sport, svaly a sex

KATEGORIE: Gay

Sport, svaly a sex

Autor:
Pavel H.
Publikováno:
4. 11. 2013
Přečteno:
6526x
Rugby nikdy nebylo sportem pro třasořiťky bez svalů a pořádný kondičky. A přesně proto jsem si tenhle sport zamiloval. A nebylo to pro to, abych si udržel formu, to byl spíš takový vedlejší efekt. Především jsem se vždycky koukal na ostatní kluky, dneska už vlastně muže. Obdivoval jsem jejich vypracovaná těla a díky společným sprchám i více či méně vyvinuté penisy. U obdivu to ale bohužel vždycky končilo. Teda až do včerejšího večera, kdy jsem se v podnapilém stavu o své orientaci zmínil. Ale to už trochu předbíhám.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po s přehledem vyhraném zápase jsme se vydali v trochu komornějším počtu oslavovat. „Trochu komornějším“ je vlastně trochu nadnesené, byli jsme jen tři, já, Milan a Honza. Zbytek týmu měl buď jiné plány, nebo byl příliš unavený. My tři jsme ale pevné jádro a jedno / dvě si nikdy neodpustíme. Včera jsme ale dvě piva o něco přetáhli, a když už jsme byli u pátého, konverzace začala nabírat na obrátkách a také na zajímavosti.

Já, už trochu přiopilý, jsem Honzovi pochválil jeho vypracované tělo, které se rýsovalo pod upnutým tílkem, a zároveň jsem podotkl, že bych ho rád viděl nahého (ve sprše jsem se s ním bohužel nepotkal). Začal jsem přemýšlet, kdo z nich ho má většího, jestli svalnatější a trochu vyšší Honza s chlapskými širokými rameny, nebo Milan, který byl o kousek menší než já, ale zase jsem často vídával nadmutou bouli v jeho trenkách.

Navzdory mému očekávání se ti dva mé poznámce nezačali smát, ale pozvali mě k Milanovi do bytu, kde se prý můžu podívat. Překvapením jsem málem odmítl, ale samozřejmě jsem nabídku s úsměvem přijal a těšil se, že konečně přijdu o anální panenství.

Když jsme dorazili k Milanovi do bytu, byl jsem překvapen jeho zařízením. Všude visely mužské akty a parapety lemovaly sošky kopulujících párů. Zadíval jsem se na obrazy a ani jsem si nevšiml, že se ti dva ve vedlejší místnosti začali líbat. Když jsem konečně přestal obdivovat na stěně visící mužská těla, uvědomil jsem si, že jsou ti dva již téměř nazí a vášnivě se líbají. Chvíli jsem pozoroval, jak jejich ruce vzájemně šmátrají v trenkách toho druhého a vášnivě třou zvětšující se penisy. I ten můj byl již řádně zvětšený a tak jsem rovnou shodil vše, co jsem měl na sobě a vrhl se mezi ně.

Zaujal mě Honzův pevný zadek, načež jsem z něj stáhl trenky, opřel jsem ho o postel a vrazil jsem mu ho mezi půlky. Byl to tak skvělý pocit, lepší než sex se ženou. Můj penis byl sevřený tak pevně, že jsem každou chvílí očekával masivní explozi. To jsem ale nevěděl, co přijde o pár vteřin později. Mým análním otvorem projela prudká ostrá bolest a pak se mi ten pocit začal líbit. Pocit slasti se stupňoval s každým přírazem, jak mým, tak i Milanovým, který mi příjemně dráždil prostatu. Všiml jsem si, že si chudák Honza honí sám, a tak jsem mu nabídl pomocnou ruku. Líbilo se mi držet v ruce jeho obrovský penis, o něco větší, než se právě nacházel v mém zadku. Proto jsem začal přirážet rychleji, na což zareagoval i Milan a za chvíli jsem cítil, jak se jeho horké sperma rozlévá v mých útrobách. Vytáhl ho a poplácal mě s ním po obou půlkách, načež si stoupl před Honzu, aby také poskytl svůj docela pevný zadeček.

Jakmile jsem ho přestal Honzovi honit, mohl jsem přirážet ještě s větší vervou. Pevně jsem ho držel v pase a nechával se unášet vlnami extáze. Netrvalo dlouho a i já jsem vyvrcholil, vytáhl jsem svůj tepající penis z Milanovy zadnice a nechal jsem své sperma dopadat na jeho záda.

Už jsem si myslel, že budu jako první hotový, ale já ještě končit nechtěl. Všiml jsem si Honzova opět stojícího údu, což mě donutilo kleknout si před něj a začít olizovat špičku jeho žaludu. Už jsem se těšil na druhé kolo.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt