zásluha kamarádů

KATEGORIE: Panny, panicové

Zásluha kamarádů

Autor:
Pavel H.
Publikováno:
3. 1. 2014
Přečteno:
10787x
Byl jsem u kámoše na párty. Všichni mi slibovali, že tam bude spousta povolných koček a že konečně poprvé zasunu. Ta myšlenka se mi líbila. Myslel jsem na sex neustále, ale bál jsem se, abych něco nepokazil, takže jsem se do toho tak nehrnul.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsem dorazil, byla už párty v plném proudu. Šel jsem se pozdravit kámoše a proplétal se tancujícím davem. Po chvíli jsem je konečně našel a přidal se k nim. Všichni se potutelně usmívali a vypadali, jako by přede mnou něco tajili. Nechal jsem to být, vypil pár drinků a bavil jsem se. Když jsem se po nějaké době dostal na parket a začal tancovat, zahlédl jsem v davu překrásnou blondýnu. Měla dlouhé rovné vlasy a obrovská prsa, která se těsnala v úzkém koženém topu. Všimla si, že ji pozoruju a usmála se na mě. To mě vykolejilo. Nespouštěla ze mě pohled a taneční chůzí modelky se vydala přímo ke mně. Když jsem uviděl i zbytek jejího těla, zkameněl jsem. Její sukně připomínala jen širší pásek a odhalovala téměř vše. Měla úžasné útlé dlouhé nohy, ozdobené stylovými botami na vysokém podpatku.

Přejel jsem ji pohledem ještě jednou od hlavy až k patě a uvědomil jsem si, že blondýnka nadšeně pozoruje bouli v mých kalhotách. Nenápadně jsem se snažil ji rukama zakrýt, ale nedařilo se. Blondýnka se zachichotala. Byla tak neskutečně ženská a neuvěřitelně sexy. Už při prvním pohledu na ni můj penis trval na cestě vzhůru. 

Zprvu jsem myslel, že se jedná pouze o výplod mé fantazie podpořenou větší dávkou alkoholu, ale dělo se to doopravdy – blondýnka mezi zuby stiskla kostku ledu a začala mě líbat. Vzájemný dotyk našich rtů obohacený o studený led mě už od prvního okamžiku rajcoval. Já ji jen nejistě držel kolem pasu, zatímco ona divoce líbala mé rty, ucho, krk a dostávala se stále níž a níž. Když už neměla daleko k tomu, aby mi začala rozepínat kalhoty, odvedl jsem ji do jiné místnosti.

Chtěl jsem si nejprve promluvit o tom, co to vlastně děláme, případně jestli si mám nasadit kondom a podobně, ale nestihl jsem to. Jakmile jsme zmizeli z dohledu všech ostatních, vrhla se na mě jako lev na svou kořist. Líbala mě tak divoce, že se mi všechna slova zasekla v hrdle a já se jen snažil její úžasné polibky oplácet. Rukou se stále více přibližovala k mému penisu, který byl tak tvrdý jako nikdy dříve. Když se ho poprvé dotkla, myslel jsem, že vzrušením omdlím. Vytáhla ho z kalhot, klekla si a začala mě uspokojovat ústy. Nikdy jsem nic tak božského nezažil. Svým jemným jazýčkem lehounce kmitala po špičce penisu, z čehož se mi podlamovala kolena. Musel jsem se držet stěn okolo, abych se při jejím vášnivém saní neskácel. Položila si mě na pohovku a odkráčela. Postupně se začala svlékat. V penisu mi začalo pumpovat. Bál jsem se, že se nad její postavou a houpajícími se vnady hned udělám.

Když už byla nahá, vrátila se ke mně a začala na mě nasedat. Nasměrovala můj penis přímo do své vlhké štěrbinky. Ucítil jsem teplo její vagíny, která mě tiskla mezi svými stěnami. Hned při prvním zásunu jsem se udělal. Vystříkal jsem toho tolik jako nikdy předtím ani potom.

Když jsem se po akci u kamarádů ptal na blondýnku a její číslo, začali se smát a sdělili mi, že je přišla hodně draho. Zamrzelo mě, že to dělala pro peníze, ale nikdy na to nezapomenu.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt