přišla jsem o panenství s nepravým

KATEGORIE: Panny, panicové

Přišla jsem o panenství s nepravým

Autor:
Klára S.
Publikováno:
28. 7. 2015
Přečteno:
5558x
O víkendu se u nás na vesnici měla konat zábava. Hrozně jsem se na ni těšila, protože tam měl jít i můj vyhlédnutý kluk. Honza se mi líbil už asi půl roku, ale pořád jsem neměla příležitost se k němu dostat nějak blíž. Neustále jsem na něho dělala oči, ale on si mě nevšímal, a tak jsem doufala, že na téhle zábavě se to změní. Dva dny před zábavou jsem se vypravila do města, abych si tam vybrala šaty a koupila nové boty. Chtěla jsem Honzu okouzlit. Vlastně přímo uchvátit.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Celé odpoledne jsem strávila na nákupech a vybírala si šaty, ve kterých bych vynikla. Nakonec jsem se rozhodla pro červené krátké koktejlky s hlubokým výstřihem a k nim jsem si vybrala černé lodičky na vysokém podpatku.

Jen jsem si svoje úlovky přivezla domů, zkoušela jsem se v tom nakrucovat před zrcadlem. Snažila jsem se tvářit vyzývavě a neodolatelně, ale moc se mi to nedařilo. I tak jsem doufala ale, že na Honzu udělám dojem.

Pár hodin před zábavou jsem se cítila celá nesvá. Když jsem se soukala do šatů, bylo mi skoro na zvracení. Doufala jsem, že až si mě Honza všimne, třeba bychom spolu i mohli začít chodit, nebo tak. Ještě nikdy jsem s klukem nechodila, takže jsem z toho byla náležitě vyklepaná.

Před místní tělocvičnou, kde se zábava měla odehrávat, jsem se sešla s kamarádkami a společně jsme zamířily dovnitř. Sál byl ještě poloprázdný, ale spousta volných židlí dávala tušit, že nebude dlouho trvat a bude plno. S holkami jsme si došly pro nějaké pití – kolu s trochou rumu – a čekaly na svoje nápadníky.

Honza přišel asi dvě hodiny po nás se svou bandou kluků. Nenápadně jsem po něm házela očima, ale nechovala jsem se nijak vyzývavě. Na internetu jsem si přečetla pár rad, jak na kluka zapůsobit, a tak jsem snažila podle nich řídit. Dívala jsem se na něho jen chvílemi a zase pohledem uhýbala, hrála si koketně s vlasy a při tanci se snažila houpat boky. Zpočátku se mi zdálo, že to na něho nijak nepůsobí, ale po chvíli začínal jevit zájem. Dokonce za mnou přišel a pozval mě na panáka. I když moc nepiju, tak jsem s ním samozřejmě šla a prcka rumu do sebe kopla jako zkušená pijačka. Honza na mě s obdivem koukal a objednal pro nás dalšího. Následovala jsem jeho příkladu a i ten do sebe hodila celkem snadno.

Jakmile jsem ukázala, že nejsem až tak nudná, začal mi Honza prokazovat více pozornosti. Po zbytek večera se ode mě ani nehnul. Většinu času jsme stáli u baru a pili jednoho panáka za druhým, příležitostně jsme něco prohodili. Čas na zábavě utíkal jako splašený – doma jsem měla být do dvou do rána, takže ač nerada, jsem se začínala pomalu zvedat. Domů jsem musela jít přes celou vesnici a tmou, což se v botách na podpatku nejde snadno, tak jsem si nechávala menší rezervu. S Honzou jsem se rozloučila kolem půl druhé a šla si vyzvednout kabát do šaten.

Když jsem vyšla před tělocvičnu, k mému překvapení jsem tam našla přešlapujícího Honzu. Za každou cenu mě chtěl jít doprovodit. Srdce se ve mně tetelilo, když to říkal. Když jsme společně vykročili, chytil mě za ruku a já skoro poskočila radostí.

Společně jsme šli v tichosti tmou. Na vysokých podpatkách jsem klopýtala na hrubém štěrku a div si nevyvrtla kotník. Honza mě neustále musel chytat a podpírat.

Když jsme byli asi v polovině cesty, zrovna jsme procházeli kolem jednoho opuštěného stavení na kraji vesnice, najednou mě Honza vytlačil z cesty a přimáčkl mě na zeď té barabizny. Jazyk mi strčil do krku. Z dechu mu táhl rum. Hrozně jsem chtěla, aby se mnou chodil, takže jsem se nevzpírala. Pak mi strčil ruce do rozkroku a přes šaty a kalhotky mi mnul kundičku. Automaticky jsem ho od sebe odstrčila. Přeci jen jsem byla panna a doufala jsem, že o to přijdu na nějakém hezčím místě. Honza se ale nevzdával – řekl, že jestli s ním chci chodit, bude mě to něco stát.

A jen to dořekl, pokračoval v tom, co začal. A já s ním chtěla chodit.

Rukou mě mnul přes šaty a zuřivě mě přitom líbal. Rty mi doslova drtil těmi svými a surově mě mačkal na omítku toho rozpadlého domu. Ani jsem se neodvážila pípnout, když mi dal ruku pod kalhotky a prsty mi osahával lasturku. Bylo mi to nepříjemné, ale držela jsem.

Pak mi přikázal, abych si klekla. Z kalhot si vyndal ptáka a než mi ho strčil do pusy, chvíli si ho mnul. Naštěstí ho měl malýho, takže když mě držel za hlavu a nabodával si ji na svýho čůráka, nijak mi to nevadilo. Sála jsem mu ho a jemně ho kousala do žaludu, moje snaha ale nebyla brána v potaz. On hlavně chtěl, aby si mě mohl držet a korigovat. Slinila jsem mu ptáka a on chroptěl slastí.

Když měl dost, tak mě vytáhl zase na nohy a shrnul mi kalhotky. Plivnul si do ruky a surově mi naslinil kundičku, než mi ho tam vrazil. Když do mě vklouzl, vykřikla jsem bolestí. Každý pohyb jeho čůráka ve mně bolel. Dovnitř a ven, dovnitř a ven. Honzovi se to líbilo, držel si mě pod krkem a mrdal mě. Po tváři mi tekly slzy, ale už se to nedalo nijak zastavit. Vnímala jsem v sobě jeho klacek, jak se prodírá do mé stažené kundičky. Honza si mě při přirážení držel jednou rukou pod krkem a druhou mi mačkal prso. Chroptěl přitom čím dál víc.

Spermatem mi potřísnil nové šaty, ale hlavně když skončil, bolel mě celý podbřišek. Honza mi řekl, že mě rád poznal a že se mi brzy ozve. Pak mě nechal ve tmě samotnou. Domů jsem přišla sice včas, ale bez svého panictví a s kalhotkami potřísněnými krví.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt