odpanění baculky

KATEGORIE: Panny, panicové

Odpanění baculky

Autor:
Miroslav L.
Publikováno:
6. 10. 2014
Přečteno:
11557x
Naše baculatá sousedka Anna se nikdy za svoje tělo nestyděla. Už když jsme byli malé děti a hráli si spolu na ulici, nestalo se, aby byla šikanována od jiných dětí. Za svoji tloušťku se nestyděla a všem to dávala okázale najevo. Nevadilo jí, že jí tělo přetéká do všech směrů – ona se cítila sexy. A ráda to všem ukazovala.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Kamarádství nám vydrželo i později, akorát už všechno bylo trochu jinak. Přeci jen už nám bylo skoro šestnáct. Tedy Anně bylo, já měl narozeniny o dva měsíce později než ona.

Na tu velkou slávu jsem pozval všechny svoje kamarády – rodiče mi dovolili udělat oslavu u nás na zahradě s pořádnou grilovačkou. Připadal jsem si jako borec, když jsem vítal jednoho ohromeného hosta za druhým. Ano, máma si vyhrála. Na zahradě bylo hned několik stolů, které přetékaly jídlem a pitím, které bylo samozřejmě, vzhledem k našemu věku, nealkoholické. Jakmile ale máma zmizela z dohledu, táta nám přinesl basu piv a jeden z kámošů doma ukradl láhev rumu, takže alkoholu nakonec také bylo dost.

Hudba hrála, až se trávník natřásal, a grilované masíčko prskalo nad ohněm. A v té chvíli přišla Anna. Měla na sobě krátké šaty, které jí odhalovaly macaté nohy navlečené do ladných balerínek. Několik mých spolužaček se pohrdavě ušklíblo, když k nám mířila. Nikdo ji moc rád neměl.

V ruce nesla dýňový koláč, který upekla její máma a s blahopřáním mi ho předala. Když jsem to od ní přebíral, vlepila mi mlaskavou pusu. Všichni okolo se smáli, ale jí ani mně to trapné nepřišlo. Než se vydala obhlídnout stůl s jídlem, řekla mi, že dárek mi dá až potom, co všichni odejdou.

Byl jsem opravdu zvědavý, co si pro mě mohla připravit, že to muselo počkat na soukromé předání.

Kolem půl jedné se už všichni rozcházeli směrem ke svým domovům, popřípadě si je postupně vyzvedávali rodiče. Byla to pěkná oslava, kterou jsem si užil.

Skoro už jsem na Annina slova zapomněl, když tu se ke mně s dusotem přihnala přes trávník. Rychle mi pomohla uklidit a odnosit nádobí do kuchyně. Když bylo všechno jakž takž poklizené, chňapla mě za ruku a odvedla mě zase ven.

Na moje dotazy, kamže mě to vlastně vleče, mi neodpověděla. Zastavila se teprve u nich před kůlnou, kterou měla upravenou pro svoje potřeby. Celkem ráda malovala, takže tu měla štětce, palety a plátno, prostě to, co bylo potřeba. Nyní ale všechny krámy byly odsunuty stranou a uprostřed té malé místnosti byla natažená na zemi deka. Kolem dokola bylo několik svíček, které se nyní Anna snažila co nejrychleji zapálit.

Těžce jsem lapal po dechu a hledal ta správná slova.

Anna mě ale umlčela. Jakmile zapálila svíčky, lehla si na deku, přičemž svým velkým zadkem dobrou polovinu zabrala, a poplácala na ten malý prostor vedle sebe. Oznámila mi, že mi jako dárek k narozeninám chce dát odpanicování.

Zmateně a šokovaně jsem na ni zíral. Nechtěl jsem uvěřit, že by opravdu byla schopná pro mě něco takového udělat. Je pravda, že jsem si poslední dobrou několikrát posteskl, že jsem snad jediný panic u nás ve třídě, ale opravdu jsem nečekal, že mě poslouchá.

Poslouchala a nyní byla ochotná se mi oddat.

Nejdříve jsem váhal. Nechtěl jsem, aby to dělala z donucení, ale ona o tom nechtěla ani slyšet. Popadla mě za ruku a stáhla mě k sobě na zem. Když jsem chtěl ještě něco namítnout, přilepila svoje velká ústa na moje a jazykem mi vnikla do pusy. Ještě nikdy jsem se pořádně nelíbal, takže ani nevím, jestli jsem to dělal správně, ale asi ano. Naše jazyky se obtáčely kolem sebe a narážely do sebe. Několikrát jsme o sebe cvakli zuby. Bylo to takové nešikovné, oba jsme to přeci jen dělali poprvé.

Pomalu jsme se vzájemně svlíkli a musel jsem konstatovat, že Anna na to byla více připravená než já. Neustále se snažila, aby to bylo co nejvíce sexy. Trenýrky se mi třeba snažila sundat zuby. Bohužel se jí to moc nedařilo a spíše to bylo trapné, než vzrušující.

Když se jí konečně podařilo mi svlíknout i spodní prádlo, zůstala rovnou dole. Ptáka jsem měl už víceméně připraveného, ale bylo potřeba ho naslinit. Nejdříve mi ho honila, přičemž mi ho drtila v ruce. Musel jsem ji upozornit, aby byla jemnější.

Jakmile mi ho ale začala kouřit, poznal jsem, že to s ní nebude tak jednoduché. Připadalo mi vzrušující už jen to, že ho má v puse, ale ona chtěla udělat víc. Neustále mě do něho kousala a jazykem ho žužlala jako bonbon. Bylo to nepříjemné, a tak jsem ji po chvilce navrhl, že teď připravím já ji, s čímž okamžitě souhlasila. Rozvalila se na deku a roztáhla nohy.

Frndu měla krásně oholenou a lízat ji mě rozpalovalo. Přejížděl jsem jazykem přes její pysky a prstem si hrál s jejím klitorisem. Zřejmě jsem byl dobrej, protože neustále vzdychala a kroutila se jako had. Bylo těžké udržet ten správný bod, když s sebou neustále mlela. Navíc vzdychala tak hlasitě, že jsem se bál, aby na nás někdo nepřišel. Lízal jsem ji teda jako divej, abych to co nejdříve skončil.

Když už ječela skoro na celou ulici, přestal jsem a bez otálení ho do ní zasunul. Šlo to překvapivě snadno. Ještě jsem se jí zeptal, jestli ji to nebolí, jestli je to takhle dobré, a když nic nenamítala, začal jsem přirážet. Píchal jsem ji a přitom cítil, jak se ve mně zvyšuje slast. Kundičku měla pořádně staženou, a když jsem ji mrdal, prsa se jí plácala na hrudi. Měla velká prsa, která jakoby žila vlastním životem. Naklonil jsem se a vzal jí je do pusy. Olizoval jsem jí bradavky a kousal ji do nich. Mohla se vzrušením zbláznit.

Zasouval jsem do ní svého čůráka sem a tam, líbilo se mi, jak v ní mizí, ten pocit, když jde dovnitř a ven. Její sténání bylo sice přehrávané, ale tělo, do kterého jsem strkal nářadíčko ne. Nakonec jsem to už nemohl vydržet a udělal se. Postříkal jsem jí tučné bříško a vyčerpáním se svalil vedle ní. Na moje poprvé to bylo vážně dobré. Znovu už bych ale s Annou spát nechtěl.

Potom, co jsme skončili, jsem ještě chvíli počkal, a pak se zvedl s tím, že děkuji za dárek, ale že doma musím ještě něco pomoci. Anna byla sama se sebou spokojená, a tak mě nechala jít. Už nikdy jsme o téhle noci nemluvili a nikdy už se nic podobného neopakovalo.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt