho chvíli v ruce. Přitom jsem se díval, jak Robert přivírá oči slastí a zaklání mírně hlavu. A pak jsem si ho dal do pusy. Měl ho teplýho a ulepenýho od částečné ejakulace. Kouřil jsem mu ho vášnivě a sem tam ho škrábnul svými zuby. O to víc se mu to líbilo. Slintal jsem blahem, když mi jeho čůrák mlaskal v puse a sál mu ho doslova dosucha. Robert u toho tiše sténal a rukama se opíral o stůl za sebou.

Mezitím jsem si vyndal svýho ptáka a honil si ho, zatímco jsem mu kouřil. Pták mi přitom pumpoval v ruce a nadržeností jsem se málem vystříkal během chvilky. Vydržel jsem to a pak se postavil. Robert mi okamžitě strčil jazyk do krku a hnětl mi přitom ptáka. Pak došel pro lubrikant a pořádně si ho máznul. Poručil mi, abych se opřel o stůl, a pak mi strčil jazyk do análu. Vylizoval mi zadek, až jsem zatínal slastí nehty do stolu. Měl jsem zadek celý vlhký od jeho slin, když mi ho ještě máznul trochu lubrikantem. Prostě jen tak pro jistotu.

Pak mě předklonil a pomalu ho do mě strčil. Šlo to hladce, protože jsme oba byli nadržení a kluzcí. Jeho pevný penis mi zajel hluboko do zadku, až jsem vykřikl. Robert si mě chytil pod krkem a přirážel přitom čím dál rychleji. Sem tam mě pleskl po tváři a vynadal mi za ten špatně napsaný úkol. Šukal mě jako nějakou svou děvku a já si to náramně užíval. Jeho čůrák mi v zadku jezdil sem a tam, až mi pták málem explodoval. Vzal jsem si ho do ruky a pomalu honil. Nechtěl jsem se tak brzo udělat. Robert mi přitom zezadu šeptal do ucha prasárny a kousal mě do ušních lalůčků. Jazykem mi přejížděl přes krk a do ramen mi zatínal zuby. Jeho ptáka jsem vnímal každým kouskem svého těla. Předklonil jsem se tedy a mnul mu ještě koule. Jeho varlata mi poskakovala v ruce a Robert se nedlouho potom udělal. Ze zadečku mi ještě teklo jeho sperma, když mě rafnul za ptáka a honil mi ho tak rychle, že jsem mu málem spermatem postříkal strop.

Tohle byl náš nejlepší usmiřovací sex. S kostýmem špatného žáčka jsme si ještě několikrát vyhráli a musím uznat, že to byla nejlepší investice v mém životě.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt