doma

Panny, panicové
article

Něžné poprvé

Byla to moje čtvrtá sklenička vína. Na hodinkách jsem měla něco po jedenácté hodině a s Radimem...
Přečíst
KATEGORIE: Lesbičky

Sex s nevlastní matkou

Už to bylo docela dlouho, co se rodiče rozvedli, takže jsem to brala v pohodě, když si táta našel novou přítelkyni. Respektive přítelkyni, se kterou to vypadalo na vážnou známost. Po měsíci chození mi ji představil a já nemohla nic jiného, než mu pochválit vkus. Byla to učitelka v mateřské školce, čemuž odpovídala nejen její povaha, ale také vzhled. Vypadala jako roztomilá panenka, byla hrozně milá, ráda si povídala. Opravdu jsme si hned padly do noty. Krátce po seznámení jsme spolu začaly chodit nakupovat, chodily společně na kávu a dokonce jsme spolu chodily i cvičit. Byla jsem tedy nadšená, když mi táta oznámil, že se rozhodl požádat Eriku o ruku. Ta samozřejmě řekla hned ano a potom mi celá nadšená volala a zvala mě na večeři, abychom to všichni společně oslavili. Dokonce mě požádala, abych jí šla za svědka.
Přečíst
Autor:
Andrea S.
Publikováno:
15. 11. 2017
Přečteno:
1303x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Panny, panicové

Něžné poprvé

Byla to moje čtvrtá sklenička vína. Na hodinkách jsem měla něco po jedenácté hodině a s Radimem to byla naše pátá schůzka. Byl hrozně zábavný, rande s ním utíkala jako myška na klíček, ani jsem se nenadála a byl čas se zvedat, protože kavárna zavírala. Dneska jsem si ale byla jistá tím, že to všechno bude mít dohru. Oba jsme byli víc nervózní než kdy předtím, bylo jasné, že se k tomu schyluje. Oba jsme to věděli a chtěli jsme to tak.
Přečíst
Autor:
Adéla P.
Publikováno:
25. 10. 2017
Přečteno:
1542x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Gay

Mladíček omrdán na Pride pochodu

I letos jsem se připravoval na Pride pochod Prahou. Oproti předchozímu roku jsem se rozhodl pro odvážnější model, neboť jsem mínil vyrazit ven v kraťáscích končících mi těsně pod zadečkem, který mi mimochodem dělaly moc pěkný, tílku, které mi odhalovalo útlá ramena a v botách na osmicentimetrovém podpatku. Učil jsem se na nich chodit skoro měsíc, než jsem mistrně ovládnul chůzi na nich tak, abych mohl vrtět i boky a přitom měl jistý krok. Každý rok jsem si na pochodu vrznul a ani letošní rok jsem se nehodlal takové snadné mrdačky vzdát. Prahou chodí spousta teplých chlápků v sexy oblečení a s duhou namalovanou na obličeji a jejich těla jsem ještě povolnější než jejich myšlenky. To je přeci sen každého gaye!
Přečíst
Autor:
Michal T.
Publikováno:
18. 10. 2017
Přečteno:
1301x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Získejte slevu na nákup v eshopu EroticStore!
100 Kč
Zadali jste e-mail ve špatném formátu.
Email již existuje.
Na zadaný email, byla zaslána potvrzující zpráva.