zaučení od nevlastní sestry

KATEGORIE: Panny, panicové

Zaučení od nevlastní sestry

Autor:
Dominik Š.
Publikováno:
29. 12. 2014
Přečteno:
15848x
Konečně mělo vyjít naše poprvé s Natálií. Oba jsme byli v sexu nezkušení a na naše společné prožití tohoto velkého okamžiku jsme se hrozně těšili. Táta s přítelkyní měli být mimo město a nevlastní sestra měla přespat u přítele, takže jsme měli mít celý dům jenom pro sebe. Byl jsem rozhodnutý udělat z toho nezapomenutelnou noc, a tak jsem to všechno začal chystat už několik hodin předtím, než měla Natálie dorazit. Chtěl jsem, aby to pro nás bylo jedinečné.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

A tak jsem vyrazil do obchodu a koupil šampaňské, jahody a čokoládu, kterou jsem chtěl rozpustit. V květinářství jsem nakoupil asi deset růží a v drogerii hromadu svíček. Se vším tím „vybavením“ jsem potom vyrazil domů a začal to pomalu chystat. Růžím jsem otrhal okvětní plátky a rozházel je všude po koupelně a v ložnici. V obou místnostech jsem také rozestavěl strategicky svíčky a připravil si k nim zapalovač. Čokoládu jsem nalámal do mističky na fondue a jahody nakrájel na menší kousky. Šampaňské už se mezitím chladilo v ledničce.

Když dorazila Natálie, byla ze vší té romantiky úplně hotová. Společně jsme zapálili v koupelně svíčky a dali napouštět horkou koupel se spoustou pěny. Nazí jsme se už několikrát viděli, ale tentokrát to bylo jiné. Intimnější. Když byla vana plná voňavé pěny a horké vody, lehli jsme si dovnitř a užívali si pocit vzájemné blízkosti. Něžně jsme se hladili a líbali. Všechno bylo tak perfektní.

Poté, co jsme se vzájemně umyli a prozkoumali si každý kousek těla, jsme se osušili a nazí vešli do připravené ložnice. I zde jsme si zapálili všechny svíčky a pak si lehli do postele plné okvětních lístků. Pustil jsem tichou hudbu a předtím, než jsme se šli mýt, jsem dal rozpouštět čokoládu, takže teď už byla připravená. Z kuchyně jsem donesl jahody a šampaňské se skleničkami. Nejdříve jsme si ťukli a zapili tenhle náš krásný večer. Když jsem potom dával skleničku na noční stolek, omylem jsem vrazil do fondue a rozlil čokoládu po posteli. Zděšeně jsme oba vyskočili a rychle to omyli, aby to nezaschlo.

Dokonalá atmosféra sice už byla překažená, ale ještě se dalo něco málo zachránit. S rozpaky jsme pokračovali tam, kde jsme přestali a krmili se jahody ve zbytcích čokolády, která velmi rychle tuhla. Nebylo to tak skvělé, jak jsem předpokládal, ale oba jsme to brali víceméně sportovně. Co jiného se také dalo dělat.

Po této rozmazlovací části jsme přešli k předehře. Líbali jsme se a hladili jsme se vzájemně po tělech, která se nám proplétala a dotýkala. Vzrušovalo mě všechno, co jsem cítil. Její parfém, dotyky její pokožky, její sladký dech vonící po jahodách. A skvělé to nepřestalo být ani v okamžiku, kdy jsem se rozhoupal a sklouzl po jejím těle až k její kundičce. Nejdříve jsem ji po ní hladil a dotýkal se jí, než jsem do ní zkusil strčit prsty a nakonec přidal i jazyk. Krouživě jsem jí přejížděl přes klitoris a prsty jí bloudil ve stažené lasturce. Natálie sténala a pod mými doteky se kroutila blahem. Viděl jsem, jak se jí to líbí, ale i když mě pohled na ni vzrušoval, penis jsem stále neměl v pozoru.

Když si toho Natálie všimla, rozhodla se mě povzbudit tak, že mě vykouří. A tak si mýho scvrklýho ptáka strčila do pusinky a snažila se mě navnadit. A opravdu jí to šlo, sála mi ho, mnula ho, honila, lízala, ale nic nepomáhalo. Byl jak bez života.

Hrozně jsem se styděl.

Ačkoliv se Natálie snažila mě povzbudit, abych si z toho nic nedělal, že je to určitě jenom nervozitou, cítil jsem se tak hrozně, že jsem ji požádal, aby odešla. A tak zklamaně a stále jako panna odešla domů.

Zahanbeně jsem seděl na posteli s hlavou v dlaních a přemítal, co jsem udělal špatně. Svíčky kolem mě postupně jedna po druhé dohořívaly, ale já se stále nedokázal zvednout, abych ten zbytek sfoukl a uklidil.

A v tomhle stavu mě našla moje nevlastní sestra Dita, která měla být přes noc u přítele. Buď jim ale jejich večer nevyšel, nebo se prostě něco nepovedlo, protože se najednou ozvaly klíče v zámku a než jsem si stačil uvědomit co se děje, stála v mém pokoji a s obavou se na mě dívala. Hned jsem na sebe hodil peřinu, ale na víc jsem se nezmohl. Když viděla, jak jsem nešťastný, okamžitě jí všechno došlo. Jediné, na co se zeptala, bylo, jestli se to nepovedlo jí nebo mě.

Přiznal jsem, že problém nastal u mě.

Očekával jsem, že mě poplácá po rameni a řekne, že to se prostě stává a potom odejde, ale Dita mi zřejmě opravdu chtěla pomoci, protože udělala něco jiného. Navrhla mi, jestli se chci zaučit, aby k tomu příště nedošlo.

Nechápavě jsem na ni zíral, což si asi vyložila jako souhlas, protože pomalu zajela rukou pod peřinu, pod kterou jsem skrýval svou nahotu, a popadla mě za ptáka. Pevně mi ho tiskla v ruce a jemně s ní pohybovala nahoru a dolů. Potom se ke mně naklonila a políbila mě. Cítil jsem, jak se můj penis pomalu ale jistě probouzí. V duchu jsem ho proklínal, proč to nemohl udělat už před hodinou, ale pak jsem si řekl, že za to asi opravdu mohla nervozita.

Už jsem se cítil líp a chtěl přestat, ale Dita chtěla dokončit to, co začala. Povalila mě na postel a začala mě zuřivě líbat. Její jazyk se v mých ústech měnil na hada a klouzal po tom mém, obtáčel se okolo něho a mírně s ním i bojoval. Bez dalšího otálení si Dita rozepnula kalhoty a i s kalhotky si je stáhla a odhodila je na zem. Potom si naslinila rukou kundičku a naskočila na mě jako na koně. Poskakovala na mě jako na rodeu a zběsile přitom pištěla. Hlavou pohazovala sem a tam a prohrabávala si přitom vlasy.

Vyděšeně a vzrušeně zároveň jsem se díval na její ladné pohyby a to, jak na mě poskakuje. Kundičku měla pořádně vlhkou a můj pták v ní snadno klouzal. Během narážení se na můj kolík si sundala tričko, pod kterým neměla ani podprsenku, načež popadla moje ruce a připlácla si je na prsa. Mnul jsem jí je v dlaních a cítil, jak mi její bradavky tuhnou pod rukama.

Po chvíli mě Dita popadla a přetočila nás tak, že jsem najednou byl nahoře já. Byl jsem v šoku, a když jsem nic nedělal, popadla mě za zadek a začala si mýho ptáka zarážet hluboko do sebe. Nenechal jsem se zahanbit a začal ji mrdat s veškerou vervou. Ona si mě přitáhla a k tomu mě ještě líbala. I tak ale nepřestávala držet v dlaních můj zadek a pomáhat mi s přírazy a rychlostí.

Když jsem konečně přestal myslet na to, že jsme nevlastní sourozenci, slast byla najednou větší. Jakmile jsem se soustředil jenom na to, jak můj pták klouže do její kundičky, na to, že ji šukám a na to, že mě vzrušuje její sténání, netrvalo dlouho a já se udělal. Nastříkal jsem jí na bříško a poté se odvalil stranou.

Dita ale ještě neskončila. Rukou si pohrávala ještě chvíli s klitorisem, dokud se taky neudělala, a potom teprve si otřela moje sperma z břicha. Když odcházela z pokoje, poplácala mě po tváři a řekla, že jsem byl fakt dobrej. Na jednu stranu mě to potěšilo, na druhou jsem si uvědomil, že to asi nejsou ta pravá slova, která by mi měla říkat moje nevlastní sestra.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt