v nemocnici

Vyberte si povídku z kategorie:

v nemocnici
KATEGORIE: Lesbičky

Dlouhá noc na sesterně

Venku foukal studený vítr a chodby nemocnice zely prázdnotou. Zkontrolovala jsem znovu všechny pokoje, abych se ujistila, že jsou všichni pacienti ve svých postelích. Pravda byla, že jsem to dělala i proto, abych se nějak zabavila. V noci tu byla hrozná nuda – pacienti spali a my jsme nad nimi musely bdít, kdyby se jim náhodou zachtělo sklenice vody ve dvě ráno.
Přečíst
Autor:
Marie D.
Publikováno:
12. 3. 2014
Přečteno:
19263x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt