svatební noc

KATEGORIE: Panny, panicové

Svatební noc

Autor:
Denisa L.
Publikováno:
30. 10. 2014
Přečteno:
8130x
Už měsíce jsem byla v jednom velkém kole. Lukáš mě totiž požádal o ruku a já samozřejmě řekla ano, takže se chystala nádherná a velká svatba. Hosté měli přijet snad ze všech koutů republiky a několik jich bylo dokonce ze zahraniční. Kostel jsme zamluvili hned den po našem zasnoubení, protože jsme byli oba věřící a hlavně jsme měli jasno, kde chceme naši lásku oslavit.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Finance na svatbu se pomalu tenčily, čím více věcí a detailů jsme přidávali. Moje svatební šaty ale byly jako peříčkový, nadýchaný sen a já v nich vypadala naprosto dokonale. A samozřejmě jsem si moc dobře hlídala, aby mě v nich ženich neviděl dříve, než k němu půjdu uličkou k oltáři.

Moje dobré kamarádky, ze kterých se tímto staly mé nádherné družičky, a které měly takto stát po mém boku v můj nejvýznamnější den, mi uspořádaly pořádnou rozlučku se svobodou. Tancovalo se, pilo a dokonce přišel i striptér, který zatancoval jenom pro mě. Byl opravdu sexy, ale jeho pohyby mě nijak nehicovaly. Zřejmě to bylo tím, že jsem si nedokázala představit, jaké by to s ním bylo, protože já i Lukáš jsme byli sexu neznalí. Rozhodli jsme se, že počkáme až po svatbě, a tak jsme byli panic a panna.

Když konečně ten den D přišel, byla všude spousta zmatku. Všichni se snažili, abych se nijak nestresovala a nemyslela na to, že třeba Lukášův kamarád už je od osmi od rána opilý, nebo že si moje kamarádka Michaela natrhla svoje družičkovské šaty, když se v nich předváděla svému příteli, aby ho v noci nabudila k činu. Všechno jsem to ale vnímala, a přesto se snažila zachovat klid. Na doporučení všech jsem dělala hluchou a slepou a soustředila se jenom na, aby mi to opravdu slušelo. Aby Lukášovi vypadly oči z důlků, až k němu půjdu uličkou. Zařídila jsem si tedy kadeřnici, maskérku a upravené nehty jsem měla už z předešlého dne. Když jsem byla učesaná a nalíčená, přejelo se do kostela, kde jsem si v jedné ze zadních místností oblékla šaty a poslední detaily si upravovala v zrcadle.

Myslím si, že jsem byla opravdu nádherná. I máma mi to mezi vzlyky řekla.

Můj nejdůležitější den v životě byl tady. Já jsem byla ta, na kterou se upíraly zraky všech, kvůli které kdekterá žena v kostele bledla závistí. Otec mě odvedl uličkou za zvuků varhan a předal mě mému budoucímu manželovi Lukášovi, který byl ve svém obleku naprosto dokonalý. Obřad byl úžasný, jedno oko nezůstalo suché. Pak následovala hostina a hry pro novomanžele. Odpoledne utíkalo hrozně rychle, jídlo pomalu ale jistě mizelo ze stolů. A stejně tak i alkohol z chlazených ledniček, což se celkem podepisovalo na stavu našich hostů. Můj otec a Lukášův otec spolu tancovali čardáš a naši kamarádi se váleli podnapilí pod stolem. Ale nic z toho nemohlo zkazit náš den.

Jelikož naše přítomnost zde neměla dalšího významu, potichu jsme se vytratili, abychom alespoň na chvilku unikli tomu veselí, které se na nás hrnulo ze všech stran a ze všech úst. S úsměvem jsme se s Lukášem objali. Než jsme se vášnivě políbili, dívali jsme se vzájemně do očí, ze kterých pryštěla naše společná láska. I když jsem byla k smrti unavená, zároveň jsem po něm toužila. Chtěla jsem se konečně dotknout jeho těla a nemuset přitom myslet na to, že nemůže k ničemu dojít. Už žádné mazlení a stop.

Neomaleně jsem mu vrazila ruku do rozkroku a hnětla mu penis a koule. Stačil jediný dotek, aby je měl tvrdé jako skála. Lukáš mi se smíchem ruku dal pryč, myslel si, že si dělám legraci, ale když viděl, že to myslím vážně a chci to teď hned, neváhal. Popadl mě za ruku a společně jsme běželi do domu, kde jsme měli připravené naše novomanželské lože. Naštěstí to nebylo moc daleko.

V koupelně jsem měla připravenou sexy košilku a od začátku dne jsem měla podvazky. Chtěla jsem, abych pro něho vypadala co nejvíc sexy. Všechno šlo ale hrozně rychle a na žádné pomalé vzrušování a nakrucování nebyl čas.

Strhla jsem z něho sako a košili mu přetáhla přes hlavu, abych se nezdržovala s knoflíčky. Líbala jsem ho na jeho horkou obnaženou hruď pokrytou svaly. Umírala jsem touhou se jeho těla dotýkat, až bude nade mnou. Lukáš mi pomohl z mých ohromných šatů, přičemž když ze mě spadly, stála jsem před ním v podstatě nahá. Jediné, co jsem na sobě měla, byly ty podvazky a kalhotky. A ani ty na mě dlouho nevydržely.

Lukáš se na mě vrhl jako hladové zvíře. Cpal si moje prsa do úst a sál je, zatímco mi je rukama masíroval. Slast mi probíjela celou páteří. Všechno to bylo tak úžasné. Hlavně, když mi jazykem přejel přes celé tělo a zastavil se až na kalhotkách, které mi sundal zuby. Ještě ani pořádně neležely na zemi a už jsem měla jeho hlavu mezi nohama a jazyk v kundičce. Neobratně mi vylizoval štěrbinku a chvílemi mě až moc kousal do klitorisu. Když už jsem po několikáté vyjekla, rozhodla jsem se změnit poměry sil a povalila ho na postel. Stáhla jsem z něho boxerky i s kalhoty a jeho ztopořený penis si bez rozmýšlení nacpala do pusy. Jazykem jsem mu přejížděla přes nádobíčko a rukou ho přitom honila. Střídavě jsem ho sála a povolovala, sála a povolovala. Lukášovi ale stačily pouze dva podobné tahy, aby mě odehnal, že pokud chci dneska přijít o panenství, měla bych toho už nechat, nebo nic nebude.

Se smíchem jsem si tedy lehla na postel a Lukáš se vztyčil nade mě. Pomalu nasměroval svýho ptáka do mojí kundičky, a když ho do mě zasouval, neustále se ptal, jestli mě to nebolí.

Ano, bolelo, ale byla to dobrá bolest. Taková ta co víte, že brzy přejde a místo ní přijde slast. A stejně tak se to stalo i tehdy. Při prvním přírazu už jsem křičela slastí. Bylo to úžasné. Vnímala jsem jeho penis v sobě a každý jeho pohyb ve mně vyvolával příval nové rozkoše. Při stenech jsem stahovala kundičku, a tak bohužel naše noc trvala jen opravdu krátce.

Lukáš vyvrcholil po prvních několika zásunech a trochu zahanbeně si lehl vedle mě. Uklidňovala jsem ho, že to ničemu nevadí, vždyť to bylo poprvé a bylo to nádherné, ale nedal si říct, dokud neudělal i mě. Orgasmu jsem dosáhla při orálu – vylízal mi kundičku skoro až do sucha.

Naše svatební noc sice nebyla tím nejdokonalejším stykem, ale pravdou bylo, že byla krásná. A hlavně, na líbánkách jsme si to opravdu dostatečně vykompenzovali.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt