v nemocnici

Vyberte si povídku z kategorie:

v nemocnici
KATEGORIE: Skupinový sex

Obří pták pro tři slečny

Na velikosti záleží. Obzvlášť, když máte jako já v kalhotách nenasytnou macatou anakondu, která se nevleze do žádné normální díry. Jsem milý, hodný, romantický, ale jakmile dojde na sex nebo nějaké něžnosti, většina žen se zděsí a uteče. Nehledě na fakt, že jsem musel vybírat takové partnerky, u kterých jsem věděl, že je moje kláda nerozpáře. Masakru genitálií se ale přesto chtěla vyhnout každá potenciální partnerka, se kterou jsem se dostal tak daleko, abych jí představil tomu habánovi.
Přečíst
Autor:
Martin. B.
Publikováno:
23. 1. 2019
Přečteno:
12946x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Dostaveníčko na nemocničním pokoji

Připravil jsem si menší překvapení pro svou přítelkyni – rozhodl jsem se udělat pro ni piknik se všemi těmi lahůdkami, jako jsou jahody, šampaňské, čokoláda, a tak dále. Denisa totiž milovala sladké. Vzal jsem doma deku a připravený piknikový koš a vyzvednul ji hnedka po práci. Když jsem jí řekl odpolední plán, byla naprosto nadšená.
Přečíst
Autor:
Tomáš L.
Publikováno:
1. 9. 2014
Přečteno:
5795x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

Dlouhá noc na sesterně

Venku foukal studený vítr a chodby nemocnice zely prázdnotou. Zkontrolovala jsem znovu všechny pokoje, abych se ujistila, že jsou všichni pacienti ve svých postelích. Pravda byla, že jsem to dělala i proto, abych se nějak zabavila. V noci tu byla hrozná nuda – pacienti spali a my jsme nad nimi musely bdít, kdyby se jim náhodou zachtělo sklenice vody ve dvě ráno.
Přečíst
Autor:
Marie D.
Publikováno:
12. 3. 2014
Přečteno:
19320x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt