pracovní pohovor se sexem

KATEGORIE: Gay

Pracovní pohovor se sexem

Autor:
Matěj T.
Publikováno:
13. 5. 2015
Přečteno:
6887x
Nutně jsem potřeboval práci. Už nějakou dobu jsem tvrdnul na pracáku, ale furt nic. Na všech pohovorech jsem totálně pohořel, popřípadě zaměstnavatel schůzku zrušil ještě předtím, než mě vůbec uviděl. Jednu kapsu jsem měl prázdnou a druhou vysypanou, potřeboval jsem ale zaplatit nájem a nakoupit nějaké jídlo.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Pohovor v jedné místní firmě jsem tedy bral jako svou poslední šanci. Za zbytek peněz, co jsem vyštrachal, jsem si koupil slušné oblečení, boty a kolínskou. Připadal jsem si v tom jako napudrovaný panák, ale jestli mě to zachrání před spaním pod mostem, tak ať.

Hned druhý den ráno jsem tedy vyrazil na domluvený pohovor. Myslel jsem si, že kandidáti jsou pozváni jednotlivě v určité časy, ale když jsem dorazil na místo, zjistil jsem, že se pletu. Na chodbě před kanceláří kempovalo dalších asi třicet chlapů se zoufalým výrazem ve tváři. Rozhodně jsem v tom nebyl sám. Směsice zájemců obsahovala jak vyvrhele v havajské košili, u kterých jsem si byl jistý, že je porazím bez mrknutí oka, tak lidi s na míru ušitými obleky a kravatami uvázanými přesně podle pravidel. Už jen při pohledu na tuto elitu se mi svíralo hrdlo. Nehodlal jsem to ale vzdát.

Na té chodbě jsem strávil následujících pět hodin, než na mě vůbec přišla řada. Komise uvnitř se skládala asi ze tří lidí, kteří mi pokládali různé otázky. Dle mého názoru jsem to vcelku zvládl a odpověděl na všechno více než uspokojivě. Když jsem odcházel, měl jsem ze sebe dobrý pocit.

Následujících několik dní jsem byl jako na trní. Neustále jsem hlídal telefon a čekal, kdy se mi ozvou. Mobil ale nevydal ani hlásku. Teprve po týdnu se konečně rozezněl. Hlas na druhém konci mi oznámil, že jsem postoupil do druhé kola výběru, takže je potřeba, abych se znovu dostavil. Bez váhání jsem souhlasil.

Už o den později jsem si to vykračoval spokojeně do té firmy. Na chodbě tentokrát nikdo další nečekal a v místnosti, kde se měl pohovor odehrát, byl jen šéf firmy. Byl jsem z toho trochu zmatený, ale nijak jsem to nekomentoval.

Velký šéf mi řekl, že patřím mezi horké kandidáty, přičemž si mě zavolal pro to, aby zjistil, jak hodně se na tu práci hodím. Pak se posadil vedle mě a začal mi klást otázky soukromého charakteru. Nejdříve to bylo v pohodě, ptal se na vystudovanou školu a moje výsledky, ale potom plynule přešel na rodinné záležitosti a otázky, jestli mám nějakou známost. Pohovor byl čím dál podivnější a podivnější. Všechno mi to začalo dávat smysl v okamžiku, kdy mi položil ruku na nohu.

S odporem jsem vyskočil skoro deset metrů vysoko a se sprostými slovy na jazyku utíkal ke dveřím. Šéf firmy za mnou volal, že kdybych si to rozmyslel, to místo může být za tuhle jednu protislužbičku moje. Číslo na něj mám, kdybych snad změnil názor.

S ponížením jsem se vracel domů. Byl jsem plný vzteku, který jsem si vybil na všem, co mi přišlo pod ruku. Když jsem se konečně uklidnil, uvědomil jsem si, jaký mám hrozný hlad. V ledničce ale bylo prázdno a v peněžence nebyla ani koruna. Přesně si pamatuju, že v tom okamžiku jsem začal o té nechutné nabídce seriózně přemýšlet.

Další dva dny jsem chodil od ničeho k ničemu. Myšlenkami jsem se stále toulal k té práci, kterou jsem mohl získat jen tím jedním způsobem. Je pravda, že plat i práce sama by mi to brzo vrátila, ale přeci jen to bylo pod mou důstojnost.

Čtvrtý den od pohovoru jsem doslova umíral hlady. Celý den jsem se schovával před nájemcem, který u mě pravidelně po hodině klepal a řval, že chce svůj nájem, jinak mě vyhodí na ulici. Neměl jsem na vybranou.

Hrábnul jsem do kapsy a vyndal vizitku, kterou mi ten šéf stihnul dát.

O hodinu později jsem už stál v té samé kanceláři a nervózně se díval na šéfa stojícího u okna. S ničím podobným jsem neměl žádné zkušenosti, takže jsem nevěděl, jak se mám chovat. Šéf to ale zřejmě nedělal poprvé.

Položil mi ruku na koleno a pomalu ji sunul k mému rozkroku. Ve chvíli, kdy už mi hnětl ptáka přes kalhoty, mi řekl, abych se uvolnil. Potom slezl pod stůl, rozepnul mi poklopec a vyndal penis. Pomalými, táhlými pohyby mi ho začal kouřit. Sál mi u toho žalud a v ruce hnětl koule. Bylo odporné vidět, že to dělá chlap, jelikož to ale samo o sobě bylo příjemné, zavřel jsem oči, zaklonil hlavu a představoval si, že mi to dělá nějaká sexbomba.

Šéf se opravdu činil. Zatímco mi ho kouřil, vyndal si svýho ptáka a hnětl si ho v dlani. Po chvíli přestal a postavil se vedle mě. Opatrně si vzal mou hlavu do dlaní a narážel si ji na čůráka. Bylo mi z toho zle, jak zajížděl dovnitř a ven, dovnitř a ven. V hlavě jsem ale myslel jenom na tu práci.

Když ho měl dostatečně nasliněnýho, poodešel k jedné skříňce a vyndal z ní vazelínu a kondom. Beze slova jsem se opřel o stůl zády k němu a kalhoty si stáhnul ke kolenům. Šéf mi pomazal vazelínou zadek a několik mi přitom strčil prst do zadku. V tom okamžiku jsem uvažoval o tom, že to vzdám, ale to horší mělo teprve přijít.

Šéf si nandal kondom a nacpal mi svýho čůráka do zadku.

Bolestí jsem zatínal ruce v pěst a mezi zuby drtil nadávky. Snažil jsem se myslet jenom na tu práci a nevnímat, že do mě zezadu buší nadrženej šéf. Se sténáním do mě přirážel a já měl co dělat, aby mi z očí netekly slzy bolesti a ponížení. Cítil jsem v sobě jeho pyj, jak do mě vjíždí a zase vyjíždí. Šéf si mě přitom držel za boky a zasunoval.

Naštěstí to netrvalo nijak dlouho. Šéf mě ještě chvíli mrdal a rukama mi hnětl ptáka, načež se udělal. Jakmile bylo po tom, zahanbeně jsem si okamžitě natáhnul kalhoty. Šéf seděl vyčerpaně na jedné z židlí. Když viděl, že se mám k odchodu, zastavil mě a natáhl si kalhoty. Slušně mi podal ruku, jako kdybychom tu právě uzavřely dohodu a ne použily můj anál jako formu pohovoru. Řekl mi, abych v pondělí nastoupil. Ještě jsem se nerozhodl, jestli se tam mám objevit, nebo ne.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt