výměna dominance

KATEGORIE: Panny, panicové

Výměna dominance

Autor:
Lucie M.
Publikováno:
6. 12. 2013
Přečteno:
8822x
Vždycky mě chtěl jeden ne úplně hezký kluk. Nebyl moc oblíbený, protože byl introvert a s lidmi se nerad stýkal - až na mě, pro mě měl vždycky slabost. Bylo to na něm vidět. Neustále na mě visel očima, kdykoliv si myslel, že ho nevidím, pozoroval má prsa uvězněná v těsném výstřihu. Často jsem si všímala, že se mu v rozkroku rýsuje obrovská boule, kterou se sebevíc snažil skrývat.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Rozhodla jsem se, že ho zaučím. Ráda mám navrch. Ráda si užívám pohled na panice, kteří jsou vděční za každou radu a bojí se, aby něco nezkazili. Nechávají se vést a já si užívám dominanci.

A z těchto důvodů jsem si ho pozvala domů. Když zazvonil, byla jsem již připravená - na sobě krajkový korzet a podvazky. Když jsem otevřela, vykulil oči a spadla mu brada. Takhle se mi to líbí - když mě mí milenci bezmezně obdivují a jsem pro ně něco jako bohyně.

Pozorně jsem si ho prohlédla - boule v kalhotách byla stejně velká jako normálně. Odvedla jsem si ho do koupelny a začala se svlékat. On pořád třeštil oči a nevěděl, co má dělat. Já zapnula sprchu a vlezla do sprchového koutu, kde jsem po sobě nechala stékat horkou vodu. On byl svlečený během vteřiny a už se soukal ke mně. Nevěděl, co má dělat, tak jsem mu trochu pomohla. Chytla jsem ho kolem krku a začala ho líbat. Užívala jsem si to, jak se styděl.         

Jeho stojící kládu jsem cítila na břiše. Nenápadně se pohyboval nahoru a dolů, aby mohl třít svůj penis o mou kůži. Rozhodla jsem se, že ho nechám poznat rozkoš orálního sexu a klekla jsem si. Jeho úžasně velkou napumpovanou kládu jsem vzala do pusy a zastrčila ji až do krku. Snažila jsem se, aby mě žádná jiná už nemohla překonat. Sála jsem, jak nejvíc jsem dovedla. Špičkou jazyka jsem mu přejížděla po žaludu a jazykem si vychutnávala celou délku jeho penisu. Líbilo se mi, jak vzdychal a rukama mi uchopil hlavu, aby si mohl regulovat tempo. Udělal se ještě dřív, než jsem čekala. Pusu mi zaplnil svou horkou šťávou, která chutnala lépe než u jiných. Vše jsem spolykala, co bych pro jeho potěšení neudělala.

Dosprchovali jsme se a šli se natáhnout do postele. Nebyl problém ho vzrušit znova, stačilo na něj nahá nalehnout a začít ho zdivoka líbat. Jeho kláda byla připravená během vteřiny.

Zatímco jsem ho vytrvale líbala, začala jsem na něj pomalu nasedávat. Když jsem ho v sobě ucítila, připadal mi ještě větší. Takhle velkého ptáka jsem v sobě ještě neměla. Začala jsem přirážet. Zprvu pomalu a poté jsem zrychlovala a zrychlovala. On si mě chytil za boky a snažil se přirážet ještě rychleji. Na nováčka byl dobrý - měla jsem ráda, když kluk začal šukat vysokou rychlostí a co největší silou a na mě nebral ohledy. Bylo vidět, že si to užívá, dával to hlasitě najevo, naše vzdechy se mísily s rytmem vrzání postele.

Vtom jsem ucítila jeho prsty na mém klitorisu. Začal po něm přejíždět, kmitat, mačkat… byla jsem v sedmém nebi. Projížděla mnou jedna vlna orgasmu za druhým, kombinace dvojího dráždění mě úplně dostala. Po chvíli mě převalil, abych byla na zádech a nečekaně mi ho začal rvát do análního otvoru. Nepoužil žádný lubrikant a přesto si silou dral cestu dovnitř. Bolelo mě to, zkoušela jsem se bránit, ale nedařilo se mi to. Doufala jsem, že se každou chvílí udělá, brečela jsem a škemrala, aby toho nechal. Jemu se líbilo, že je pánem on a celou situaci si užíval. Pleskal mě po zadku a dráždil bradavky, což začalo vysílat impulsy k mé mušličce, která opět začala vlhnout.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt