ve třiceti stále pannou

KATEGORIE: Panny, panicové

Ve třiceti stále pannou

Autor:
Sandra L.
Publikováno:
13. 5. 2015
Přečteno:
6139x
Ještě nikdy jsem neměla chlapa. Letos jsem oslavila osm a dvacáté narozeniny a při sfoukávání svíček si přála jediné – najít toho pravého a konečně to udělat. Ano, bylo mi skoro třicet a ještě nikdy jsem neměla sex. Vážných vztahů jsem sice pár stihla, ale na styk nakonec nikdy nedošlo. Zpočátku jsem byla velmi ovlivněná svými rodiči, kteří mě vychovávali v silné křesťanské víře, tudíž jsem podle jejich přesvědčení neměla intimně poznat muže až do naší svatby. Ačkoliv jsem se z jejich pout nakonec vymanila, nic to neměnilo na tom, že na sex nedošlo. Čím déle jsem to oddalovala, tím hůře se mi hledal někdo, kdo by toho byl hoden. Měla jsem příliš přísná měřítka.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Většina mých kamarádek už měla děti, některé se stihly už i rozvést. Záviděla jsem jim, ale přitom jsem si nedokázala přiznat, že bych mohla mít to samé, co ony. Jen kdybych trochu slevila. Už jsem ztrácela naději. Postupně jsem se smiřovala s tím, že zemřu jako pravá stará panna – skoro už jsem si prohlížela inzeráty a hledala si kočku jako domácího mazlíčka. To abych byla ta pravá kočičí dáma.

Potom ale u nás v práci nastoupil Aleš. Byl to opravdový fešák, který uměl zapůsobit. Měl pronikavé oči modré barvy a krátké kudrnaté vlasy. Při pohledu na něj jsem se začala vždycky červenat. Představovala jsem si, jak do těch jeho kadeří sahám rukou a laskám ho. Zároveň si ale jeho hlavu přitahuju do klína, přičemž se mi jeho jazýček prodírá stydkými pysky.

Okamžitě jsem se rozeběhla na toalety a snažila se uklidnit. Kalhotky jsem měla úplně mokré a bradavky tuhé jako kámen. Rozrušeně jsem dýchala a snažila se popadnout dech. Bohužel se mi to moc nedařilo. Uklidnila jsem se teprve poté, co jsem se rychle vyprstila.

Sexuální napětí na pracovišti by se dalo krájet. Nebyla jsem jediná z kanceláře, kdo si všimnul nového pohledného kolegy. Než jsem se stačila rozkoukat, jelo po něm celé patro. O přestávkách se stával hlavním námětem všech rozhovorů. Ženský mu nadbíhaly, chlapi s ním chtěli kámošit. Zní to jako představa ideálního chlapa, ale mě to tak doopravdy připadalo.

Aleš ale o ženské nejevil zájem. S chlapy sem tam na pivo šel, ale pro ženské pohlaví se stal nedobytným. A nutno přiznat, že většinu patra to přestalo velmi rychle bavit. Jako jedna z mála jsem vydržela a neustále po něm vzdychala. Několikrát za den jsem si musela odskočit na toaletu, abych si pohrála se svou lasturkou.

Když u nás Aleš pracoval skoro měsíc, musela jsem k němu jít pro nějaké materiály. Byla jsem z toho celá rozklepaná, ale snažila jsem se působit sebevědomě. Aleš se choval společensky, prohazoval vtipy a jakoby náhodou se mě při tom dotýkal. I když jsem byla panna, dokázala jsem poznat, když se mnou někdo flirtoval. A Aleš po mě přímo jel.

A mně se to líbilo.

Nechala jsem ho, aby mi nakrmil ucho hloupými vtipy a smála se všemu, co řekl. Přitom jsem mu opětovala jeho doteky. Čím déle náš rozhovor trval, tím intimnější se naše konverzace stávala. Zpočátku do mě Aleš drkal, sahal mi na loket nebo ruce, ale teď se jeho nenechavé ruce přesunuly na moje ňadra a zadeček. Hrozně mi to lichotilo.

Jenomže v tom do jeho kanceláře vtrhla Marie s tím, kde jsem tak dlouho, že ty materiály, pro které jsem šla, nutně potřebuje. Okamžitě jsem zrudla a vmžiku byla venku z Alešovy kanceláře. Připadala jsem si hloupě, tváře mi jen hořely hanbou. Marie naštěstí nijak nekomentovala to, co viděla.

Když trapnost odezněla, nemohla jsem na to setkání přestat myslet. Opravdu jsem se Alešovi líbila! A to jako jediná! Celý den jsem chodila jako ve snech a stále si představovala, kam až by to mohlo zajít, kdyby nás nikdo nevyrušil.

Pravdu jsem se měla dozvědět hned druhý den.

Následující den jsem potřebovala okopírovat několik složek, které mi dala sekretářka, a tak jsem se zavřela v místnosti s tiskárnou. Okopírovala jsem teprve prvních pár stránek, když tam vešel Aleš. S rozpaky jsem mu řekla, že mi to bude trvat dlouho, tak že může jít a já mu pak řeknu. On ale nechtěl odejít a místo toho se postavil za mě a pozoroval mě.

Byla jsem nervózní. Kopírovala jsem pomalu, všechno mi padalo z ruky. Byla jsem celá červená a šíleně se styděla. V okamžiku, kdy jsem se ale chtěla otočit, abych mu něco řekla, se na mě Aleš vrhl a políbil mě. Nejdříve jsem mu chtěla dát facku, ale když se jeho jazyk probojoval do mých úst, pocítila jsem nával vzrušení. Zuřivě jsem mu jeho polibek začala oplácet. Kousala jsem ho do rtu, sála jeho jazyk, bojovala s ním a svůj jazyk mu zabodávala až do krku.

Aleš mě vysadil na zapnutou tiskárnu a vyhrnul mi sukně. Bez otálení mi strčil jazyk do kundičky. Vylizoval mi ji a hrozně u toho mlaskal. Sál mi klitoris. Pak přidal prsty a zasouval mi je hluboko do lasturky. Snažila jsem se u toho nekřičet slastí. Zároveň jsem mu rukou prohrabovala vlasy a tlačila si jeho obličej mezi nohy. Bylo to šíleně vzrušující. Nějaký moje prstění na tohle nemělo ani náhodou.

Po chvíli ode mě odstoupil a rozepnul si kalhoty. Ty nechal spadnout na půl žerdi a trenky si shrnul ke kolenům. Svýho malýho ptáka si pomalu honil, zatímco jsem ho líbala. Když se mu postavil do pozoru, chtěla jsem seskočit, abych mu ho vykouřila, ale zastavil mě. Sám si ho naslinil a pomalu ho do mě zasouval. Ani mě nenapadlo, abych mu řekla, že to dělám poprvé. Když byl ve mně, cítila jsem bolest, ale byla jsem zticha. Chtěla jsem to dokončit.

Aleš se ve mně začal pohybovat. Pomalu do mě zarážel svůj kolík až po kořen. Palcem pravé ruky mi mnul klitoris a druhou rukou mi hnětl prsa v podprsence. Jazykem mi brázdil v ústech. Pak mi jednu kozičku vyndal ven a zuby mě kousal do bradavky. Pořád mě to bolelo, ale cítila jsem i slast. Nebylo to ale tak intenzivní, jak jsem od toho očekávala.

Aleš při přirážení funěl a sténal. Ptáka do mě s mlaskáním zasouval a vysouval – bylo vzrušující se na to dívat. Páteří mi probíjel takový příjemný pocit.

Alešova vášnivost rostla, stejně jako jeho přírazy. A potom se mi jeho pták vystříkal do kundičky. Aleš se potom oblékl a beze slova odešel. Seděla jsem na kopírce, rozhalená a s prázdným pocitem v břiše. Jakž takž jsem se upravila a vrátila se do své kanceláře. Asi o půl hodiny později za mnou přišla sekretářka, které jsem měla donést okopírované zprávy. V ruce nesla štos papírů, který mi beze slova podala a odešla. Na papírech byl vidět můj zadek a něčí penis. S Alešem jsme souložili na zapnuté kopírce a při přírazech se několikrát spustila. A sekretářce potom stačilo se podívat, kdo se k tiskárně přihlašoval jako poslední. Hanbou jsem se mohla propadnout.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt