svůdná knihovnice

KATEGORIE: Panny, panicové

Svůdná knihovnice

Autor:
Pavel H.
Publikováno:
11. 2. 2014
Přečteno:
9610x
Nervózně jsem přešlapoval v uličce číslo deset a pohledem přejížděl přes hřbety jednotlivých knih, ale tu, kterou jsem hledal, ne a ne najít. Bylo úterý odpoledne a knihovna praskala ve všech, což bylo na jednu stranu až podivuhodné. Pilní studenti seděli u stolků s malými lampičkami a s podepřenými hlavami listovali knihami, přičemž ti nejpilnější z nich měli před sebou přenosné termosky, ve kterých se dala tušit káva.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Pátrání po knize jsem pomalu ale jistě vzdával, ale jít domů se mi ještě nechtělo, a tak jsem bloumal mezi regály a prohlížel si jejich obsahy. Sekce zahrádkaření, dětské knížky, klasická literatura, kuchařky, ruční práce, sekce pro dospělé,… Před poslední jmenovanou jsem se zastavil a bezděky se rozhlédl kolem sebe. Byl jsem nezkušený až to bolelo a ačkoliv tady bych rozhodně nenašel knihu o dřevařském průmyslu na hodinu geografie, pro kterou jsem sem původně přišel, mohl bych zde najít nějakou inspiraci, kdyby na to náhodou někdy v brzké době došlo.

Rychle jsem zaplul do vybrané sekce a okamžitě začal nasávat onu „hanbatou“ atmosféru, kterou ve mně ony knížky vyvolávaly. Působilo to úplně jinak než nějaké porno, které jsem už tolikrát hledal na internetu. S reálným stykem jsem to porovnávat nemohl, protože jediná holka, která se kdy odhodlala se mnou chodit, mě po nějaké době pustila k vodě, protože jsem se prý choval až moc nesměle. Nahradila mě nějakým fotbalovým nadšencem, který o sobě všude rozhlašoval, že klátí každou noc jinou.

Namátkou jsem si vybral jednu knihu a pomalu si listoval jejím obsahem. Hezky obrázek po obrázku, stránka za stránkou.

Ze čtení mě vytrhla až velmi milá a pohledná knihovnice, která mi oznámila, že za chvíli bude knihovna zavírat. Celý jsem zčervenal a pokusil se knihu schovat za záda, ale pozdě. Všimla si jí. A co mě překvapilo, vůbec se netvářila zhnuseně, ale naopak se na mě usmála. Její reakci jsem pochopil poté, co jsem se podíval na název knihy, se kterou jsem tu zhruba hodinu stál. Jmenovala se Moje poprvé. Až teprve v této chvíli jsem poznal, co je to opravdový stud.

Knihovnice se lehce začervenala a poté mi řekla, že číst si o tom a zažít to rozhodně není to samé, jestli tedy prý vím, co tím myslí. Nejistě jsem polkl a přikývl. Nato mi oznámila, že jestli chci, tak tu na ni mám počkat, než zavře knihovna a poté odešla, jen ještě přes rameno mi sdělila, že se jmenuje Karolína.

Byl jsem tímto vývojem situace zaskočen, ale popravdě bych byl hlupák, kdybych této příležitosti nevyužil, a tak jsem se skrčil u zadního regálu a čekal. Snažil jsem se nepředstavovat si, co mě čeká, ale moje hlava, jako kdyby neposlouchala. Každou sekundou moje touha narůstala.

Moje mučení skončilo až po půl hodině, kdy se v knihovně zhaslo a Karolína se vrátila přesně, jak slíbila. Zrzavé vlasy jí lemovaly obličej a modré oči se jí za skly menších brýlí leskly vzrušením. Ačkoliv předtím působila tolik sebejistě, teď také přešlapovala na místě a stydlivě se po mně dívala.

Tiše jsem se jí představil a po kratším zaváhání k ní přistoupil. Nadržeností, ale také nejistotou jsem se přímo třásl. Ona to vycítila a lehce mě pohladila po tváři těsně předtím, než mě políbila. Měla jemná a suchá ústa, kterými se třela o ty moje.

Opatrně jsem ji objal kolem pasu a snažil se nedotýkat se jí dlaněmi, které se mi šíleně potily. Neobratně jsem jí jazykem vklouzl do úst a hledal ten její. Vyšla mi vstříc, načež naše jazyky kolem sebe začaly kroužit jako vyčkávající vlci. A když mi položila ruku na rozkrok, moje vzrušení dosahovalo maxima.

Karolína se ode mě odtáhla a sladce se usmála, potom klesla na kolena a rychle mi sundala kalhoty a boxerky. Stál jsem před ní polonahý, ale vůbec jsem si nepřipadal trapně. Naopak.

Nejdříve vzala můj penis do ruky a několikrát po něm sklouzla tam a zase zpátky. Neubránil jsem se tichému zavzdychání. Poté si ho vzala do pusy. Její jazýček kroužil kolem mého žaludu, zatímco ruka stále kmitala nahoru a dolů. Slastí se mi třásla kolena. A když si moje nádobíčko nacpala do pusy až po kořen, málem jsem se udělal. Jelikož jsem ale nechtěl, aby to takhle dopadlo, klekl jsem si k ní a bez meškání ji vysvlékl z obyčejného trička, staromódní sukně a síťových punčoch. Kalhotky jsem stahoval pomaleji a užíval si ten pocit, že přede mnou leží nahá dívka.

Měla krásnou malou kundičku, nad kterou si ponechala úzkou čárku chloupků. Rukou jsem jí pohladil po stehnu a poté sklouzl až k její lasturce, které byla celá vlhká. I přesto jsem jí chvilku prstíkem bloudil v klíně, zatímco ona se pod mým dotykem mírně kroutila a sténala.

Už jsem nechtěl déle čekat a nacpal se jí mezi kolena. S myšlenkou, že už nebudu panic, jsem do ní pronikl. Z hrdla mi unikl sten, který se smísil s jejím vzdycháním.

Byla krásně kluzká a já si připadal, ač to může znít kýčovitě, jako v sedmém nebi. Pomalu jsem přirážel a nechával se pohltit tím skvělým pocitem, který mě stále více naplňoval. V ten moment mě ona popadla za zadek a pořádně si mě zarazila do sebe, načež jsem vyvrcholil.

Trvalo to sice jen krátce, ale bylo to krásné. Tedy alespoň pro mě. Ona se tvářila lehce zklamaně. Jakmile jsem si toho všiml a došlo mi, že můj výkon byl chabý, zčervenal jsem studem. Ona se ale zasmála a poukázala na to, že moje práce ještě neskončila.

A tak jsem k ní znovu přiklekl a střídavě jí lízal a potom zase rukou masíroval klitoris, až i ona dosáhla orgasmu a nutno podotknout, že pěkně hlasitého. A zřejmě tohle završení někdo zaslechl, protože se najednou v knihovně opět rozsvítilo. O dvě minuty později před námi stála Karolínina spolupracovnice se založenýma rukama a s pouhým konstatováním, že tohle je tento měsíc už počtvrté, zase odešla.

Myslím si, že na svoje poprvé asi nikdy nezapomenu. A bohužel ani na ten trapný pocit, když jsem vracel svou knihovnickou kartičku právě oné knihovnici, která nás načapala, se slovy, že už ji nepotřebuji, protože do téhle knihovny už nikdy nevstoupím. Beze slova si ji vzala a nechala mě odejít.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt