talent se nezapře

KATEGORIE: Panny, panicové

Talent se nezapře

Autor:
Libor K.
Publikováno:
20. 8. 2013
Přečteno:
3951x
Za chvíli dorazí moje přítelkyně, neskutečně se těším. Celý den mám erekci a nemůžu myslet na nic jiného. Když už se blíží její příchod, v penisu cítím lehké tepání. Těším se, až zasunu do úzké skulinky, kterou ještě nikdo nenavštívil. Hned jak zvoní zvonek, běžím otevřít dveře. Lucka má na sobě minikraťásky, ve kterých vynikají její dlouhé nohy. Sbíhají se mi sliny. Přivítá mě úsměvem. Já ale ve své nadrženosti nezvládám čekat, beru ji opatrně do náručí a odnáším na gauč.
Přečíst
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Tuto povídku mohou číst jen registrovaní a přihlášení uživatelé. Abyste si mohli povídku přečíst, pak se přihlašte. Pokud ještě nemáte zřízený svůj uživatelský účet, registrujte se.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt