sexy noční prohlídka zámku

KATEGORIE: Panny, panicové

Sexy noční prohlídka zámku

Autor:
Lenka Š.
Publikováno:
25. 11. 2015
Přečteno:
7011x
Na našem zámku ve městě právě začala turistická sezóna, a tak se tu samozřejmě objevily také nové tváře. Průvodci se tu každý rok střídali, takže pokaždé bylo o prázdninách na co koukat. A obzvlášť letos. Mezi nově příchozími byl kluk jménem Radek, který byl fakt sexy kousek. Ne že bych se do něj hnedka zamilovala, ale jednoduše bych si s ním „dala říct“. A to i přesto, že bych mu tak darovala svoje poprvé. Byla jsem totiž panna.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Radek se mi fakt líbil, a tak jsem si vypočítala, které okruhy a v kolik bude provádět on a vždycky si na něj počkala. Byla jsem na zámku opravdu každý den a po týdnu jsem celý výklad uměla slovo od slova. Radek se snažil vždycky přidat nějakou perlu, nebo zapojit návštěvníky otázkou, ale já už všechno znala, a tak jsem mu pokaždé odpověděla. Předběhla jsem všechny návštěvníky a připadala si hrozně chytrá, když jsem mohla říct správnou odpověď.
Když už jsem mu takhle zkazila hádání asi popáté, příští den mě před otázkou zarazil, abych nechala hádat ostatní. Dal mi tak jasně najevo, že si moc dobře všimnul, že už jsem tam po několikáté, a i když mám jiné oblečení, jsem ta holka, co mu kazí pointy. Poté, co dokončil okruh, poprosil jednu z holek na brigádě, aby za něho vzala další štaci a dohonil mě v zámeckém parku. Poznamenal, že asi musím mít tohle místo opravdu ráda, když sem chodím každý den. A to ve stejnou dobu, na stejného průvodce. Mírně jsem se přitom červenala.
Zeptal se mě na jméno a pak pokračoval dalšími a dalšími otázkami. Jelikož jsem ho v akci viděla už tolikrát, ptal se mě, jak působí jako průvodce, jak mu to jde a tak. Že je prý vždycky hrozně nervózní a bojí se, že to zkazí. Uklidňovala jsem ho tedy, že to na něm vůbec není poznat, a že jsem si nikdy žádné chyby nevšimla. A pak jsme si povídali a povídali. Když pak Radek zkontroloval hodinky, zjistil, že prošvihnul tři okruhy a za pár minut, že zámek zavírá a on má v šatně věci. Rozloučil se tedy se mnou s tím, že se zítra určitě uvidíme na zámeckém okruhu.
Druhý den jsem si opravdu dala zaležet, abych přišla v lepším oblečení. Chtěla jsem na něho udělat dojem v krátkých letních šatech, ve kterých jsem měla sexy zadeček a velká prsa. Už u dveří mě Radek pozdravil a poprosil mě, abych opět nechala při jeho otázkách hádat ostatní a pak se pustil do výkladu. Z každé místnosti jsem odcházela záměrně jako poslední, abych s ním byla chvilku o samotě. Vždycky totiž za posledním návštěvníkem zavíral dveře, aby další skupinka neviděla skrz celý zámek. Radek o mě několikrát jakoby mimochodem zavadil a otřel se mi o prsa a dvakrát dokonce o zadeček, tak jsem zřejmě ve svém svádění byla úspěšná. Po prohlídce mi strčil do ruky vzkaz a mrknul na mě, než se vydal k další skupince.
Ve vzkazu stálo, že sice jsem byla už mnohokrát na zámku ve dne, ale jestli bych nechtěla zkusit také osobní noční prohlídku. Okamžitě se mi rozbušilo srdce a s tvářemi červenými jako rajče jsem pohledem vyhledala Radka, abych mu pokývnutím hlavy dala znamení, že ano. Podle vzkazu jsem měla přijít v deset ke hlavnímu vchodu.
Doma jsem se připravila jako nikdy. Kundičku jsem si oholila naprosto dohladka a pěkně ji navoněla, do kapsy jsem si vzala kondomy, na sebe hodila jen lehké letní šaty. Byla jsem nervózní, ale také vzrušená. Když jsem přicházela na zámek, Radek už tam na mě čekal. V ruce měl rudou růži, kterou mi dal, než odemkl. Krásně voněla.
Zámek byl takhle ve tmě strašidelnější, než jsem si myslela. Nevěděla jsem odkud má klíče a ani jsem se ho neptala. Nechtěla jsem kazit tu vzrušující a elektrizující atmosféru našeho setkání. Vzal mě za ruku a prováděl mě jednotlivými místnostmi. Nechal mě nakouknout i za zavřené dveře a vzal mě i do míst, kam návštěvníci obyčejně nemohou. Byla jsem okouzlená a v celém těle mi doslova mravenčilo.
Nakonec si nechal ložnici, kde připravil přes postel přehoz a na ní nechal rozházené lupeny růže. Takže jsem se nepletla, chtěl si to se mnou rozdat. Když jsem se na něho otočila, drsně se na mě přitlačil, až jsem cítila jeho ztopořený penis v kalhotách. Chtěla jsem na to jít trochu pomaleji, ale on se s ním nechtěl moc mazat. A tak mi rukou hrábnul mezi nohy a přes kalhotky mě prstil. Cítila jsem, jak mi kundička vlhne, ale zároveň jsem s tím moc nesouhlasila.
Hrubě mě líbal a jazykem mi zajížděl neobratně až dozadu. Kroužil kolem mého jazyka jako helikoptéra a trochu u toho slintal. Kalhotky mi dal stranou a prsty mi zasunul do lasturky. Mírně jsem ho od sebe odstrčila, ale on se nedal. Donutil mě, abych si klekla, rychle vyndal ptáka z kalhot a nacpal mi ho do pusy. Šeptal něco o tom, že ví, že to chci taky a abych mu ho hezky vykouřila. A tak jsem poslechla. Dělalo se mi z toho zle, ale asi jsem to dělala dobře, protože jemu se to líbilo.
Když měl mojí kuřby dost, pomohl mi na nohy a položil mě do těch růží. Plivnul mi potom na kundičku a popleskal mě po klitorisu. Pak ho do mě bez dalšího otálení strčil. I když to bylo poprvé, necítila jsem žádnou bolest. Byl to jen takový tlak, který se rychle měnil v příjemné pocity. On chtěl ale hlavně všechnu slast pro sebe. Začal hrozně rychle přirážet, přičemž hlavu mi tlačil do postele. Nemohla jsem skoro dýchat, zatímco on nade mnou hlasitě sténal.
A pak, těsně předtím, než se udělal, mě otočil a v ruce si ho vyhonil. Sperma mi nastříkal na obličej a do pusy. Už jen když jsem to ucítila v puse, udělalo se mi zle. Naštěstí jsem se ale přemohla a nezvracela jsem. S odporem jsem to spolkla a znechuceně se na něj podívala. Tak jestli takhle vypadá každý sex, tak to tedy není žádný zázrak.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt