o panictví jsem přišel s prostitutkou

KATEGORIE: Panny, panicové

O panictví jsem přišel s prostitutkou

Autor:
Tomáš M.
Publikováno:
25. 6. 2015
Přečteno:
8805x
Stále jsem byl panic. Mohl jsem si za to ale jistým způsobem sám. Holku jsem nehledal, celý den jsem doma seděl u world of warcraft a nechodil chodit mezi lidi. Ve škole jsem byl průměrným žákem a to naprosto ve všem. Se známkami, vzhledem i chováním. Neměl jsem prachaté rodiče, kteří by pořizovali značkové oblečení a každý týden nejnovější iphone, takže jsem logicky nebyl in. A jelikož jsem byl v mnoha ohledech průměrný a v několika dalších lehce podprůměrný, žádná o mě ani neměla zájem. Navíc slepice, které jsme měli ve třídě, mi za námahu ani nestáli.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Nejdříve jsem si to nijak nepřipouštěl, ale po nějaké době jsem v panictví začínal cítit překážku. Už mě nebavilo si doma honit u porna, kde bylo beztak všechno předstíraný. Začal jsem se tedy poohlížet po holce, která by mě mého handicapu zbavila. Nikoho jsem ale nenašel. Nešlo ani tak o to, že by se mi žádná nelíbila, jako spíš o to, že o mě žádná zájem neměla. A tak jsem to vyřešil jednoduše. Na internetu jsem si našel nějakou lehkou ženu. Vždyť šlo jenom o to, abych se zbavil panictví, tak proč z toho dělat takový tyátr, mluvit o lásce a porozumění. Nedělal jsem si iluze, že poprvé je to stejně hrozné, tak si to alespoň odbudu s někým, na kom mi nezáleží.

Dámu jsem si objednal až domů na víkend, kdy rodiče neměli být doma. Čekala je večer nějaká firemní akce, takže jsem měl mít celý dům jenom pro sebe. Nejdříve mě napadlo, abych koupil šampaňské a rozmístil po domě trochu svíček, ale pak jsem si uvědomil, že ona za svou „práci“ dostane zaplaceno, tak proč bych měl dělat něco navíc.

A tak jsem jenom se složenýma rukama v klíně čekal, až přijde. Domluvil jsem se s ní na devátou hodinu. Jelikož mi bylo jasné, že první sex nebude dlouhá záležitost, měl jsem ji rezervovanou jenom do deseti.

Když konečně zaťukala na dveře, vyskočil jsem jako vyplašený zajíc. Byla to hezká mladá blondýnka, v duchu jsem si tuto její práci ospravedlnil tím, že si určitě vydělává na školu.

Zavedl jsem ji do obývacího pokoje a nabídl jí pití. Když jsem jí přinesl požadovanou sklenici vody, posadil jsem se vedle ní a čekal. Sklenici vypila až do dna a pak se na mě otočila s tím, že jak to tedy uděláme. Oznámil jsem jí, že jsem panic a chci se tohoto „titulu“ zbavit, jakým způsobem je mi jedno.

Dívka přikývla, že rozumí a řekla, že v tom případě se dá do práce.

Klekla si na podlahu a začala mi masírovat rozkrok. Mravenčilo mi v celém těle, když jsem cítil, jak se mě tam dotýká. Spokojeně jsem se opřel v sedačce a nechal ji dělat její práci.

Ještě než mi ale stihla vyndat ptáka a já mohl zažít poprvé ve svém životě orál, zachrastily v zámku klíče. Když blondýnka uviděla, jak dovnitř vstupují moji rodiče, tiše poznamenala, že skupinový sex je za příplatek. Beze slova jsem ji chňapl za ruku a posadil ji zpátky vedle sebe na gauč. Rodičům jsem namluvil, že je to spolužačka, která se přišla učit matiku. Než stihli poznamenat, že je pátek večer a že já v matematice taky plavu, odvedl jsem prostitutku do svého pokoje. Tam jsem jí vysvětlil, že to tedy budeme muset nechat na jindy. Domluvil jsem si s ní nový termín, zaplatil jí tuto zbabranou práci, přičemž byla natolik velkorysá, že mi dala slevu. Po uplynutí hodiny odešla jakoby nic.

S blondýnkou jsem se domluvil na víkend o dva týdny později, kdy jsem věděl, že rodiče jedou za babičkou. A doufal jsem, že si znovu něco nezapomenou.

O dva týdny později byl dům v sobotu večer opět prázdný a blondýnka vedle mě seděla na gauči. Bez dalšího otálení se dala znovu do práce. Masírovala mi ptáka i koule a mlsně se přitom na mě dívala. Nevím, jestli to tak měla naučené, nebo byla opravdu spokojená s tím, co pod mými spodky našla, ale v té chvíli, kdy si dala mýho ptáka do pusy, mi to bylo naprosto jedno.

Kouřila jako bohyně. Jemně mi jazykem klouzala po žaludu a trochu tvrději přejížděla přes uzdičku. Kdybych nebyl tak vycvičený honěním u porna, asi byl se okamžitě udělal. Ale takhle jsem to vydržel i v okamžiku, kdy si můj klacek pomalu zasunula do pusy až po kořen. Cítil jsem kolem žaludu její stažené hrdlo a hrozně mě to vzrušovalo. Tomuhle se říkalo opravdové deep throat.

Chtěl jsem, aby se o mě dneska postarala, což znamenalo, že si všechno měla udělat sama. A tak se sama vysvlékla do sexy spodního prádla a vzrušila mě malým tanečkem na klíně. Zatímco pro mě tančila, mnula si prsa a olizovala si vlastní bradavky. Pak si sundala i kalhotky a ukázala mi svou kundičku. Měla ji malou a růžovou, vůbec nevypadala jako nástroj pro její obživu.

Naslinila si prsty a začala se prstit. Cpala si dovnitř dva prsty najednou a tiše u toho sténala. Pták mi u toho pumpoval vzrušením.

Když se takhle na mě připravila, obkročmo se na mě posadila a s pohledem upřeným do mých očí, na mě pomalinku nasedala. Zvrátil jsem hlavu nazad slastí a neustále se snažil myslet na to, abych se neudělal. Když po mém pyji sjela až ke kořenu, začala se stejně pomalu zase zvedat. Vědomě přitom svoji kundičku stahovala a zase povolovala. Kolem ptáka jsem cítil teplo a vlhko její lasturky.

Po dvou nasednutích, kdy viděla, že jsem se ještě neudělal, přešla k další fázi, kterou bylo trochu rychlejší rodeo. Začala na mně poskakovat a ptáka si zabodávala hluboko do těla. Přitom si držela prsa a sténala. Bylo to tak hrozně vzrušující, že tady už nic nepomohlo. Udělal jsem se do ní.

A pak jsem se spokojeně rozvalil na gauči. Blondýnka ze mě slezla a odešla do koupelny, kde si jenom opláchla sperma, které z ní teklo ven, upravila se v zrcadle a vrátila se do obýváku. Posbírala si svoje věci a oblékla se. Peníze jsem jí dal předem, takže jsem se ani nezvedl, když odešla. Konečně jsem nebyl panicem.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt