v hotelu

Skupinový sex
article

Zábava na dovolené

Ležím na posteli jen ve spodním prádle, vedle mě leží Roman, který mě zprvu jen hladí po stehně,...
Přečíst
KATEGORIE: Skupinový sex

Gangbang na vinobraní

Kamarád patřil do rodiny vinařů, tak nás na podzim pozval celou partu na vinobraní. Mělo nás přijet asi deset, ale postupně jsme jako mouchy odpadaly, až nás přijelo jenom pět, včetně jedné kamarádky. Byla hodně společenská, takže jí ani nevadilo, že je mezi námi sama zástupkyně něžného pohlaví. Popravdě v tom, že byla žena, spočívala její výhoda, neboť nejenom, že byla námi obletovaná, ale také toho mnohem víc vydržela, co se týče vína. My zatvrzelí pivaři jsme měli co dělat po dvou skleničkách vína, zatímco ona je do sebe házela s obdivuhodným profesionálním švihem v zápěstí.
Přečíst
Autor:
Viktor T.
Publikováno:
9. 11. 2017
Přečteno:
5364x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Gay

Náš zámecký víkend

Přítel Filip měl mít narozeniny, a tak jsem rozhodl, že ho překvapím. Na víkend jsem nám objednal pobyt na zámku se vším všudy. Dobrým jídlem, dobrou společností, dobrou zábavou. Hned v pátek po práci jsem Filipa odvezl domů, kde nás u vchodu čekaly sbalené kufry. Nejdříve se přítel podivoval, ale když jsem mu přikázal, aby se převlékl a nechal se překvapit, poslechl mě. O pět minut později přišel převlečený do tříčtvrťáků, ve kterých měl boží zadek a letní košile.
Přečíst
Autor:
Michal V.
Publikováno:
28. 8. 2014
Přečteno:
4167x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Skupinový sex

Zábava na dovolené

Ležím na posteli jen ve spodním prádle, vedle mě leží Roman, který mě zprvu jen hladí po stehně, ale stále se přibližuje, je to neskutečně vzrušující… Stahuju mu plavky a slastně mu dráždím jazykem jeho masivní úd… Ano, chybí mi to.

Jsem už týden na dovolené s rodiči u moře. Naštěstí je tu i můj brácha s jeho kámošem, takže se až tak nenudím. Na jeho kámoše si dělám zálusk už nějaký ten týden. Vypadá naprosto skvěle – má nádherné vypracované tělo a svůdný úsměv, se kterým se často setkávám. Navíc se o něm říká, že je velice zkušený a každou dívku udělá šťastnou. Ale nikdy jsem se k ničemu neodvážila, takže zůstávám u nenápadného pozorování jeho těla na pláži.
Přečíst
Autor:
Marie D.
Publikováno:
10. 8. 2013
Přečteno:
5160x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt