večerní jízda tramvají

KATEGORIE: Panny, panicové

Večerní jízda tramvají

Autor:
Libor K.
Publikováno:
29. 10. 2013
Přečteno:
9244x
Jel jsem večer domů tramvají. Vůbec se mi tam nechtělo. Tramvaj zastavila na jedné ze zastávek, která ve tmě vypadala mnohem děsivěji než normálně. Znuděně jsem si prohlížel cestující, kteří vystupovali. Byla mezi nimi celkem pohledná žena v červeném kabátu. Hádal jsem jí okolo třicítky. Měla zrzavé vlasy a výrazné zelené oči. Působila tajemně stejně jako ta zastávka.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsem si zrovna prohlížel barvu jejích vlasů, nečekaně se otočila a zachytila můj zkoumající pohled. Usmála se na mě, mrkla a kývla směrem k tramvajovým dveřím. Pochopil jsem to tak, že mám vystoupit. Domů mě nic netáhlo a náhle zvýšená hladina adrenalinu mě donutila rychle vyskočit z tramvaje spolu s ostatními.

Ženu jsem na první pohled nikde neviděl. Když jsem lépe prozkoumal okolí, zahlédl jsem postavu s červeným kabátem a vydal jsem se za ní. Dělala dlouhé rychlé kroky a já jí skoro nestačil. Chodila po neosvícených uličkách, které jsem neznal. Když dorazila na místo, které osvěcovala jedna lampa, zastavila se a opřela se o zeď. Otočila se směrem ke mně a pozorovala, jak se přibližuji.

Mně spadl kámen ze srdce, byla to ona a čekala na mě. Když jsem k ní konečně došel, chtěl jsem se jí představit a optat se, proč na mě tak kývla. Ona mě ale nenechala mluvit a objala mě. To jsem nečekal. Opřela si mě o zeď a začala mě osahávat. Oči jsem měl nejspíš vytřeštěné dokořán, protože jsem opravdu nevěděl, co mám dělat. Nechtěl jsem, aby přestala, a tak jsem se jí snažil políbit. Ona ale odvracela hlavu. Nevěděl jsem, co si o tom mám myslet. Osahává mě, ale líbat se nechce?

Nejdřív mě dráždila přes kalhoty. Ihned co jsem cítil její první dotyk, se mi postavil. Nikdo mi na něj nikdy nesáhnul, ona byla první. Vybrala si mě, kývla na mě, tudíž o mě musí mít zájem. Konečně jsem někoho sbalil.

Po chvilce dráždění mi rozepla kalhoty a zasunula ruku dovnitř. Nejdříve si jemně hrála s mým penisem a hladila ho, až poté ho chytila pevně a začala mi ho honit. Byl jsem příšerně nadržený. Chtěl jsem jí dostat, chtěl jsem ho zasunout do teplé kundičky téhle dračice.

Rozepl jsem jí bundu, serval jsem to z ní a odhodil. Měla hluboký výstřih, takže jsem se nezdržoval se sundáváním trička a hnětl jsem její prsa skrz výstřih. Byla tak úžasně měkká. Můj penis ale v tuto chvíli neprahl pouze po prsou. Sundal jsem jí kalhoty, s čímž mi výrazně pomohla. Objala mě kolem krku a naskočila na mě. Otočil jsem se a opřel ji o zeď. Pak jsem ho do ní řádně nasměroval a začal přirážet. V tu chvíli jsem z ní chtěl vyšukat duši. Přirážel jsem neskutečnou rychlostí. Užíval jsem si teplo a sevření její kundičky, které mi poskytovalo úžasnou rozkoš. Ona kvílela na celou ulici. Očekával jsem, že se hned udělám. Byl to úžasný pocit a já to nemohl dále zadržet. Nechal jsem se unést a během dalších pár přírazů jsem se udělal. Vystříkal jsem se do její roztoužené kundičky, naplnil jsem jí až po okraj. Po chvilce jsem se oblíkl a odešel.

Doufám, že všechny cesty tramvají budou tak zajímavé.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt