dlouhá noc na sesterně

KATEGORIE: Lesbičky

Dlouhá noc na sesterně

Autor:
Marie D.
Publikováno:
12. 3. 2014
Přečteno:
19262x
Venku foukal studený vítr a chodby nemocnice zely prázdnotou. Zkontrolovala jsem znovu všechny pokoje, abych se ujistila, že jsou všichni pacienti ve svých postelích. Pravda byla, že jsem to dělala i proto, abych se nějak zabavila. V noci tu byla hrozná nuda – pacienti spali a my jsme nad nimi musely bdít, kdyby se jim náhodou zachtělo sklenice vody ve dvě ráno.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Došla jsem pomalu na sesternu a s povzdechem si nalila z připravené konvice kafe. Sestra Sára se po mně ani neohlédla, když se ptala, jestli je všude klid. Seděla na židli a nohy měla hozené na stole. Krátká uniforma se jí vyhrnula do půlky stehen. Měla ty nejdelší a nejkrásnější nohy, jaké jsem kdy viděla. Potlačila jsem nutkání ji po nich pohladit, když jsem ji ujišťovala, že všichni pacienti pokojně spí.

Četla si nějaký módní magazín, na módu si docela potrpěla, a dále mi nevěnovala pozornost. Nenápadně jsem se na ni dívala, jak zadumaně čte a přitom si kouše spodní ret. Když převracela stránku, naslinila si jemně prst. Při každém takovém pohybu mi zacukalo pod sukní.

Najednou se rozsvítila kontrolka jednoho z pokojů. Sestra Sára bez zaváhání vyskočila a rozeběhla se k danému lůžku. I když byla jenom chvilku pryč, už se mi po ní stýskalo. Toužila jsem se dívat na její drobný obličejík s výrazně namalovanými rty a vlasy barvy podzimního listí. Měla pevné tělo, i když na bocích možná trochu více zakulacené. Mně se ale její oblé tvary líbily. Ona celá mě přitahovala.

Proud myšlenek mi zpřetrhal její návrat. Vlasy měla rozcuchané od předchozího sezení, ale ani se nijak nenamáhala, aby si je uhladila. Dlouhé nohy jí čouhaly zpod krátké sukně a přímo žadonily o pohlazení.

Sára s úsměvem poznamenala, že dnes jsem nějaká nesoustředěná, a poté si chtěla nalít hrnek kafe. V konvici už ale žádné nebylo, a tak, aby si ho mohla udělat, musela se sklonit k jedné ze skříněk. Namísto toho, aby si ale dřepla, se předklonila ve stoje a její uniforma opět povylezla nahoru. Díky tomu se mi naskytl pohled na její titěrná tanga.

Nevím, jestli to udělala schválně nebo ne, ale pro mě už to byla poslední kapka. Bezmyšlenkovitě jsem k ní došla a po tom pevném zadečku jí pořádně plácla. A když se trochu polekaně narovnala, aby se zeptala, co to mělo znamenat, nedala jsem jí možnost něco říct a okamžitě přitiskla své rty na její. Dlaněmi jsem svírala její obličej a tiskla si ho k sobě co nejvíce. Už to ale nebylo potřeba, protože Sára se už nebránila a moje polibky opětovala. Jazykem jsem ochutnala její sladkou rtěnkou, která voněla po jahodách. Stejně jako celá sestra Sára.

Její teplý vlhký jazýček se ostýchavě probojovával k tomu mému. Touha mnou přímo vibrovala. Cítila jsem teplo v celém těle, ale hlavně mezi nohama.

Nehodlala jsem už na nic čekat, a tak jsem jí během dalšího polibku stiskla prsa. Ucítila jsem, jak s sebou trochu cukla, ale opět jsem jí nedovolila, aby se vymanila z mého sevření. Chytila jsem ji za zadeček a přitiskla si ji k sobě. Tím jsem jí znemožnila jakýkoliv útěk. Touha po úprku ji ale vzápětí přešla, což bylo patrné z toho, že mi následně bez ostychu zajela rukou mezi nohy.

Nával sexuální touhy mi bublal v každé kapce krve, ženoucí se mými žilami. Chytila jsem lem její uniformy a přetáhla ji jí přes hlavu, abych se lépe dostala k jejím kůzlátkům. Malá prsa jsem vysvobodila z pevně sepnuté podprsenky a pozdravila je jazýčkem. Kroužila jsem kolem jejích bradavek, dokud úplně neztuhly a poté je mírně třela mezi prsty. Sestra Sára potichu sténala. Rukou mi bloudila po těle a pomalu mě hladila, když jsem byla skloněná k jejím ňadrům. Chvíli jsem je masírovala a tiskla je k sobě, než mě Sára také vysvlékla.

Potom jsem ji donutila couvnout na postel, kterou jsme na sesterně měly. Ještě si ani pořádně lehla a já jí ta krásná tanga začala stahovat zuby. Když konečně i poslední překážka byla pryč, roztáhla jsem jí nohy. Strčila jsem jí dva své prstíčky do pusy, aby mi je naslinila, jako to předtím dělala s těmi svými při listování časopisu, a když mi je její jazyk několikrát obkroužil, přesunula jsem svou pozornost níže.

Nejdříve jsem jí prsty masírovala klitoris, až se celá kroutila a sténala. Přejížděla jsem po něm sem a tam a cítila, jak jí v něm pulzuje. Postupně jsem se dostala až k její štěrbince, kam jsem zkusmo několikrát zabořila prsty, než jsem se v ní začala pohybovat pravidelně.

Její kundička byla úplně mokrá.

Sára tlumila své vzdychání polštářem, který křečovitě svírala prsty. Rozhodla jsem se zapojit i jazyk. Jemně jsem jí špičkou jazyka pošimrala klitoris, načež se celá prohnula jako luk a bezděky vykřikla. Ani jsem nic pořádně neudělala, když jsem najednou ucítila, jak její lasturka pulzuje a stiskává mé prsty. Její orgasmus byl silný a hlavně dost hlučný.

Když se zpocená zbortila na postel, lehla jsem si vedle ní a několikrát jí políbila. Sára se začínala sunout směrem k mé jeskyňce, ale já ji zadržela. Chtěla jsem, aby zůstala tady, aby mě dráždila jenom rukou, protože co mě opravdu vzrušovalo, byl její jazyk v mé puse. Zatímco ona mi tedy prstila mou kundičku, líbala jsem ji a sténala jí do úst. Moje tělo bylo dost nabuzené už při jejím orgasmu, a tak opravdu stačila chvilinka přejíždění přes klitoris a následných několik zasunutí do mé kundičky a já také vyvrcholila. Během orgasmu jsem ji pevně držela a drtila ji svými rty, abych nekřičela nahlas.

Když jsme skončily, zadýchaně jsem ji políbila na čelo a trochu se odsunula. V té chvíli Sára zakřičela a přitiskla si ruce na obnažené tělo. Zmateně jsem se zvedla na lokty, abych se podívala, co ji tak vyděsilo. Ve dveřích stál s otevřenou pusou pan Josef ze třetího pokoje. Když mu konečně došlo, že už jsme jeho přítomnost zaznamenaly, řekl, že chtěl jen nějaké prášky na spaní. Sára ho poslala na pokoj s tím, že za ním hned přijde. Rychle jsme se oblékly a zčervenalé vzrušením se rozešly každá jiným směrem. Já doplnit kávu, kvůli které tohle vypuklo, a Sára zmizela s prášky na spaní pro pana Josefa.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt