poprvé s pasákem ovcí

KATEGORIE: Panny, panicové

Poprvé s pasákem ovcí

Autor:
Denisa L.
Publikováno:
9. 9. 2014
Přečteno:
6796x
Vesnice, ve které jsem bydlela, se nacházela na samé hranici lesa a velkých luk. Bylo tu ticho, klid a mír, ale zato někdy také pěkná nuda. Dalo by se říci, že naše ves žila životem jak před sto lety – přijde mi, že se tu od té doby nic nezměnilo.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Vstávalo se brzy ráno, musel se obstarat dobytek, vyhnat na louku, během dne obstarat seno a navečer nahnat dobytek zpátky domů. Takhle nám tu plynul čas jako ve zpomaleném filmu a dny se podobaly jako vejce vejci. Jediným rozptýlením se tu tak pro mě stal Robin. Syn jednoho malého farmáře, který si celkem slušně vydělávat prodáváním skopového a houní. Robin s otcem bydlel na kraji vesnice a rodinnému podniku pomáhal s byznysem tak, že hlídal ovce. Celý dlouhý den byl na louce a hlídal, aby se ty jejich chundelaté zdroje příjmů dobře nažraly.

Ráda jsem ho chodila pozorovat. Když už jsem měla všeho doma dost, jednoduše jsem utekla zadními vrátky a sledovala Robina, jak spokojeně podřimuje a krásně opálený hrudník se mu zvedá a klesá. Když byly horké letní dny, chodíval se často koupat do nedalekého rybníku, kde byla voda čistá jako sklo a studená jako led. A protože nosit si s sebou plavky se mu nechtělo, chodit se zchladit jen v rouše Adamově. Tajil se mi dech, když se soukal ven ze sexy roztrhaných džínsů a pak mi odhalil svůj sexy zadek. Měl pevné kulaté půlky a dokonalé boky – měla jsem chuť ho za ně pořádně chytit. A o co lepší byl potom pohled zepředu. Měl dlouhé a pěkně macaté péro, na které jsem si začínala čím dál víc dělat zálusk. Chtěla jsem, aby mě s ním pořádně obtáhnul.

Moje představy ale končily tam, kde moje znalosti – byla jsem ještě panna, a tak jsem si nedostatek sexuálních zkušeností vynahrazovala tímhle sprostým pozorováním.

Jeden den se ale mělo všechno změnit.

Byl to další opravdu horký den, les voněl malinami a vzduch se přímo tetelil. Robinovi bylo opět teplo, a tak se už po krátké chvilce dohlížení na ovce vydal na své oblíbené místo. Mlsně jsem se dívala, jak se svléká, když tu se najednou uchechtl a zeptal se mě, jestli se nechci jít taky vykoupat, když je dnes takové vedro. Řekl to zády ke mně, ale jakmile dokončil větu, otočil se a podíval se mi přímo do očí. Moc dobře o mně věděl.

V tom šoku jsem se nezmohla na nic jiného, než se zvednout z roští a postavit se před něj. Stál přede mnou úplně nahý a podával mi ruku, abych šla s ním. Uposlechla jsem a sundala si šaty. Cítila jsem se před ním obnažená a dávala jsem si před sebe instinktivně ruce, i když jsem na sobě měla ještě spodní prádlo. S tím Robin ale nesouhlasil. A tak jsem se také svlékla do naha a rychle vklouzla do chladivé vody, aby mě nestihl okoukat. Vlastně ale ani nevím, o co mi šlo, protože voda byla stejně tak průzračná, že bylo vidět doslova všechno.

Robin se mému ostychu smál. Nejdříve se držel kousek ode mě a potom mě začal provokovat tím, že na mě šplouchal vodu. Nechala jsem se strhnout, a o chvíli později už jsme na sebe stříkali jako malé děti. Ale hlavně se staly dvě věci – já jsem se uvolnila a Robin se přiblížil tak, že jsem cítila teplo jeho těla. Vzal mě kolem pasu a přitisknul si mě k sobě, takže jsem cítila, jak už má pořádně ztopořeného ptáka. Jednou rukou mě chytil za zadek a pořádně ho zmáčkl – a potom rukou vklouzl mezi stehna.

Vzrušeně jsem se mu dívala do očí a prudce oddechovala. Byla jsem šíleně vzrušená. Robin mi přitiskl svá ústa na má a já vnímala horko, které z něho sálalo. Pootevřela jsem rty a jazykem se dotkla jeho rtů – okamžitě mi odemkl svá ústa a naše jazyky se propletly. Svíjely se jako při nějakém hadím tanci a moje i jeho vzrušení rostlo.

Pak mě Robin vzal do náruče a odnesl mě ven z vody. Položil mě pomalu do trávy a znovu mě začal líbat. Rukou mě hladil po celém těle – krouživě mi mnul prsa, přejížděl mi přes bříško a hladil mě na kundičce. V jeden okamžik jsem ho zastavila a řekla mu, že jsem panna, ale on se jen usmál a pokračoval.

Rty mu sjely z mých a samovolně pokračovaly po mém těle. Jazykem kroužil kolem mých bradavek a jemně do nich kousal. Tělo mi zaplavovala rozkoš. Líbal mě po celém těle až se zastavil na stehnech. Polibky mi posypal celou vnitřní stranu stehen a přitom se přibližoval k mé jeskyňce. Když se poprvé jeho rty dotkly mojí kundičky, tiše jsem zasténala. Lízat opravdu uměl. Jezdil jazykem nahoru až ke klitorisu, do kterého mě něžně kousnul a pak zpátky dolů. Strkal mi jazyk do kundičky a palcem mi mnul poštěváček.

Sténala jsem a tělo se mi propínalo jako luk.

A pak jsem najednou ucítila jeho penis. Nalehnul na mě a pomalu ho do mě zasouval. Hrozně to bolelo, ale nechtěla jsem, aby přestal, a tak jsem ho chytila za ten jeho krásný sexy zadek a nedovolovala mu, aby ustal. Kundičku jsem měla staženou – pevně obepínala jeho čůráka. Když byl ve mně až po kořen, pomalu se začal zase oddalovat. Jak jsem ho držela za zadek, tak jsem si ho vzápětí vrazila hluboko do těla. Bolest byla trochu menší, ale stále to nebylo ono. Rozhodla jsem to udělat jinak. Vší silou jsem zabrala a přetočila nás tak, že nyní jsem nahoře byla já. Lasturka mě trochu bolela, ale já nechtěla přestat. Nejdříve pomalu a pak čím dál rychleji jsem na něm začala poskakovat a nabodávat se tak na čůráka. Rukou mi mnul poskakující prsa a pak mě chytil za boky, aby se mi lépe pohybovalo.

Posadil se a líbal mě, zatímco jsem na něm poskakovala. A pak najednou ztuhnul a zasténal. S hlavou na mě hrudi ztěžka oddechoval a nehýbal se. Svoje poprvé jsem měla za sebou. Orgasmu jsem sice nedosáhla, ale zato jsem o to přišla s ním. Od toho dne odpoledne se z těchto schůzek stala naše pravidelná dostaveníčka.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt