odpanění od nejlepšího kamaráda

KATEGORIE: Panny, panicové

Odpanění od nejlepšího kamaráda

Autor:
Soňa C.
Publikováno:
18. 10. 2018
Přečteno:
17232x
Seděla jsem u Milana na gauči a zase si naříkala na to, jaký jsou kluci prasata, jak myslí jenom na to jedno. Jako byla pravda, že já jsem ve svých devatenácti pořád byla panna a už se mi to nelíbilo, ale nechtěla jsem s klukem chodit jenom proto, aby mi vlezl do kalhotek a pak si našel jinou. Připadala jsem si jenom jako sexuální oběť. A Milan na tom byl podobně. Pár holek už sice měl, ale byly to samý slepice a chtěly po něm tak akorát to, aby za ně všude platil. A to se mu taky nelíbilo.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Seděli jsme vedle sebe a předháněli se v tom, kdo chodil s horším partnerem a popravdě to bylo docela smutný. Ale přesto jsme se docela nasmáli. Sranda skončila ve chvíli, kdy Milan navrhl, abychom to poprvé dělali spolu. Nejdřív jsem se tomu hodně smála, ale když jsem viděla, že on zvážněl, pochopila jsem, že to myslí vážně. Nejdřív jsem to okamžitě zavrhla, vždyť je to nesmysl. Ale Milan říkal ať počkám, že to přeci dává smysl – známe se už od dětství, spoustu jsme toho spolu zažili, nestydíme se před sebou a všechno to bude jenom jednou. Když budu odpaněná a on odpanicovaný, potom se na všechno budeme dívat jinak a třeba si i snadněji najdeme nějakého partnera. Budeme už zkrátka a dobře vědět, do čeho jdeme.

Odmítla jsem se o tom bavit a chtěla jsem odejít, ale Milan mě zastavil, že ať nechodím. Klidně na to můžu zapomenout, na to, co říkal, ale ať nechodím, že nechce být sám. A tak jsem zůstala. Povídali jsme si dál, ale konverzace přeci jenom trochu vázla. A pak najednou nebylo o čem povídat. Milan se na mě tak podivně podíval a potom zase sklopil zrak. Sledovala jsem strop a přemýšlela nad jeho návrhem, když tu se najednou na mě otočil a jemně mě políbil. Oba jsme měli suché rty, a tak se nám lepily k sobě. Opětovala jsem mu jeho polibek. A pak jsme se začali líbat. Držel si mou hlavu v dlaních a nakláněl hlavu ze strany na stranu, jak prozkoumával jazykem mou ústní dutinu. Pocítila jsem v těle zachvění a celá jsem se otřásla v okamžiku, kdy mi dal ruku na prso. Lehce mi ho masíroval a hnětl a dorážel na moje velmi citlivé bradavky. Přes podprsenku jsem to cítila méně, ale jakmile mi ji sundal, tak jsem začala sténat. Jazykem se dotkl bradavky a pak si ji celou strčil do pusy. Dívala jsem se, jak jeho jazyk kopíruje moje prso a bradavka mu mizí v ústech.

Rukou mi Milan hladil kundičku přes kalhotky. Už jsem stihla pořádně zvlhnout, tak, že to muselo být cítit i přes ty kalhotky. Dal mi kraťasy a kalhotky stranou a podíval se přímo na moji zvlhlou čičinku. Měla jsem ji růžovou jako broskvička a stejně tak šťavnatou. Roztáhla jsem nohy, aby k ní měl lepší přístup a mohl si k ní lehnout. Nejdříve se jazykem trochu dotkl klitorisu, tělem mi přitom projelo zabrnění a ústa se otevřela ve stenu. Pak to udělal znovu a pak ještě jednou. K tomu přidal prsty, kterými zručně masíroval celou moji kundičku. Jazykem mi rozevíral pysky od sebe a prstem jemně a pomalu zajížděl do kundičky. Ta ho nejdříve nechtěla vůbec pustit, ale když do ní několikrát zkusmo zajel jenom málo, povolilo její napětí. Vjel do mé mokré jeskyňky jedním prstem a potom i druhým. Bylo tam vevnitř těsno, ale o to, to bylo lepší.

Naklonil se ke mně zpátky a vášnivě mě políbil. Pomohla jsem mu ven z jeho upnutých kalhot, které škrtily jeho nádobíčko. Nevěděla jsem, že má Milan tak velkého ptáka, jinak bych s tímhle podnikem souhlasila už dávno. Zůstala jsem ležet a Milan se nade mnou vztyčil i s tím svým pérem. Skoro jsem ho ani nemohla obejmout rukou, jak tlustou kládu přede mnou až doteď schovával. Špičkou jazyka jsem se ho dotkla a zároveň mu rukou shrnula předkožku. Políbila jsem ho znovu na jeho žalud a pak na uzdičku a on u toho sténal a v klacku mu cukalo. Brala jsem to tak, že to dělám dobře, a tak jsem pokračovala. Po chvilce jsem ho vzala celýho do pusy a pomalými pohyby ho kouřila. Jazykem jsem u toho přejížděla po celé jeho délce a snažila se nacpat si ho do pusy až po kořen, ale nedařilo se mi to a dávila jsem se. Milana to ale hrozně vzrušovalo. A pak mě najednou odstrčil se slovy, že by se jinak udělal, kdyby mě nechal a to nechtěl. Nejdřív chtěl poznat zákoutí mojí vagíny.

Podsadila jsem víc pánev, aby se mu do mě lépe zajíždělo a on to tak opravdu udělal. Opravdu pomalu ve mně mizel žalud potom ohrnutá předkožka a potom se mého análu dotkla jeho varlata. Byl ve mně až po kořen. Tlačilo mě to a bolelo, ale nepřestávali jsme. Milan zase stejně pomalu vyjel. Ptáka měl trochu od krve, ale oba jsme byli tak vzrušení, že jsme na to nehleděli. Hned do mě zase zajel a pak už rychleji vyjel ven. A dovnitř a pak zase ven. Cítila jsem, jak se moje kundička víc a víc promazává, jak do mě pravidelně zajíždí. Prsa se mi na hrudníku třásla, když do mě přirážel vlnivými pohyby. Dokonce to i přestávalo tolik bolet. A Milan si to taky víc užíval.

Chtěla jsem si to vyzkoušet taky určovat rychlost a úhel sama, a tak jsem se Milanovi vytrhla a povalila ho na gauč. Nasedla jsem na něj obkročmo a nabodla se na jeho ztopořený pyj, který byl celý od mé šťávy, která ze mě hojně vytékala. Byl ve mně opravdu hodně hluboko, tak jsem se víc nadzvedla a nechávala do sebe zasouvat jenom jeho špičku. Úplně to stačilo, aby nás to oba hrozně vzrušovalo. Milan se naklonil víc ke mně a lízal mi u toho bradavky a bříško, které se mu komíhalo před obličejem. Pak mě čapnul za zadek a pomáhal mi lépe korigovat přirážení. Podsadila jsem ještě víc pánev, takže do mě mohl hlouběji, kde bylo ještě těsněji. Cítila jsem v sobě horko společně s jeho ptákem. Zaklonila jsem hlavu a sténala hlasitě a bez rozpaků. Už mi to připadalo naprosto normální, že tu teď šukám se svým nejlepším kamarádem.

Milan si k sobě přitáhl moji hlavu a vášnivě mě při tom přirážení líbal. To už jsem cítila, jak se mi kundička začíná stahovat a objímat jeho ptáka ve mně ještě těsněji, než doposud. Taky to začalo čvachtat, jak tam bylo víc šťávičky. A pak mě roztřásla naprostá slast. Přestala jsem se hýbat a jenom vnímala to horko, co mi proudí tělem, a jak se moje vagína velmi těsně stahuje. Milan mě objal a hlavu mi zabořil mezi kozy, zatímco do mě jeho pták pumpoval sperma.

Když bylo hotovo, sesedla jsem z něho a posadila se vedle něj. Rychle jsem si oblékla kalhotky, aby jeho sperma, které ze mě teklo ven, neudělalo ještě větší nepořádek. Milan si přitáhl mou tvář a dlouze mě políbil. Tohle nebyl jenom sex na odpanění, ale skutečný první sex.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt