poprvé s bratrancem na seníku

KATEGORIE: Panny, panicové

Poprvé s bratrancem na seníku

Autor:
Lucie B.
Publikováno:
26. 8. 2015
Přečteno:
10301x
Stále jsem ještě byla panna, tedy až do toho léta u babičky. Jelikož rodiče nechtěli, abych byla celé léto jenom doma, poslali mě na povinné prázdniny k babičce. Byla jsem na ně naštvaná, protože babička bydlí v pustině – nemá dokonce ani wifinu a co já si tu mám jako počít? Naštěstí o pár dní později přijel i bratranec, takže jsem si říkala, že to bude fajn.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Bratranec je asi o tři roky starší než já a jelikož ani on nechtěl trávit prázdniny vzpomínáním na „staré dobré časy“, neustále někam mizel s naším sousedem. Nakonec jsem tedy stejně byla sama a opuštěná. Jelikož bratránek nebyl nikdy k nalezení, musela jsem babičce doma pomáhat já. Babička měla takové menší hospodářství, takže bylo neustále něco potřeba. Vyhnat kozy na pastvu, nakrmit prasata, posbírat vajíčka, dát seno králíkům, připravit žrádlo pro psa a kočky, apod. Nesnášela jsem to. Takhle jsem si prázdniny opravdu nepředstavovala.

Jediné místo, kde jsem měla každý den alespoň chvíli klid, byl seník. Líbilo se mi, jak seno voní a jak mě příjemně štípe po celém těle. Vzrušovalo mě to a zároveň jakýmsi podivným způsobem uklidňovalo. Často jsem si tam tedy šla jen tak na chvíli zdřímnout a snít o tom, jaké to je mít sex. Věděla jsem, že tady mě nikdo hledat nebude, a tak jsem si občas strčila ruku do kalhot a hrála si s kundičkou, zatímco ve snu jsem si to rozdávala s nějakým svalovcem.

Moje krásné myšlenky ale vždycky zpřetrhala babička, když mě zavolala, abych jí šla pomoc chytit slepici, která jí utekla, nahnat ovce do stáje nebo třeba odehnat psa od slepic, aby je nezakousnul. A tak moje únavné odpoledne každý den nemělo konce.

Večer se odkudsi přišoural také bratranec, beze slova se najedl a pak si šel lehnout. Moc dobře jsem se s ním neznala, protože naše rodiny se nijak pravidelně nescházely, a tak jsem si jenom pamatovala, že jsme si jako děti hrály. Teď se ale choval opovržlivě a já si v jeho přítomnosti připadala nesvá.

Po týdnu „prázdnin“ u babičky jsem si už zvykla na pravidelný režim. Ráno jsem nakrmila zvířata, potom pomáhala s obědem a pak měla asi tři hodinky pro sebe, abych mohla dospávat a pospávat v seně. Pak následovalo další krmení a nahánění zvířat do klecí, příprava večeře a následně zasloužený spánek. Večer jsem do postele lehala ztahaná jako kůň.

Nejvíce z celého dne jsem se těšila na seník. A ten den tomu nebylo jinak.

Už jsem si byla mnohem více jistá, že mě tam nikdo rušit nebude, a tak jsem se kolikrát i celá vysvlékla a zavrtala se do hřejivého sena. Nahá jsem se povalovala na seníku a zalykala se tou nádhernou vůní. Ve snech ke mně potom přicházel urostlý mladík a šukal mě jako smyslů zbavený. Při tomhle pomyšlení jsem si hrávala s kundičkou a sem tam si prsty strkala dovnitř. Rukama jsem si hnětla obnažená prsa a tiše sténala. Když jsem touto formou dosáhla orgasmu, přetočila jsem se na bok a oddala se slastnému spánku.

Tentokrát mě z něho ale probudil velmi příjemný pocit. Cítila jsem, jak mi po kundičce přejíždí něco horkého a vlhkého. Myslela jsem si, že je to jen další sen, a tak jsem nechala zavřené oči a snažila se ho udržet co nejdéle. Už už jsem se skoro udělala, jak mi to něco přejíždělo přes klitoris, když tu jsem otevřela oči a vykřikla.

Babiččin pes se vyděsil a utekl ze seníku.

Zděšeně jsem seděla na seně a roztržitě dýchala. A v tu chvíli dovnitř vběhl bratránek a ptal se mě, co se stalo. Když mu došlo, že na sobě nemám oblečení, nejdříve se začal smát. Myslel si, že mi je pes odnesl nebo něco takového. Když si ale všiml, že je spořádaně srovnané na kraji seníku, tázavě se na mě podíval. V tu chvíli jsem si uvědomila, že mám nohy stále od sebe a moje kundička je červená vzrušením. Zastyděla jsem se a dala nohy k sobě. Prsa jsem si cudně zakrývala rukama.

Bratránkovi asi došlo, že se tu dělo něco jiného, a tak si sedl vedle mě. Nechtěla jsem se na něj podívat, ale on mě donutil. A pak mě beze slova začal líbat. Zpočátku jsem se mu chtěla vytrhnout, ale potom moje touha zvítězila.

Pustila jsem svoje ňadra a bratránek se toho hned chytil. Rukama mi je začal hníst, zatímco mi jazykem kroužil v ústech. Vzrušením jsem cítila, jak mi pumpuje klitoris. Bratránkovi jsem zajela do rozkroku a přes kalhoty mu masírovala ptáka. Už mu pěkně stál v pozoru, když jsem mu ho vyndávala z kalhot. Dala jsem si ho do pusy a kouřila mu ho. Zatímco jsem mu jazykem dráždila uzdičku a kousala do rudého žaludu, prstil mi kundičku. Bylo to tak jiné, když jsem si to nedělala sama.

Když jsem byla připravená, přitáhla jsem si bratránka na sebe. Aniž by se mě zeptal, jestli jsem v pohodě a tak, strčil do mě svého ptáka. Zajížděl do mě pomalu a ztěžka, protože jsem měla kundičku ještě staženou. O to víc to pro nás oba bylo vzrušující. I když tedy bratránek už nebyl panic, to jsem věděla až moc dobře.

Bratránek mě šukal a já se nemohla toho všeho nabažit. Bylo to hrozně příjemné a k tomu mě do zad píchalo seno a omamně všude vonělo. Točila se mi z toho hlava. Prsa na hrudníku mi poskakovala skoro až k bradě, jak mě bratránek mrdal. Za jednu kozu si mě přidržoval a zajížděl do mě až po kořen. Svíjela jsem se pod jeho pohyby slastí.

A to, stejně jako moje stažená lasturka, udělalo své. Bratránek se mi vystříkal na břicho. Když bylo po všem, byla jsem lehce zklamaná tím, že nedodělal taky mě. A tak když odešel, ještě chvíli jsem si pohrála s klitorisem, dokud jsem nedosáhla orgasmu. Bylo to akorát včas – vzápětí mě volala babička, že jí jeden z králíků utekl z králíkárny.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt