odpanění od kamarádčina kluka

KATEGORIE: Panny, panicové

Odpanění od kamarádčina kluka

Autor:
Kamila K.
Publikováno:
21. 6. 2019
Přečteno:
17342x
Moje sestra si našla kluka. Nebyla to sice moje opravdová pokrevní sestra, ale nejlepší kamarádka, se kterou jsem sdílela naprosto všechno. Byly jsme jako dvojčata, všude jsme pořád chodily spolu, všechno jsme prožívaly spolu. Tedy až do chvíle, kdy si našla toho Filipa. Naštěstí byl ale fajn, takže jsme všude akorát začali chodit ve třech. Spousta lidí na nás divně koukala, ale nám to připadalo naprosto v pořádku. Byly jsme prostě my dvě a potom Filip. Miška chodila mezi námi dvěma a držela se s námi oběma za ruku. Bylo to jako dřív.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Tedy až do chvíle, kdy se spolu vyspali.

Najednou jsme na tom s Miškou nebyly stejně. Ona už nebyla panna, ale já pořád ano. Naše přátelství teď viselo na tomhle jediném faktu, rozdělovalo nás to. Já jsem tu zkušenost neměla a nemohla jsem si s ní o tom povídat. Sice ona mi o tom všechno řekla, jak do ní Filip pomalu zajel, jak jí přitom líbal a hladil po vlasech, jak ji to trochu bolelo, ale moc krve z ní nešlo. Že to prostě bylo v pohodě a že je škoda, že já jsem pořád panna a nemůžu jí říct, jak se to líbilo mě.

Mrzelo mě to. Zlobila jsem se na svoje panenství a chtěla jsem o něj taky přijít. Když jsme to potom s Miškou zase rozebíraly, tak ji najednou napadlo, jak tuhle naši patovou situaci dát zase do pořádku. Prostě mi půjčí na jeden sex Filipa a bude to! Dokonce budeme mít i stejné podmínky, takže jí můžu popsat, jak se to s ním líbilo mě. Připadalo mi to nejdříve jako hrozně hloupý nápad, ale čím déle o tom mluvila, tím víc jsem tomu byla nakloněná. A navíc, když Miška s tím takhle souhlasila, tak proč ne. Akorát jsem chtěla, aby u toho byla, abychom to mohly prožít spolu, a ne jako předtím, že si to s ním odbyla sama beze mě.

Filip na nás zpočátku koukal, jestli jsme se nezbláznily, ale když mu Miška řekla, jak to chceme provést, viděl, že to máme promyšlené a musel nám dát za pravdu. Jakože to není až tak šílené. Domluvili jsme se tedy, že se všichni tři sejdeme další den a nejdříve půjdeme do kina, abychom se trochu osmělili. A pak teprve na věc.

V kině Miška posadila Filipa mezi nás, aby nás tak mohl držet za ruku obě dvě. Byla jsem trochu nesmělá, ale jeho ruka byla tak teplá a příjemná, že jsem se nevzpírala. Držela jsem se s ním za ruku i po celou cestu k jeho domu, kde se to mělo stát. Rodiče neměl doma, takže jsme měli celý dům pro sebe. A to na celý večer, takže jsme nemuseli nikam spěchat.

Miška si mě odvedla do vedlejšího pokoje a začala mě pomalu svlékat. Radila mi, abych se tomu nebránila, že se musím hlubokým výdechem uvolnit, jinak že mě to bude hrozně bolet. A hlavně, abych to dyštak Filipovi řekla, že ze mě penis zase vytáhne. Povídala o tom tak zasvěceně, hladila mě po vlasech a hrozně se těšila, až mě Filip odpaní a budeme si zase blíž. Stála jsem před ní úplně nahá a tváře jsem měla úplně červené studem. Řekla mi, abych tam chvíli počkala, že dojde Filipa rozehřát, aby to bylo snadnější.

Když mě za pět minut zavolala do pokoje, Filip už tam stál nahý s nataženým kondomem na docela velkým péru. Myslela jsem si, že ho bude mít menšího, ale říkala jsem si, že ta velikost mi jenom přijde moc velká, že se do mě určitě v pohodě vejde. Lehla jsem si na zády do postele a Miška si sedla vedle mě. Podala jsem jí ruku a pevně se jí držela. Filip na mě nalehl a rty se dotýkal těch mých. Něžně mě líbal a hladil mě po vlasech, zatímco rukou studoval mou panenskou kundičku. Naslinil si prsty a jemně mi s nimi přejel po vstupu do mého těla. Jako kdyby mě odemykal. Ucukla jsem pod jeho dotekem, ale ne ze studu, ale ze slasti. Cítila jsem tam dole teplo a to vábilo i jeho ptáka.

Jeho žalud jsem najednou měla před kundičkou, na kterou mírně tlačil. Nejdřív do mě zajel jenom špičkou a zase ven. Přitom mě nepřestával líbat a hladit. Já se přitom držela Mišky za ruku, která mi ji silně tiskla. A pak do mě její kluk proniknul.

Vykřikla jsem a pevně stiskla Mišky ruku. Filip mi ve stejný okamžik do úst zajel jazykem. Nával vzrušení do mě pronikl zároveň s jeho penisem. Zajížděl do mě pomalu a pak zase ven. Tančil nade mnou svými boky a já cítila, jak se mu stahuje zadek. Pronikal do mě hlouběji a hlouběji, až byl na kořen. Natáhla jsem za sebe i druhou ruku, abych se mohla držet Mišky. Právě jsem přišla o panenství a mohla jsem to s ní sdílet.

Filip se podpíral na rukou, aby mohl hlídat tempo, ale když viděl, že mě to nebolí a užívám si to, klesl na lokty. Ležel těsně na mě, až mi mačkal prsa. Jeho váha byla příjemná, jeho pokožka na té mé jemná. Pořád stahoval zadek a nepřestával mě šukat. Sténala jsem při každém dorazu a třásla se doslova po celém těle. Na pokožce mi vyrašil studený pot a po páteři mi přecházel mráz.

To, co mnou třáslo nebyl ale Filip, ale blížící se orgasmus. Jakmile Filip začal vnímat silnější stahy mojí kundičky, trochu přidal na tempu. Líbal mě a já jeho, zatímco mě Miška držela za ruku a hladila mě po ní. V okamžiku, když jsem dosáhla svého prvního vyvrcholení, jsem jí ale ruku málem zlomila. Držela jsem se jí a tělem se přitom tiskla k jejímu klukovi. Ten tempo uzpůsobil a zpomalil, abych se mohla udělat. Jakmile orgasmus odezněl Filip do mě ještě párkrát zasunul, než si lehl vedle mě. Podle bílého kondomu se udělal taky. Nevím sice kdy, ale zvládli jsme to oba dva. Otočila jsem se nadšeně na Mišku, která se na mě usmívala. Hned si mě odvedla vedle, abychom si mohli popovídat jako dvě ne-panny.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt