poprvé v hvězdárně

KATEGORIE: Panny, panicové

Poprvé v hvězdárně

Autor:
Michal V.
Publikováno:
6. 4. 2016
Přečteno:
3714x
S Leonou jsme spolu měli už asi páté rande, když jsem se rozhodl, že je ta pravá, se kterou chci ztratit panictví. Nechtěl jsem ale nějaké klišé pro naši společnou noc, jako jsou plátky růží, romantická hudba, společná koupel, apod. Navíc jsem pro uskutečnění něčeho takového ani neměl prostory, protože jsem bydlel stále u našich, kteří nikam nejezdili. Šance, že budu mít náš byt pro sebe, tak byla prakticky nulová.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Trápil jsem se s vymýšlením nějakého perfektního místa, ale stále mě nic rozuměného nenapadalo. Pro první milování je potřeba klid a ne strach, že nás někdo odhalí, takže veřejné místo tím bylo tabu, na druhou stranu se mi zase nechtělo objednávat hotelový pokoj. Nebyli jsme přeci známost na jednu noc, ještě by si o nás mysleli, že jsme nějací podvádějící milenci. Ne, pro Leonu to muselo být něco speciálního a já brzy přijdu na to, jak to udělat. Ona se mezitím na naše poprvé v klidu připraví, bude to vypadat, jakože na ni nechci spěchat.

A pak mě to jednou napadlo. Můj bratranec pracoval jako zaměstnanec v místní hvězdárně, promítal tam planety a hvězdy na zeď a vykládal o tom veřejnosti. To bylo určitě to správné místo, kde by bylo romantické a s klíčem od zaměstnance také bezpečné, přijít o panictví. Dohodl jsem se tedy s ním a hned na dalším rande jsem Leoně oznámil, že na další rande bych chtěl jít do hvězdárny. Kromě klasického výkladu, že by se ale měla připravit na něco speciálního. Jen jsem jí to řekl, oči se jí rozzářily. Bylo jí hned jasné, na co narážím. Také už dlouho čekala a teď tu konečně byla nějaká pořádná příležitost.

O týden později jsme tedy šli do hvězdárny společně s dalšími lidmi. Bratranec nás všechny usadil do takové kopulovité místnosti a zhasnul. Byla tam opravdu tma a nad námi byla jenom hromada hvězd. Bratranec mezitím vedl svůj každodenní program, ukazoval laserem na hvězdy, říkal nám jejich názvy a říkal nám, co bychom mohli vidět na obloze, kdyby toho večera byla venku bezmračné nebe. Lidé kolem poslouchali, ani nedutali. Já jsem tisknul Leoně ruku a cítil jsem, jak mi rychle buší srdce. K tomu jsem měl vlhké ruce, začínal jsem se nervozitou a očekáváním potit. Dokonce mě napadla ta úděsná myšlenka, co když se mi vůbec tím tlakem nepostaví? Nebo se udělám moc brzo? Co si o mně bude Leona myslet?

Než jsem se psychicky připravil na možné důsledky takových scénářů, světlo se rozsvítilo a já vůbec nic neviděl. Chvíli jsme všichni jen tak seděli a přivykali na normální světlo, pak postupně začali lidé odcházet. Šli jsme s Leonou s nimi ke dveřím, ale jako poslední. Leona se tvářila mírně zklamaně, nevěděla, co si o tom má myslet. Teprve až když odešel poslední člověk, jsem došel za bratrancem a ten mi s významným pokývnutím hlavy podal klíče od místnosti a ovládání od projektoru. Ovládat mě ho naučil během minulého týdne, takže když jsem nás s Leonou položil na připravenou deku uprostřed místnosti, snadno jsem znovu zapnul hvězdnou oblohu.

Kromě deky jsem nám přinesl také nějaké občerstvení, myslel jsem, že si uděláme takový piknik pod hvězdami, ale když jsme do sebe poněkolikáté vrazili a já se potom polil jablečným džusem, došlo mi, že to zase tak skvělý nápad nebyl. Ale Leoně to nijak nevadilo, pořád se smála a přitom se třásla po celém těle. Myslím si ale, že to nebylo od smíchu.

Něžně jsem ji položil na deku a líbal se s ní. Jazykem jsem kroužil kolem jejího vlhkého jazýčku a jemně narážel na její zuby. Hladil jsem ji u toho po vlasech a pak ji líbal podél čelisti a na krku. Zrychleně dýchala a chvílemi se jí z úst vydral drobný sten. Cítil jsem, jak mi pták v kalhotách už pořádně stojí, když jsem jí sundával tričko a neobratně rozepínal podprsenku. Nakonec mi s tím musela pomoc, protože jsem měl tak rozklepané ruce, že jsem nebyl schopný ty háčky povolit. Leona měla krásná kulatá prsa s velkými bradavkami. Přisál jsem se na ně jako nemluvně a jazykem jsem jí přes ty špuntíky přejížděl. Vypadala, že se jí to líbí.

Pak jsem konečně svou pozornost obrátil k nejdůležitější části jejího těla. Vyhrnul jsem jí sukni a odhalil kalhotky. Jak jsem předpokládal, měla hezké, sametově jemné kalhotky, které se jí trochu zařezávaly. Popravdě jsem to ale spíš cítil, než viděl, protože v místnosti byla opravdu tma. Hvězdy nad námi se stále točily, když jsem jí kalhotky sundal a jazykem se zabořil do její kundičky. Měla ji měkkou a teplou. Na jazyku jsem měl podivnou pachuť její šťávičky, která se z ní doslova řinula. V duchu jsem se snažil myslet na něco méně sexy, než jsem měl před nosem, protože pták už mi vzrušením doslova cukal.

Než jsem ho do ní poprvé zasunul, naslinil jsem si ho. Pak jsem se připravil a ztěžka do ní zajel. Šlo to hůř, než jsem si myslel a Leonu to docela bolelo, ale ani jeden jsme nechtěli přestat. Byla to vzrušující bolest z toho, že to děláme společně poprvé. Hvězdná obloha s planetami se nám nad hlavou zastavila a nám bylo jako pod opravdovým nebem. Leona trochu krvácela, ale svého poprvé se nechtěla vzdát. Pomalu jsem do ní zajížděl a zase vyjížděl, její kundička přitom čvachtala a prsa se třásla. Čůrák mi málem praskal ve švech, když jsem se poprvé udělal. Všechno se zachytilo do kondomu, který jsem si předtím nasadil. Leona ležela a hlasitě dýchala, i když se neudělala, ňadra se jí třásla touhou a láskou. Bylo to trochu jiné, než jsem si představoval, ale přesto krásné. Lehli jsme si potom vedle sebe a dívali se na hvězdy nad námi.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt