tvrdý vyjednávač

KATEGORIE: Gay

Tvrdý vyjednávač

Autor:
Michal T.
Publikováno:
29. 10. 2015
Přečteno:
4778x
Pracoval jsem jako realitní makléř a žil jsem si vcelku dobře. Byl jsem dobře situovaný, měl jsem vlastní byt na kraji města a zaběhnutou praxi. Lidi mě poznávali, povídali si se mnou a děkovali mi, že jsem jim pomohl najít nový domov, začít od začátku a tak podobně. Měl jsem tu práci opravdu rád a popravdě jsem si připadal důležitý.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Pak se jednou v centru uvolnil lukrativní byt po mladém páru, který se rozhodl, že si někde jinde postaví domeček. Byt to byl opravdu nádherný, prostorný a světlý, navíc přímo v centru města. Okamžitě se po něm strhla velká poptávka, dveře mé kanceláře se skoro nezavřely, lidé si tu doslova podávali ruce. Sepisoval jsem si jejich jména do seznamu, abych věděl, v jakém pořadí je mám popřípadě odmítat a také, jak vážný je jejich zájem o ten byt. S těmi nejvážnějšími zájemci jsem se potom jezdil dívat do centra. Vždycky, jakmile jsem jim byt ukázal, byli nadšení, ale nikdo se příliš nehrnul, aby mi složil zálohu nebo definitivně souhlasil.

Když jsem zrovna byt zamykal po další skončené prohlídce, zastavil mě sympaticky vypadající muž. Nejdříve se mě ptal, jestli jsem ten realitní makléř a jestli je to ten byt, co je na prodej. Ochotně jsem mu sdělil všechny informace a on projevil přání podívat se dovnitř taky. Řekl jsem si, že těch deset minut mě nezabije, a tak jsem souhlasil. Znovu jsem odemkl a toho muže vzal nahoru.

Doufal jsem, že si to ten muž jenom projde a za pět minut budeme zase dole na ulici, ale on si to tu prohlížel opravdu pořádně. Prošel každý kout, na všechno se vyptával, zkoumal, jaký je odtud výhled, jací jsou sousedé, jestli tu mohou být zvířata,… Jeho otázky nebraly konce a já věděl, že před sebou už nemám jenom nějakého zvědavce z ulice, ale vážného zájemce. Změnil jsem tedy svůj postoj a klidně mu odpovídal na všechny jeho otázky. Jejich tón se ale brzy mírně změnil a muž se mnou začal diskutovat o ceně. Ta sice byla daná, ale nebyla ještě striktní. Dalo by se říci, že byla mírně nadsazená, abych z ní měl dobrou provizi.

Podobný rozhovor se mi nelíbil, a tak jsem muže ujistil, že je před ním ještě velký počet jiných zájemců, takže přesto není velká pravděpodobnost, že na něj dojde řada. Když viděl, že se jen tak zviklat nenechám, usmál se na mě a rozloučil se se mnou s tím, že se rozhodně nevidíme naposledy.

Byl jsem z toho muže nervózní a po několik dalších dní jsem ho nemohl dostat z hlavy. Byl mírně při těle a jeho obličej nebyl nijak zajímavý, ale něco z něho vyzařovalo a já kvůli tomu byl nesvůj.

Asi po třech dnech se ten muž, který se mi představil jako Dominik, objevil v kanceláři s ohromným dárkovým košem. Beze slova mi ho tam nechal a odešel. V koši bylo pozvání na večeři a do divadla na představení, které mělo už týdny vyprodáno. Nevím, jak je sehnal, ale uznával jsem, že umí vyjednávat opravdu stylově.

Nechal jsem se tedy od něho pozval, ale nemínil jsem ani při večeři ani v divadle mluvit o tom bytu. A Dominik se o to ani nepokoušel. Při večeři se z něho vyklubal příjemný společník, se kterým jsem se dovedl bavit o všem. Když jsme potom absolvovali i divadlo, byl jsem naším společným večerem nadšený. A Dominik to vycítil, a tak mě při odchodu domů políbil. Nevím, jak poznal, že jsem gay, ale důležitější mi v té chvíli přišlo, že líbal jako pánbůh.

Další den jsem znovu prováděl pár lidí tím prázdným bytem, a když jsem vyšel na ulici, Dominik tam na mě čekal. Řekl mi, že ten večer si užil, a že kdyby měl hezký byt, klidně by mě k sobě pozval, takhle ale muselo naše rande skončit předčasně. Potom mě políbil a rukou mi zajel do kalhot. Už jen při tom doteku se mi stavěl do pozoru. Dominik ruku ale hned stáhnul a čekal, co budu dělat.

A já udělal přesně to, co chtěl. Obezřetně jsem se rozhlédl po ulici a znovu odemkl. V bytě bylo sice trochu chladno, ale při naší nadrženosti to bylo úplně jedno. Na podlaze prázdného bytu jsem rozprostřel svůj zimní kabát a pak ze sebe začal sundávat oblečení. Dominik postupoval podobně. Lehnul si ke mně na zem, a zatímco mě líbat, honil mi zkušenými pohyby ptáka. Pak si ruku naslinil, aby mu to šlo lépe a brousil mi žalud. Nechal jsem se od něho líbat, užíval jsem si, jak mi jeho jazyk naráží do toho mého a naše sliny se vzájemně mísí. Jeho dech krásně voněl.

Když jsem mu naslinil i kakaovou dírku, než jsem z něho slezl, přetočil jsem a lehl si na něho. Pomalu jsem svým ptákem zajel dovnitř a málem se udělal slastí. Anál měl stažený a to mě při klouzání dovnitř a ven hrozně vzrušovalo. Hýbal jsem se pomalu a užíval si každý moment. Dominik si zatím naslinil ruku a hrál si s vlastním pérem. Mastil si ho rychle a tvrdě a já už jen při pohledu na to sténal slastí. Dominik mě občas popadl za boky a pořádně si mě přirazil, ale povětšinou mě nechával, abych to dělal svým tempem. Nikam jsem nespěchal a šukal ho pomalu.

Potom jsme se s Dominikem přetočili. Klekl jsem si na pejska a nechal Dominika, aby mi vklouznul do análu. Jeho představa sexu byla trochu tvrdější a ráznější. Mydlil to do mě a pleskal mě přitom po zadku tak silně, že jsme snad museli být slyšet až na ulici. Pak se o mě opřel a honil mi u šukání ptáka.

Bylo to tak hrozně vzrušující, že jsem se udělal. Nastříkal jsem si na vlastní kabát a Dominik ještě chvíli pokračoval, než se udělal taky. Ptáka ze mě předtím vyndal a nastříkal mi do obličeje. Většinu jeho spermatu jsem slízal a hned spolkl.

Takové tvrdé vyjednávání o ten byt jsem prostě nemohl přehlédnout, a tak jsem ho nakonec Dominikovi opravdu prodal. Nastěhoval se tam a asi o tři měsíce později jsem se tam zabydlel taky. Jak jsem říkal, ten byt byl opravdu nádherný.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt