první zásun na školní přespávačce

KATEGORIE: Panny, panicové

První zásun na školní přespávačce

Autor:
Josef Z.
Publikováno:
8. 6. 2016
Přečteno:
12268x
Svoje poprvé jsem zažil ve školní tělocvičně, kde se konalo přespávání ve škole. Této přespávací akce se totiž zúčastnila i Aneta, kterou jsem si už dlouho chtěl posadit na ptáka. Párkrát jsme spolu byli na rande, ale nic víc než pusa z toho nebyla a až doteď vlastně ani nebyla žádná pořádná příležitost nacpat jí mýho ptáka do pusy. Už jen když jsem ji viděl, její dokonalou zadnici, pták mi stál v pozoru. Ani jsem si ho nestíhal doma honit, jak jsem se nemohl zbavit myšlenek na její zadeček. A tak jsem toho chtěl využít a během té akce se jí nějak dostat do kalhotek. Už jsem taky chtěl konečně zasunout.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

A tak jsem se jí neustále věnoval, během promítání filmů jsem se snažil sedět jí nablízku a jakoby mimochodem se jí dotýkal. Jediné, co z toho ale bylo, byla její prosba, abych jí přestal funět do ucha. Zklamaně jsem se odtáhl a snažil se nedat najevo svoje rozčarování. Nechtěl jsem, aby si mého výrazu Aneta všimla, nebo abych nedej bože upoutal pozornost učitele, který na nás měl dohlížet. Byl to starý tlustý chlap, který smrděl a chlípně se rozhlížel po holkách, když se tu kolem promenádovaly v pyžamu. I já si nemohl nevšimnout, že například Aneta má pěkně ztuhlé bradavky, které jí prosvítají přes hedvábnou košilku. Měl jsem sto chutí jí za ty její cecky popadnout a dudat z nich jako nemluvně. Svoji touhu jsem ale spolknul a ptáka si pro jistotu zchladil na záchodcích studenou vodou. Nechtěl jsem se před ostatními ztrapnit stojící kládou.

Večer rychle utíkal a moc příležitostí k tomu, abych Anetu oslovil, nebylo. Teprve když se všichni uložili ke spánku a učitel odešel do vedlejší místnosti, aby si zakouřil, jsem se k Anetě přiblížil. Dotknul jsem se jí pod spacákem a požádal ji, jestli by nemohla jít se mnou na chodbu. Neodpověděla mi, ale pak se najednou zvedla a šla ven, tak jsem ji následoval. Po cestě jsem se snažil vymyslet, co jí vlastně řeknu, ale nic mě nenapadalo. Jen jsem si její tvář chtěl nacpat do rozkroku, nechtěl jsem jí nic říkat.

Na potemnělé chodbě se Aneta opřela zády o zeď a ruce si složila na hrudi, takže si krásně podepřela prsa. Nevím, jestli bylo jejím záměrem mě na ně upozornit nebo ne, ale závěrem bylo, že její bradavky mi pomalu ale jistě zvedaly čůráka v pyžamu. Trapně jsem kolem ní přešlapoval a drbal se na hlavě, zatímco jsem ze sebe doloval nějaká slova. Aneta chvíli dělala, že mě poslouchá, ale pak se opět bez jediného slova vymrštila a políbila mě. A ne jen tak obyčejně, do pusy mi strčila studený jazyk a točila jím kolem toho mého. Nemotorně jsem jí to opětoval, ale nevěděl jsem, jak její vrtuli v puse zastavit. Líbat tedy moc neuměla, ale třeba ten zbytek by jí šel lépe. Než jsem ale měl možnost něco takového zjistit, objevil se na chodbě učitel a zahnal nás zpátky do učebny, kde jsme si každej zalezli do svého spacáku.

Byl jsem z toho polibku úplně mimo. V kládě mi doslova pumpovala krev, až jsem měl ze spacáku spíše stan, pod který by se vešel oddíl skautů. Přetočil jsem se raději na bok a dělal, že spím, abych na sebe nepoutal pozornost. Učitel mezi námi procházel a díval se, jestli už spíme, aby se mohl vrátit ke svému fotbalovému zápasu, na který se díval vedle. Když byl spokojený s tím, co viděl, s tichým pohvizdováním odešel a ve třídě opět nastalo ticho přerušované jen lehkým chrápáním někoho ze spolužáků. Mlčky jsem se díval do tmy a nemohl usnout. Ležel jsem raději na boku, aby můj pták nedělal větší poprask, ale svoji touhu jsem brzdit nedokázal.

A najednou mě zezadu objaly nějaké ruce. Pocítil jsem studenou dlaň ve spacáku a potom na svém čůrákovi. Měl jsem co dělat, abych nevyjeknul. Aneta mi zezadu funěla na krk, a tak jsem se otočil, abych k ní byl čelem. Opět mi strčila jazyk do krku a stejně neohrabaně jako předtím mě líbala. Mezitím mi ve spacáku honila ptáka. Nejistě jsem se rozhlížel po spících hlavách svých spolužáků, ale pak jsem se rozhodl, že tuhle jedinečnou příležitost si nemůžu nechat ujít.

Sundal jsem si kalhoty od pyžama a celého svýho ptáka obnažil. Aneta ho mnula v ruce nasucho, až to dřelo, a mezitím mě líbala. Vzal jsem jí ho z ruky a naslinil ho tak, aby to tolik nedřelo a ona potom udělala to samé. Kalhoty i kalhotky už měla dole, košilku vyhrnutou ke krku. Osahával jsem její dudy a snažila se co nejméně hýbat, abych tolik nešustil. Všechno se to hrozně rozléhalo a já se obával, aby to nevzbudilo spolužáky nebo aby nepřišel učitel.

Přetočil jsem Anetu na bok zády ke mně a ještě jednou si naslinil žalud. Anetě jsem roztáhl nohy a naslinil jí kundičku, kterou měla úplně suchou. A pak jsem jí ho tam pomalu šoupnul. Bylo to trochu bolestivé, ale nebylo to nijak hrozné. Představoval jsem si to trochu jinak, ale vlastně jsem byl vůbec rád, že jsem zasunul. Lehce jsem se začal pohybovat a zasouval do Anety penis až úplně nadoraz. Ona při tom vždycky trochu zasténala, ale nevěděl jsem, jestli se jí to líbí nebo ji to bolí. Neptal jsem se a šukal ji dál. Hlavu jsem měl položenou u jejího ucha a přidržoval se jejího těla, když jsem zajížděl do její úzké štěrbinky znovu a znovu. Mačkal jsem jí prsa a hnětl v ruce její boky. Moje nadrženost byla ukrutná, bušil jsem do ní a už se moc nestaral o to, jestli nás někdo uslyší. Muselo to dělat hrozný rámus, i když se tedy žádná hlava v našem okolí nezvedla.

Po chvilce jsem se do ní udělal a pak z ní vyndal ptáka. Aneta se beze slova vrátila na svoje místo, a tak jsem si lehnul na záda a užíval si pocit poctivě vyprázdněných koulí.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt