prznitel krásných panen

KATEGORIE: Panny, panicové

Prznitel krásných panen

Autor:
Vladimír M.
Publikováno:
27. 1. 2015
Přečteno:
6582x
Zbožňoval jsem panny. Byl jsem na ně přímo ujetý. Líbilo se mi to, jak je člověk nejdříve musel dobývat, jak si musel získávat jejich důvěru,… Nebylo snadné být tak trpělivý, ale právě proto, že jsem to vždycky vydržel, jsem byl na sebe pyšný. I když mnohé dívky by mě považovaly za hajzla, protože poté, co mi dívka dala svoje panenství, jsem se s ní maximálně tak do týdne rozešel. Nemělo to co dělat s tím, jaké v té posteli byly, ale už to prostě nebyly panny, ty nevinné, mužem nedotčené dívky, jejichž zranitelnost mě šíleně vzrušovala.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Nyní jsem chodil s Natálií. Bylo jí sice už dvaadvacet, ale stále zůstávala pannou. Stejně jako všechny si to totiž schovával pro toho pravého. A já doufal, že tím budu já. Podobně jako už ve dvanácti případech před ní. Měl jsem štěstí, že moje pověst se nikdy neroznesla, takže jsem stále měl z čeho vybírat. Ale je pravda, že i dívky, které o mé minulosti věděly, doufaly, že jsem se třeba změnil, že kvůli nim jsem schopen být v normálním vztahu.

Omyl.

Stejně naivně uvažovala i Natálie. Byla do mě beznadějně zamilovaná, dokonce už mě představila svým rodičům, se kterými jsem musel strávit jednu nudnou oficiální večeři. Ale pro sex s nezkušenou pannou jsem byl ochoten udělat cokoliv.

Natálie byla opravdu tvrdý oříšek. Většina prvniček mi dala tak do tří měsíců. Asi jsem dokázal být opravdu přesvědčivý, nebo je už možná nebavilo čekat. Natálie mi ale vzdorovala už čtvrtý měsíc a nic nenapovídalo tomu, že by mělo dojít k nějaké změně. Neustále se ode mě odtahovala a svolná byla maximálně tak k muchlování a to taky jen v případě, že na to měla tu správnou náladu. Většinu času jsem tak byl na suchu, ale ani v nejmenším jsem se nevzdával.

Pohár mé trpělivosti ale začínal pozvolna přetékat, když i po opravdu skvělých romantických bodech mě očekávala jen pusa a pohlazení po tváři. Rozhodl jsem se, že na ni vytáhnu svoje nejlepší triky a v případě, že je sehraju všechny najednou, musí to nakonec klapnout.

Na další rande jsem ji proto vzal do hvězdárny, kde jsem nám zamluvil soukromou prohlídku. Ležely jsme spolu pod umělou hvězdnou oblohou, a zatímco hlas nás obeznamoval s tajemstvím vesmíru, my dva jsme se líbali. Všechno šlo jako po másle. Po hvězdárně jsem Natálii vzal do lepší restaurace a nechal ji, aby si vybrala z lístku opravdu cokoliv. Když jsme se dostatečně nadlábli, šli jsme procházkou ke mně do bytu, kde jsme se chtěli podívat na nějaký film. Vypadalo to tedy nevinně a Natálii stále nic nedocházelo.

Výběr filmu byl na mně, tak jsem vybral ten nejděsivější horor, jaký jsem našel. Doufal jsem, že se během filmu ke mně bude Natálie tulit a potom nebude tak těžké zkusit něco víc. A přesně tak to i bylo. Stačilo prvních pár minut a Natálie už se ke mně tiskla a bez ustání mi zuřivě mačkala ruku, až jsem ji skoro necítil.

Celý večer byl naprosto fenomenální.

Hladil jsem ji po vlasech a po tváři, čemuž se nebránila, ale jakmile jsem zkusil sjet někam jinam, ručku šmátralku mi zase odehnala. Nevzdával jsem se. Nabídl jsem jí, že bych ji mohl namasírovat, aby se uvolnila. Ačkoliv to byla vcelku okatá nabídka, s díky ji přijala a nechala si sundat tričko, ale o sundání podprsenky nechtěla ani slyšet. Po chvíli masírování ale nebylo zbytí, podprda mi překážela a i Natálie musela uznat, že bude lepší, když si ji sundá.

Jakmile měla horní polovinu těla nahou, nebyl zase takový problém sem tam zavadit o její krásná špičatá prsa. Bradavky měla celé ztuhlé, a když jsem jí přes ně přejel, nebránila se. Asi už měla dost mých pokusů, takže se rozhodla vzdát.

Vcelku snadno jsem ji položil na sedačku, zatímco jsem ji nepřestával líbat. Její rty byly horké a i tělo měla rozpálené doběla. Byl jsem šíleně vzrušený, pták mi stál už od rána a myšlenky se upíraly k jedinému cíli – připravit dneska Natálii o její věneček.

Hladil jsem ji po odhalených ňadrech a sladce ji přitom líbal. Jazyk jsem potom sjel k jejím bradavkám a něžně do nich kousal a objížděl je. Krouživě jsem je mnul a olizoval, zatímco Natálie tiše sténala. Pomalu jsem jí rukou zajel ke kalhotám a pohladil ji po stehnech. Automaticky mi popadla ruku a zašeptala tiché ne, ale já se nenechal odbýt a zkusil to znovu. Když jsem své pohyby opakoval, její odpor slábl, až mě nechala, abych rukou zvenčí hladil její kundičku. A od toho už byl jen krok, abych zajel za její kalhotky, což jsem udělal o pět minut později.

Vysvlékl jsem jí kalhoty i kalhotky, takže přede mnou ležela nahá. Cudně se pokoušela schovat svoje tělo, ale já jí dal ruce pryč, abych se mohl podívat na její neposkvrněnou čistotu, která mě na pannách tak lákala.

Jazykem jsem sklouznul do jejího rozkroku a líbal ji na její broskvičce. Měla ji tak sladkou a malou. Prsty jsem si pomáhal a přejížděl jí přes klitoris i stydké pysky. Rozhrnoval jsem její oponu a chutnal její šťávičku. A pak jsem jí dovnitř strčil prsty.

Natálie zasténala, ale ničemu se nebránila. Pohyboval jsem s nimi pomalu sem a tam a díval se, jak se přitom nově zakoušeném blahu kroutí.

Pak jsem si sundal tričko a v rychlosti si vysvlékl kalhoty. Jakmile Natálie viděla, co dělám, požádala mě, jestli bych předehru mohl ještě trochu natáhnout. A tak jsem pokračoval v předešlém. Pomalinku jsem ji prstil a jazykem ji přitom laskal na ztuhlých tmavých bradavkách.

Když už jsem si říkal, že by to mohlo stačit, naslinil jsem si špičku ptáka a nalehl na ni. Neustále jsem se jí dotazoval, jestli je všechno v pořádku a jestli ji to nebolí, i když jsem věděl, že takhle by ji to bolet nemělo. Ze zkušenosti jsem věděl, jakou rychlostí na ni mám jít a co holky během prvního sexu očekávají. Něžně jsem do ní zajížděl a nepřestal jsem, dokud jsem v ní nebyl až po kořen.

Natálie zhluboka oddechovala, aby se uvolnila a s důvěrou se mi dívala do očí, když jsem do ní zasouval čůráka. Jakmile jsem byl v ní, přitiskla si mě na hrudník a skoro se až rozplakala, zřejmě štěstím. Nechal jsem se obejmout, ale nemínil jsem v nejlepším přestat. Vysouval jsem pomalu ptáka zase ven a s každým dalším zásunem dovnitř a ven se moje rychlost mírně zvyšovala. Nechtěl jsem z ní vymrdat duši, ale také jsem nehodlal na ní jenom tak ležet.

Po tak dlouhé abstinenci jsem byl opravdu šíleně nadržený a navíc byla Natáliina kundička opravdu pevně stažená. Tak jak to má být. Šukal jsem ji vášnivě a přitom ji nepřestával líbat. Jazyk měla horký a to co s ním dělala, bylo skoro až k neuvěření. Obratně s ním pohybovala, a když jsem si představil, že by něco takového mohla dělat s mým ptákem, moje nadrženost stoupla.

Po chvíli jsem se udělal a Natálii ještě chvíli prstil. Jestli se udělala, ale vlastně ani nevím. Zamilovaná dívka se ke mně po svém prvním sexu přitulila a v duchu už nám plánovala svatbu. Já si naopak v mysli zapsal další bod a o dva dny později jí napsal, že je konec.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt