poprvé za tisícovku

KATEGORIE: Panny, panicové

Poprvé za tisícovku

Autor:
Pavel K.
Publikováno:
2. 4. 2015
Přečteno:
6544x
Na svoje poprvé si pamatuju naprosto přesně. Stálo mě tisícovku a šest korun navrch a bylo to po škole s jednou z mých spolužaček. Začalo to tak, že se na střední rychlostí blesku rozneslo, že Martina, ta něžná hezká dívka z vedlejší třídy, ukáže každému za dvě stovky prsa. Jako panic, žen neznalých, jsem se samozřejmě nechal zlákat a společně s dalšími kluky jsem dal celé svoje kapesné za to, abych mohl vidět pod školní tribunou její kůzlátka. Měla opravdu nádhernou postavu a prsa se jí na hrudníku přímo nadouvala. Měla minimálně trojky, které se jí nádherně těsnaly v podprsence. Tu si potom sundala a ukázala nám je v celé své kráse. Jakmile jsem se jich ale chtěl dotknout, okamžitě je zase schovala a se smíchem poznamenala, že to je za příplatek.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Její poznámku jsem bral jako hloupý vtip a jakmile zazvonilo, okamžitě jsem na její slova zapomněl. Prvák na střední tedy utekl ve znamení nádherných koziček slečny Martiny, která nepřestávala vybírat za svoje malá představení. U ostatních holek nebyla vůbec oblíbená a kdekdo ji nazýval kurvou. Většina kluků to ale brala jako obchod – za peníze kozy, za příplatek možnost je párkrát prohmátnout. S postupujícím věkem a čím dál větší potřebou peněz se nechala Martina ukecat skoro ke všemu. Zanedlouho vybírala i na osobní schůzky, kdy kluci, kteří ji navštívili, měli o všem mlčet jako hrob. Kdo by ale dokázal mlčet o tom, že mu poprvé holka vykouřila? Martina se opravdu neštítila ničeho a za dobrou úplatu byla ochotná nechat se umluvit k čemukoliv. Tedy kromě sexu. Svoje panenství odmítala vydražit.

Se svou pověstí ale holka neměla moc velkou příležitost poznat nějakého hodného kluka, kterému by svoje poprvé dala. Namísto toho za ní chodili čím dál oplzlejší kluci a nabízeli jí za úplatu skvělou šukačku. Mnohdy ani nevěděli, co tím vlastní myslí, protože to taky byli panicové, kteří se snažili za peníze poprvé zasunout. Pubertální hormony je hnaly sehnat si co nejdříve nějakou díru, o které nacpou to svoje nádobíčko. A bylo jedno komu ta díra patřila.

Musím se přiznat, že jsem se od nich moc nelišil. Hrozně jsem se toho břemena v podobě slova „panic“ chtěl zbavit, ale nějak nebylo s kým. Nebyl jsem dostatečně pěkný ani chytrý, aby o mě pohledem zavadila nějaká holka. A možná že právě to byl ten důvod, proč si mě nakonec Martina vybrala jako svého prvního nabíječe.

Zhruba ve třeťáku už byla Martina tak zoufalá, že se rozhodla prodat i svoje panenství. Těžko říct, jestli ji trápila nějaká finanční tíseň, kterou takhle chtěla zazáplatovat, nebo jestli už ji nebavilo čekat na toho pravého. Neudělala na to žádný konkurz nebo tak, ale přišla přímo za mnou s tím, že pokud bych měl zájem, za tisícovku se se mnou vyspí. Potřebovala peníze a napoprvé chtěla nějakého nekňubu, který by do ní nebušil jako sbíječka. Na druhou stranu ale nechtěla ani žádnou romantiku, svíčky, růže a tak podobně. Prostě jednoduše a účelně si vydělat, zatímco já si užiju svoje.

A to jsem nemohl odmítnout.

Během následujících dvou týdnů jsem makal jako zběsilý, abych sehnal peníze, které po mně chtěla. Nechtěl jsem smlouvat ani se s ní jinak hádat o ceně, přeci jen to bylo její rozhodnutí a já byl rád, že si vybrala mě. S radostí a elánem jsem tedy sousedům vyklepával koberce, starým babičkám sekal zahradu a tetičkám umýval okna.

Když jsem toho rána šel do školy, peníze mě tlačily v kapse. Měl jsem to sice v drobných, ale říkal sem si, peníze jako peníze. Martina to brala zřejmě stejně, protože si je jen v tichosti spočítala a pak mi vrátila šest korun, které jsem tam omylem započítal navíc. Nechal jsem jí je jako dýško.

Po škole jsme šli k ní. Doma samozřejmě nikdo nebyl, Martina obecně bydlela spíše sama, protože její máma, jediný rodič v domácnosti, byla dlouho na pohotovosti, protože pracovala jako zdravotní sestra. Možná i proto měla Martina málo peněz a snažila se mámě všemožně pomoci. A to i za cenu vlastního těla.

Nervózně jsem se posadil vedle ní na gauč a najednou nevěděl, co dělat. Znal jsem sice samozřejmě teorii, ale praxe byla o něčem jiném. Martina mi tedy vzala ruku a položila si ji na stehno. Doufala, že mi tím napoví, co mám dělat dál, ale já byl jako dřevo. A tak se po chvíli rozhodla, že to vezme do vlastních rukou.

Martina si klekla na zem a stáhla mi kalhoty. Čůráka jsem měl nervozitou ochablého, ale s tím si dokázala vcelku snadno poradit. Jazykem do něho několikrát žďuchla, aby mu pomohla postavit se na nohy a zůstal v pozoru. Rukou mi krouživě přejížděla přes červený žalud a uhrančivě se na mě dívala. Beze slova si moje nádobíčko strčila do pusy a olizovala ho jako lízátko. Byl jsem na pokraji blaha. Bylo to mnohem lepší, než jsem si kdy představoval.

A to nebylo všechno. Martina se po chvíli postavila a pomalu se vysvlékla do naha. Stála tam naproti mě celá obnažená a smyslně se přitom hladila. Oněměle jsem seděl a čekal, co se bude dít dál. A když jsem se k ničemu neměl ani po dalších deseti minutách, naslinila si Martina kundičku sama a pak si na mě obkročmo sedla. Do ruky bafla mýho ptáka a pomalu si ho zavedla do stažené lasturky. Jakmile jsem pocítil teplo její kundičky, vykřikl jsem slastí. Martina si toho nevšímala a pomalu se na mě pohupovala. Prsa jí před mým obličejem poskakovala na hrudi a já byl ve stavu extáze. Martina na mě hopsala a korigovala si přitom hloubku přírazu. Nezapomínala přitom špulit zadeček, na který mi položila ruce. V dlaních jsem cítil její hladké půlky, jak se pohybují nahoru a dolů.

S Martinou to všechno asi nic nedělalo. Vyrážela ze sebe jenom tiché hekání, jak se na mě nabodávala, ale žádný slastný výraz jsem u ní neviděl. To mi ale bylo jedno – byl to obchod. Martina se snažila udělat to pro mě co možná nejlépe, ale já se projevil jako opravdové dřevo. Netrvalo to totiž ani pět minut a já se udělal. Nastříkal jsem jí do té její stažené kundičky.

Martina ze mě potom slezla a otřela se. Omámeného mě nechala sedět na gauči, abych se vzpamatoval a potom mě rychle vyprovodila ven. Za dveřmi jsem si uvědomil, jak trapné to celé bylo, ale na druhou stranu – koho to vlastně zajímá? Už nejsem panic!

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt