ona nebo on – můj první sex s chlapem

KATEGORIE: Gay

Ona nebo on – můj první sex s chlapem

Autor:
Martin V.
Publikováno:
25. 12. 2014
Přečteno:
8555x
Zkouškové bylo v plném proudu a moje mozkové buňky pomalu ale jistě přestávaly na takový zápřah stačit. Dostával jsem ze sebe každý den naprosté maximum a těšil se jako Jarda na Vánoce, kdy už konečně bude tomu utrpení konec.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Moje modlitby byly vyslyšeny o necelý týden později. Všechno jsem úspěšně zvládl – a to znamenalo jediné. Pořádnou oslavu. Už několik dní jsem se toho okamžiku nemohl dočkat, takže jsem samozřejmě měl vytvořenou přesnou představu o tom, kam půjdu a kolik toho vypiju. Aneb půjdu všude, kde se bude pařit a vypiju toho tolik, kolik budu schopen ustát. Společně s kamarády jsme měli nejdříve sraz v hospodě, kde jsme se navnadili několika dávkami piva, abychom na tu štaci nevyráželi s úplně čistou hlavou. Kolem desáté večer jsme potom zaplatili a vyrazili do velkoměsta pařit a řádit.

Hned ale v prvním klubu jsme se zklamali. Bylo tu jen několik málo lidí, kteří vypadali, že si před příchodem někde pořádně šlehli. Jejich červené oči a nesrozumitelné žvanění dávalo jasně tušit, že tady zábava nebude.

Do druhého klubu jsme dorazili kolem jedenácté. A tady to žilo. Hudba hlomozila, okna a parket se otřásali pod nohama desítek lidí a barmani na pultech nestíhali rozlévat panáky. Tady se nám líbilo. Na posilněnou jsme si dali dva panáky každý a pak se rozeběhli na taneční parket, kde se to hemžilo sexy kočičkama. Měl jsem v plánu nějakou dnes sbalit a v noci si pořádně užít mrdačku.

Obhlížel jsem situaci a hledal tu pravou, která by mě zvládla obšťastnit. A pak mi padla do oka jedna blondýnka. Pomalu jsem se k ní přiblížil a při vhodném okamžiku se k ní přidal do tanečních kreací. Moje přítomnost jí zřejmě nevadila – naopak se na mě svůdně usmála a prsty naznačila, abych k ní šel blíž.

A to jsem taky udělal.

I když už ta holka v sobě něco málo měla, raději jsem do ní lil jednoho panáka za druhým, aby později byla povolná a mým návrhům se nevzpírala. Už jen při pohledu na ni se mi stavěl pták do pozoru. Nebyla to vyloženě žádná kráska, ale tělo měla božský. Nenápadně jsem si už samozřejmě ohmatal přední nárazníky a spokojeně si přitom v duchu mručel. S touhle bude sex jedna báseň.

Párty jela dál a dál, lidí v klubu neustále přibývalo a kamarády jsem už dávno někde ztratil, když jsem se rozhodl trochu na tu holku přitlačit. Během ploužáků jsem se na ni okázale lepil a ona na mě na oplátku vystrkovala zadeček. Vždycky, když jsem ji přes něj plácl nebo jí ho pořádně zmáčkl v dlani, radostně vypískla.

Čím více jsme oba byli nalití, tím více jsme se po sobě plazili a tím pádem bylo zřejmé, že brzy k něčemu dojde. A ta holka v tom měla jasno. Při posledním tanci si strčila moje prsty do pusy a naznačovala dokonalou kuřbu. V ten okamžik jsem se neudržel, chňapl ji za ruku a vedl ji ven. Sama potom nabídla, že bychom mohli jít k ní, a tam si to pořádně rozdat – že je to kousek od klubu, takže proč to prodlužovat. S radostí jsem souhlasil.

Jen odemkla dveře od bytu, hned jsem se na ni vrhnul. Přirazil jsem ji ke stěně a nadrženě ji líbal. Jakmile jsem ale chtěl zajet rukou pod její kalhotky, odtáhla se. Nechápavě jsem se na ni podíval, protože jsem si myslel, že ona to chce taky. Vzápětí se mi dostalo ujištění, že sex ano, ale že by raději do zadečku, že ji to více vzrušuje. Že moc nemusí, když jí někdo šahá na kundičku.

A tak jsem její přání respektoval.

Ona si potom klekla a sundala mi kalhoty. Čůráka, který byl už plně v pozoru, mi začala pomalu a smyslně kouřit. Pomáhala si rukou tak, že mi ho honila a špičkou jazyka přitom objížděla žalud a kousala mě do uzdičky. Přitom si hladila prsa a uhrančivě se na mě dívala. V kouření byla fakt dobrá. A jelikož si zvládala můj pyj nacpat celý do úst, zřejmě ani neměla dávící reflex. Zatímco mi ho honila, si do pusinky dávala také moje varlata, a jemně je oždibovala zoubky. Měl jsem pocit, že mi pták samým napětí praskne.

A tak jsem ji popadl a položil na kuchyňský stůl. Ve chvíli, kdy jsem jí ale chtěl sundat kalhotky a vylízat jí kundičku, vzepřela se mi a otočila se tak, že jsem měl před sebou její zadeček. A tak jsem jí vylízal anál. Objížděl jsem její dírku a zajížděl jí do ní prstem. Slastí vzdychala a cukala sebou.

Když jsem ji potom chtěl mrdat, nechtěla si sundat kalhotky, a tak jsem je prostě odsunul stranou a mrdal ji do zadečku. A ona pořádně přirážela a nabodávala se tak na mýho ptáka. Ačkoliv já jsem na její lasturku sahat nesměl, ona si zajela rukou mezi nohy a hrála si sama se sebou. Sice jsem to neviděl, ale už jen ta představa mi přidávala na vzrušení. Měl jsem rád, když si holka dokázala vyhrát sama.

Šukal jsem ji rychle a tvrdě a přitom si ji přidržoval za prsa, která jsem jí drtil v dlani. Měla je pevná a tuhá, bradavky v pozoru. Krouživě jsem jí je dráždil a mnul mezi prsty. Ve chvíli, kdy jsem se ale pokusil sjet taky dolů k jejímu rozkroku, vysmekla se mi a řekla, abych si lehl na postel.

Byl to sice divný sex, ale přeci jen sex, a tak jsem poslechl. Ona si potom nade mě klekla a penis si dala znovu do zadečku. Análová dírka se jí pořádně stahovala a ona přitom sténala slastí.

Když mi potom začala mnout ještě varlata, po chvíli jsem vyvrcholil. Postříkal jsem jí pořádně zadeček a spokojeně se odsunul stranou. Jakmile jsem ale chtěl udělat ji, odmítla. Když se otočila, pochopil jsem proč.

Nevím, jestli jsem byl tak ožralej, nebo ona prostě tak dokonalá herečka, ale za celou tu dobu mě opravdu ani na chvíli nenapadlo si pomyslet, že by to nemusela být holka. To už ale teď bylo více než zřejmě. Jakmile se postavila a otočila se ke mně čelem, z kalhotek, které měla celé postříkané vlastním spermatem, jí koukal pták. Já tu celou dobu mrdal kluka! Udělalo se mi z toho zle a okamžitě jsem odešel. Neměl jsem ani sílu na ni/něj křičet nebo nadávat. Jen jsem odešel a venku okamžitě zvracel.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt