silvestrovský creampie a tlustá magda

KATEGORIE: Panny, panicové

Silvestrovský creampie a tlustá Magda

Autor:
Tomáš M.
Publikováno:
27. 1. 2016
Přečteno:
8000x
Ne, že bych byl nějaký romantik, ale musím se přiznat, že jsem vždycky věřil na pravou lásku, zamilovanost a tu pravou. Jenomže s ubývajícími měsíci a nepovedenými schůzkami jsem o tyto iluze přicházel. Faktem ovšem zůstávalo, že jsem byl panic. Všichni moji kamarádi už samozřejmě dávno zasunuli, jen já jsem byl ten exot, který čekal na tu pravou holku, se kterou by potom zůstal déle, než jeden týden. Blížil se konec roku a moje odhodlání nevstoupit do nového roku jako neposkvrněný a nezkušený, nabývalo na reálných obrysech.
article

Co tam najdete:

Už od léta byla zamluvená chata na silvestrovskou párty asi pro dvacet lidí, kde měla být spousta holek, které jsem neznal. A jelikož jsem ještě v prosinci neměl ani jeden zářez na pažbě, byl jsem definitivně rozhodnutý, že tam přefiknu jakoukoliv holku, která se nechá.

Před odjezdem jsem si v lékárně koupil dostatečnou zásobu kondomů a lubrikant, chtěl jsem být připravený na všechno. Kamarád, kterému jsem se se svým plánem svěřil, se rozhodl mě podpořit tím, že přivede nějaké kamarádky své přítelkyně, třeba to alespoň s nějakou vyjde. Ani v nejmenším jsem se neobával nějakého nezdaru, protože mi bylo jasné, že do kalhotek se dostanu každé holce, která bude silně pod parou. V čemž jsem je samozřejmě hodlal podpořit hned několika lahvemi vodky, které mi při cestě autem cinkaly v kufru.

Jakmile jsme dvacátého šestého prosince dojeli na chatu, začal jsem prozkoumávat situaci. Bylo tam pár holek, které by stály za hřích a několik z nich dokonce ani nebylo zadaných. Na jednu stranu už jsem byl tak na dně, že jsem byl ochotný opíchat i takovou, na kterou doma čeká přítel s rukama složenýma v klíně. Nehodlal jsem se ničím omezovat. Od prvního dne jsem se snažil dostat do přízně všech holek, které se na chatě vyskytovaly, abych měl větší výběr. Byl jsem ochotný, pomáhal jsem jim, dokonce jsem i myl nádobí a to dobrovolně. Pro sex jsem byl ochotný udělat cokoliv.

Během prvních pár dní samozřejmě k ničemu nedošlo, nebyl jsem z toho ale nijak zklamaný, od počátku jsem věděl, že jestli chci uspět, musím si šetřit síly na Silvestra. A tak jsem si lahve vodky schoval do tašky, aby se nevypily dříve. Na Silvestra se už od rána chystalo a připravovalo. Panáky se lily už od osmi hodin od rána, asi dva lidi byli pod parou ještě před polednem. Holky se samozřejmě ujaly role hostitelek a chystaly občerstvení, takže nějaké chlebíčky a jednohubky. Já jim mezitím do drinků lil jednoho panáka za druhým. Aniž by to pozorovaly, připravoval jsem se na zásun do jedné z nich. Nenápadně jsem většině z nich omakal zadeček a vybral si mezi nimi macatou prdelku nějaké Magdy. Té se líbilo, když jsem jí mačkal zadek v ruce a sem tam ji po něm i plácnul. Tváře měla celé červené z té pozornosti, kterou jsem jí věnoval, a přitom se neustále chichotala.

Už v podvečer se pustila hlasitá hudba, donesl se alkohol a spousta chlebíčků a brambůrek. Některé skupinky společně hrály hry, další tancovaly, pár párů se dokonce vytratilo. Všechen svůj elán jsem věnoval přiopilé Magdě, která se vlnila do rytmu, a její špíčky přitom poskakovaly. Její zadeček i prsa se houpaly ze strany na stranu, až jsem z toho byl neuvěřitelně nadržený, když jsem si představil, že už do ní brzy narvu svého ptáka. A Magda to musela moc dobře vědět, zřejmě jí to ale lichotilo.

Když bylo kolem deváté, pomalu jsem začal uvažovat, jak ji odtáhnout do soukromí. Nakonec jsem jí prostě řekl, jestli by se mnou nechtěla být taky sama, že tady je moc lidí. Tváře jí hořely červení, z pusy jí vycházel hloupý smích a s vodkou podbarveným úsudkem souhlasila. A tak jsem ji chytil za ruku a dovedl si ji do pokoje. Po cestě jsme viděli nekolikery zavřené dveře, za kterými se jasně odehrávalo to, co jsem měl za chvíli poznat na vlastní kůži. Za námi jsem zamknul dveře a Magdu posadil na postel. Nervózně se na mě dívala a já si najednou připadal hrozně hloupě. Měl jsem před sebou holku, kterou jsem znal pouhých pět dní a už ji chci ošukat. Potřeboval jsem si od ní držet citový odstup, a tak jsem se na ni vrhnul. Jazyk jsem jí nacpal do pusy a neobratně ji líbal, zatímco jsem šátral pod jejím tričkem. Rukou jsem potom sjel níž na její stehna. Bez větších obtíží jsem ji donutil, aby roztáhla nohy a přes kalhotky ji hladil na kundičce. Měla na sobě ošklivou sukni délky po kolena, ale mě to bylo v podstatě jedno, protože mě mnohem víc zajímalo to, co má pod ní. Jazykem jsem jí přejížděl přes rty a kousal ji do jazyka, zatímco jsem dal stranou kalhotky a rukou rozhrnoval její stydké pysky. Měla je fakt ošklivé. Nevím, jestli to byla panna nebo ne, ale kundičku měla vytahanou, velkou a nehezkou. A co víc, neměla ji ani oholenou. I tak jsem to chtěl dotáhnout do konce, a tak jsem jí dal hlavu do klína. Pysky jsem bral do úst a tahal ji za ně, zatímco palcem jsem jí přejížděl přes klitoris. Tiše sténala a chvílemi se na mě dívala přes svoje velké břicho. Měla u toho dvojitou bradu.

Olízal jsem jí kundičku tak, že ji měla pořádně vlhkou. Dovnitř jsem jí strčil tři prsty a zasouval je hluboko do její broskvičky. U toho mě její bobr kousal do obličeje, až jsem se musel neustále drbat. Rozhodl jsem se to tedy neprodlužovat a rozepnul jsem si kalhoty. Vyndal jsem si ptáka, už připraveného v pozoru, a ona se na mě nesměle dívala. Chytil jsem ji za ruku a dal si ji na ptáka, což okamžitě pochopila a začala honit. Moc jí to nešlo, uzdičku moc mačkala a žalud dřela na sucho. Přistoupil jsem tedy blíž, aby si mýho čůráka dala do pusy. Když to udělala, okamžitě mě zalilo blaho. Stále byla neobratná, ale bylo to mnohem lepší. Párkrát jsem jí zajel do krku hlouběji, než bylo nutné a ona se u toho zakuckala. Mně to ale bylo jedno.

Po chvíli jsem ji povalil na postel a oslintaného ptáka do ní strčil. Vykřikla přitom. Připadal jsem si jako král světa, když jsem do ní bořil macka až po kořen a ona přitom křičela. Nevím, jestli blahem nebo bolestí, a popravdě mi to bylo jedno. Díval jsem se, jak do její velké kundičky pomalu zajíždí můj pták a zase vyjíždí ven, pokrytý její šťávičkou. Ten pohled mě vzrušoval snad ještě víc, než ty zásuny. Netrvalo to dlouho a já se udělal. Nastříkal jsem jí do té její lasturky, a když jsem ptáka vyndal, viděl jsem, jak z ní sperma vytéká ven. Ani jsem nepoužil kondomy, které jsem si tak pečlivě připravil.

Ona se samozřejmě neudělala, ale to mi bylo v podstatě jedno. To nejdůležitější pro mě totiž bylo, že jsem do Nového roku vstupoval jako muž a ne jako hloupý panic.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt