poprvé jsem se udělal do německé cuchty

KATEGORIE: Panny, panicové

Poprvé jsem se udělal do německé cuchty

Autor:
Aleš H.
Publikováno:
21. 2. 2020
Přečteno:
21629x
Byl jsem krátce po maturitě a od rodičů jsem za svou snahu dostal peníze na vytouženou dovolenou u moře. Bohužel v jejich doprovodu. Připadal jsem si, jako kdyby mi bylo deset. Jeli jsme autem a já seděl vzadu. Máma na mě neustále mluvila a pokoušela se se mnou komunikovat, ale já si hned deset kilometrů od domu nasadil sluchátka a odmítal jsem se bavit.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Díval jsem se ven, jak silnice utíká a horizont se neustále mění. Tedy tak mi to připadalo alespoň prvních dvě stě kilometrů. Dálnice potom začala být pěkně nudná. Opravdu. Než jsme přejeli hranice do Chorvatska, málem jsem vypustil duši. O dalších pár hodin později jsem konečně uviděl nekonečnou modrou plochu. Moře. Byl jsem u něj poprvé a rodiče taky. Matka hnedka vytáhla foťák a začala jako šílená fotit z okýnka auta. Bylo mi z toho trapně, a to tam ani nikdo další kromě táty nebyl.

Na místo jsme dorazili asi kolem poledne. Umíral jsem hlady, ale odmítal jsem se ztrapňovat pojídáním čecháčkovských smažených řízků s chlebem. V břiše mi kručelo, ale do pusy jsem tuhle šílenost prostě odmítal strčit. Nechal jsem rodiče u auta, ať se cpou beze mě, a vyrazil směrem na pláž. Horké slunce mi svítilo do očí, bílý písek mě pálil do nohou a ve vzduchu byla cítit sůl. Na pláži byla hromada lidí, ale při pohledu na krásné moře jsem se ani nedivil. Najednou se vedle mě zjevili rodiče. Máma mi dala pusu na tvář a táta mě držel za rameno. Připadal jsem si jako malý parchant. Vymanil jsem se jim a rozeběhl se do hotelu. Nechtěl jsem, aby mě někdo s nimi takhle viděl.

Dostali jsme pokoj s přistýlkou, takže jsem musel s našima vydržet v jednom pokoji. Spal jsem v rohu a oni naproti mně na manželské posteli. Vztek, že nemám samostatný pokoj mě neopustil až do večera, kdy jsme šli na první večeři. A tam jsem si jí všiml. Ošklivá, obtloustlá holka, která se na mě usmívala. Zděšeně jsem odvrátil zrak a pokoušel se dělat, že ji nevidím. Byla ale doslova všude. Setkal jsem se s ní u každého hrnce, který na večeři byl. A nemyslím si, že by to bylo způsobené jenom tím, že měla tak velký hlad. I když se ládovala poměrně slušně. Jakoby mimochodem do mě asi dvakrát drcla a když to udělala potřetí, docela jsem na ni spustil. Zčervenala a německy se mi omlouvala. A pak se konečně vytratila a dala mi pokoj.

Většinu dne jsem trávil na pláži ignorováním své rodiny a chytáním bronzu. Vždycky jsem si nasadil tmavé sluneční brýle a do uší si nacpal sluchátka, abych neslyšel mámu, jak se snaží si se mnou povídat. Deku jsem si položil o pěkný kus od nich, aby to nevypadalo, jakože jsem tam s nimi. Jakmile jsem se rozhodl jít do vody, pořád jsem tam narážel na tu ošklivou Němku. Ochomýtala se pořád v mé blízkosti a několikrát na mě zkoušela promluvit, ale dělal jsem, že ji neslyším. Stejně bych jí nerozuměl, německy neumím. A vlastně mi to bylo úplně jedno, co říká.

Po třech dnech, co mi dvakrát táta zaťukal na dveře koupelny, když jsem si honil, jsem měl zoufale plné koule. Potřeboval jsem pravidelně upouštět páru, ale s rodiči za zadkem to prostě nešlo. Stačilo si uvědomit, že jsem na druhé straně těch tenkých dveří a pták mi v ruce ochaboval. Naštvaně jsem vylezl ven z koupelny a vyrazil ven. Na hloupé dotazy rodičů jsem nereagoval, kam bych tady asi tak mohl jít. Vyšel jsem z hotelu a vyrazil podél pobřeží. Bylo taky mraky pouličních prodejců se šunty za pár kaček. Když mě přestalo bavit se na ně koukat, došel jsem na pláž. Nikdo tady nebyl. Nebo jsem si to alespoň zpočátku myslel.

Seděl jsem na teplým písku a zahříval si koule, když se kousek ode mě někdo zastavil. Byla to ta ošklivá Němka a usmívala se na mě. Vůbec jsem na ni neměl náladu, ale můj zamračený obličej asi nebyl dostatečně výmluvný. Posadila se vedle mě a s romantických povzdechem se dívala se mnou na horizont, kde se moře ztrácelo. Chvíli jsme jen tak seděli. Už pochopila, že nemá smysl na mě mluvit. Místo toho se ke mně naklonila a dala mi pusu na tvář. Když jsem se na ni podíval, měla odvrácený zrak a byla celá politá červení.

Ucítil jsem svou šanci.

Vzal jsem její hlavu do dlaní a otočil ji k sobě. Bez rozpakování jsem jí jazykem zajel do úst a její ruku si dal na ztopořenýho ptáka. Byl jsem tak zoufale nevyhoněný, že jsem se rozhodl ztratit panictví s touhle cuchtou. Váhavě mi mačkala ptáka, aniž by se nějak zvlášť snažila. Nalehnul jsem na ni a tlačil ji ptákem do jejího tlustýho břicha. Jazykem jsem jí přitom dráždil ten její. Sténala mi u toho do úst a něco německy mlela, ale mě to bylo jedno. Nerozuměl jsem jí.

Rukou jsem jí vyhrnul šaty a odhrnul kalhotky. Kundičku měla uzounkou a pěkně vlhkou. Zkusmo jsem do ní strčil dva prsty a ona něco vykřikla. Nevím, jestli bolestí nebo slastí, ale když se nijak výrazně nebránila, vyndal jsem si ptáka a několikrát ji přes ni plesknul. Lepil se mi její šťávičkou, která z ní vytékala. Pysky s ní měla taky doslova slepený. Nijak jsem se ale nerozpakoval a zkusmo do ní zajel žaludem. Pak jsem do ní vniknul. Prohnula se v zádech jako luk a vykřikla. Chytil jsem ji za ruce a přitisknul jí je do horkého písku. Zajížděl jsem do ní pomalu a trhaně, šlo to hodně ztuha. Asi to taky byla panna. Pořád na mě přitom mlela něco německy, ale mě to bylo jedno. Já jí nerozuměl. Pokračoval jsem v mrdání, dokud jsem necítil v klacku takový silný pnutí. Vrážel jsem ho do ní rychleji a hlouběji, až křičela tak, že se sem začali dívat lidi z promenády. Rychle jsem se jí udělal na břicho. Neměl jsem kondom a nevěděl jsem, jestli bere prášky a o malýho německýho haranta jsem fakt zájem neměl. 

Vystříkal jsem se jí do pupíku a zamazal jí i šaty. Rychle jsem si ho pak do ní otřel a slezl z ní. Nikdo z promenády sem sice nemířil, ale fakt mě naštvala tím, že tak řvala. Ležela vedle mě v písku a tiše sténala. Rukou si pak zajela do vlhké kundičky a několikrát si do ní strčila prst, který si pak olízla. Bral jsem to jako souhlas, že se jí to líbilo. A tak jsem kývnul hlavou a vrátil se do hotelového pokoje.

 

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt