svedla jsem svého soukromého učitele

KATEGORIE: Panny, panicové

Svedla jsem svého soukromého učitele

Autor:
Karolína U.
Publikováno:
20. 2. 2019
Přečteno:
14431x
Moje máma je prachatá namyšlená panička, která si myslí, že oplývám nějakým geniálním talentem. Chce strašně moc, aby to byla pravda, aby se se mnou mohla chlubit před svými slepičími kamarádkami. Kvůli těmhle jejím blbostem jsem nemohla skoro nikam chodit a pořád jsem byla zavřená doma, aby se moje nadání mohlo samovolně projevit, nebo co.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Nejdřív mě zapisovala na různé kroužky a další ptákoviny. Musela jsem chodit na sopránový zpěv, tančit balet, skládat operu, malovat obrazy, hňácat keramiku nebo třeba hrát na klavír. Nic z toho mi samozřejmě nešlo, ale ta hloupá ženská si nedala říct. Prý se můj talent nemůže objevit, když jsem v neznámém prostředí a necítím se pohodlně. A tak mě zavřela doma a zaplatila mi soukromého učitele, který měl zjistit, co mi vlastně jde. A nešlo mi fakt nic.

První soukromý učitel byl nabubřelý starý dědek s pivním pupkem, který smrděl jako zkažená vejce. Chodil přesně v pět a pak se mnou probíral moje možnosti a aktivity, ve kterých bych podle něho a matky mohla být dobrá. Trpělivost se mnou začal ztrácet zhruba po dvou týdnech. Nespolupracovala jsem, vylévala jsem mu pití do klína a provokovala ho v krátkých sukních. Mám pocit, že s ním matka musela spát, jinak by tak dlouho nevydržel. Když od nás odcházel, řval, že jsem rozmazlený fracek a neumím nic. A s tím jsem byla spokojená. Jenomže moje matka ne.

Druhý soukromý učitel byl příjemný chlapík. Bylo mu něco ke čtyřiceti a byl opravdu sexy. I když pořád to byl starej chlap. Ten měl trpělivost úplně jinou, zkoušel to jinými způsoby. Hodně se mnou chodil ven, zkoušeli jsme různé aktivity. No a pak se mnou šel do kina, kde ho napadlo, že bych mohla zkusit točit filmy. Moje matka mi okamžitě koupila drahou kameru, na kterou jsem měla natáčet cokoliv. Té staré slepici se leskly oči, protože už si myslela, že jsme konečně narazili na něco, v čem bych mohla vynikat. Tedy alespoň oproti ostatním dcerám jejích pitomých kamarádek.

Rozhodla jsem se to zkusit. Ale trochu jinak, než si moje drahá matinka představovala.

Před další schůzkou s učitelem, jsem umístila kameru hezky na poličku. Nebyla vidět, ale snímala celý pokoj. Máma musela okamžitě odjet kvůli nějaké nehtové katastrofě. Měla jsem volné pole působnosti na svou tvorbu.

Když Damián přišel – tak se učitel totiž jmenoval – posadila jsem ho jako vždycky do pokoje a šla mu připravit espresso, jak to měl rád. Když jsem asi po pěti minutách přišla, měl připravené nějaké poznámky ohledně natáčení filmu. Nebyl na to odborník, ale snažil se mi něco povídat o základních technikách natáčení a možnostech práce s kamerou. Pak si všiml, že kameru ani u sebe nemám a začal se po ní ptát. Já mu ale odvětila, že kamera je na svém místě a koná svou práci. Byl z toho jako u vytržení, asi mu za to máma slíbila nějaké prachy, když se mu skutečně povede ve mně něco probudit. Je fakt, že máma ve mně něco probudila, ale touha po natáčení to určitě nebyla.

Sedla jsem si na gauč šikmo a roztáhla od sebe nohy. Bylo to jenom lumpačení, než jsem nadzvedla svou krátkou sukni a odhalila tanga. Damián zčervenal a ani se na mě nepodíval. Pokračovala jsem ve svém svádění a začala po kalhotkách hladit. Postupně se na nich objevila drobná vlhká skvrnka. Damián se díval někam jinam a pořád povídal něco o filmování. Což mi připomnělo, abych se natočila lépe na kameru, abych měla lepší záběry a moje matka potom lepší výhled. Pak jsem ho přestala poslouchat a se zavřenýma očima jsem se soustředila na hraní sama se sebou. Jenomže Damián se zvedl a chtěl odejít. Ujistila jsem ho, že matka není doma a že bych se ráda přiučila něčemu jinému, než je umění filmu. Držela jsem ho za ruku, aby nikam neodcházel. Z mé ruky sálalo teplo a vlhkost mé mladé pipinky, se kterou jsem si předtím hrála.

Měla jsem hlavu ve výši jeho klece s ptákem. Políbila jsem jeho ptáčka na zobáček a podívala se po něm. Jenom tam stál. Políbila jsem ho znovu a dotkla se. V kalhotách mu poskočilo. Ústa se mu pootevřela a vyšel z nich tichý sten. Asi neměl moc příležitostí si zašukat. Pokud ho tedy nemrdala moje matka, aby se mnou měl takovou trpělivost.

Líbala jsem celý jeho poklopec stažených džín. Pod ústy mi to všechno tvrdlo a bobtnalo. Rozepla jsem mu zip a knoflík a kalhoty stáhla dolů na zem. Dávala jsem si pozor, aby to všechno bylo vidět na kameře. Občas jsem se do ní i podívala. A pak jsem vyndala jeho zázračnou hůlku. Párkrát jsem s ní mávla a vyzkoušela ji nejdříve rukou. Měl nálož pořádně objemnou. Olízla jsem ho jako zmrzlinu. Předkožka mu přitom cukala a on sténal. Dala jsem si ho do pusy celý a zuby mu jemně stahovala předkožku až k varlatům. Žalud už měl skoro v mém krku.

Když už jsem věděla, že neuteče, posadila jsem se zpátky na gauč a sundala si tanga, aby si nabídl z tohoto naservírovaného podnosu. A on to udělal. Jazykem mi kroužil kolem klitorisu a sál mou škebličku i s její šťávou. Křičela jsem blahem a po očku se dívala do kamery, aby matka viděla, že jsem si to fakt užívala. Z buchtičky mi vysál skoro všechnu náplň, než se konečně nade mne postavil a zasunul ho do mě.

Byla jsem panna. Takže zezačátku to šlo těžko. Klouzal do mě opravdu velmi pomalu a ztěžka. Pak začal vyjíždět ven a všechno přitom povolilo. Stažená čičinka si dala říct a pustila ho do svého království. Držel si mou nohu nad hlavou a se staženým zadkem do mě soukal své klenoty. O anál mi narážela jeho povislá varlata. Malá prsa mi na hrudníku poskakovala jako pingpongové míčky. Damián se ke mně předklonil a do úst mi vrazil jazyk. Zuřivě s ním několikrát zajel dovnitř a pak ven a pak se zase narovnal.

Sténala jsem, když mi z kundy začalo vytékat jeho sperma. Ani jsem nepostřehla, že má orgasmus, než mi to začalo téct ven. Damián mě políbil na čelo a já ho nasměrovala do koupelny. Se spermatem kapajícím na podlahu jsem si hlavu nelámala. Hlavně jsem se vrátila ke kameře, abych zkontrolovala, že moje matka pochopí, že mám talent na to, být herečkou.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt