sex v kadeřnictví

KATEGORIE: Gay

Sex v kadeřnictví

Autor:
Libor K.
Publikováno:
16. 1. 2014
Přečteno:
14447x
Měl to být den jako každý jiný. Ráno jsem se nasnídal a vyrazil do kadeřnictví. Bylo úterý, den, kdy mělo kadeřnictví nejméně návštěv. Pracoval jsem v ten den jako jediný, protože se nikdy nestalo, že by byli potřeba dva kadeřníci. Měl jsem to tak nejradši, bylo to intimní – člověk si mohl se zákazníkem opravdu popovídat a nerušily ho zvuky holicích strojků, stříhání, šumění vody a konverzace jiných lidí v kadeřnictví.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsem dorazil do práce, umyl jsem si svůj stojan s potřebami a udělal si kafe. Měl jsem přibližně půl hodiny, než by měl dorazit první zákazník. Takhle zrána moc lidí do kadeřnictví nechodí, ovšem dnešek byl výjimečný.            

Právě jsem dopíjel své ranní kafe, když jsem zaslechl zvonek u dveří, kde právě vcházel první zákazník. Měl celkem pěkný a upravený účes, ovšem jen kapánek dlouhý, takže bude pravděpodobně potřebovat pouze zkrátit. Nic náročného a zdlouhavého, pomyslel jsem si.

Usadil jsem zákazníka do křesla a společně s ním jsem prohlížel jeho vizáž v zrcadle. Ten muž mě svou tváří zaujal na první pohled. Měl výrazné tvrdé rysy a tmavé oči a vlasy, působil velice nebezpečně. Na sobě měl nějakou velice drahou a luxusní košili, kterou neměl doplou až ke krku, což mě zarazilo.

Věnoval mi upřímný sympatický úsměv a prohlásil: „Pouze zkrátit, prosím.“ Barva jeho hlasu mi vyrazila dech. Ten chlap se mi líbil. Byl mužný, sympatický, mluvil lehkou ironií a z jeho hlasu čišelo zdravé sebevědomí. Všiml si toho, jak na něj koukám. Snažil jsem se dělat jakoby nic a pustil jsem se do práce. Problém spočíval v tom, že jsem se styděl a měl jsem problém s dotyky. On mě bedlivě pozoroval a občas se uchechtl. Viděl, že si dávám pozor, kdykoliv se mám dotknout jeho horké planoucí kůže. Měl jsem dojem, že při každém dotyku z nás vylétají jiskry.

Zákazník se zasmál a otočil se na židli směrem ke mně. „Vidím, jak se klepeš a koukáš na mě. Proč prostě neřekneš, že se ti líbím? Mám na to docela chuť, mohli bysme si to tu rozdat.“ Těmito slovy mi doslova vyrazil dech. Zvedl se a přitiskl mě ke stěně. Chytil mě kolem pasu a přiblížil se. Krásně voněl. Nemohl jsem odolat a políbil jsem ho. Líbal jsem ho tak něžně, jak nejvíce jsem dovedl, ovšem jemu se líbilo něco jiného. On má ústa přímo drtil svými tvrdými čelistmi, mačkal mě v kamenném objetí a já cítil jeho v kalhotách formujícího se ptáka. Po chvíli se odtáhl a promluvil. „Mám to radši aktivně, jestli chápeš… Nevadí ti bejt pasivní?“ Nejdříve jsem netušil, o čem to mluví. Žádnou gayskou zkušenost jsem neměl, nikdy jsem si ani nepředstavoval styk s mužem.

Zakoktal jsem něco ve smyslu, že to je v pohodě. Začal si rozepínat kalhoty, tak jsem učinil totéž. Vtom promluvil počtvrté. „Víš, lubrikant jsem nechal doma, nemáš nějakej olejíček? Nevím, kolikrát už jsi to dělal, tak pro jistotu.“ Nevydal jsem ani hlásku a podal jsem mu kadeřnický olejíček na úpravu konečků a doufal, že to bude stačit.

On si mě předklonil a prsty mi začal mastit a rozevírat anální otvor. Líbilo se mi to. Zprvu jen jezdil okolo a hladil mi půlky. Rajcovalo mě, když mě plácnul nebo zaryl nehty. Po chvilce olejování do mě zasunul jeden prst. Chtěl jsem víc. Zamiloval jsem se do toho tlaku, do té mírné dráždivé bolesti. Když ve mně byly už tři prsty, začal jsem vzdychat. Byl to úžasný pocit. Cítil jsem se naplněný, ovšem chtěl jsem víc. Užíval jsem si to, jak si se mnou hrál, hladil mě a dráždil. Těšil jsem se, až pojmu jeho ztopořený klacek a pomůžu mu dosáhnout orgasmu. Trochu jsem se obával šílené bolesti, ale ta se ani se zásunem jeho ptáka nedostavila. Dostavil se pouze pocit štěstí a vzrušení. Zatímco se můj partner pomalu pohyboval sem a tam, začal jsem si ho honit. To mě rajcovalo ještě více. Projížděl mou prdelkou, naplňoval mě svým obrovitým ptákem a plácal. Zamiloval jsem se do té bolesti. Představoval jsem si, jak mě sváže, abych se nemohl hýbat, a bez použití olejíčku mě znásilní. Z těch všech představ jsem se udělal. Netrvalo dlouho a horké sperma jsem též ucítil na svých zádech.

Tento zákazník od té doby pravidelně navštěvoval naše kadeřnictví v úterý ráno.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt