gay

KATEGORIE: Gay

Znásilněný v parku

Nikdy jsem netušil, že by se taková věc mohla stát mně. Jednak jsem nedokázal pochopit, proč se to muselo stát mně konkrétně, jednak jsem si říkal, jaká je asi pravděpodobnost, že dojde v okolí ke znásilnění. O zneužitých ženských čte člověk v novinách v jednom kuse, ale o znásilněných chlapech se tam nikde nic nepíše. Je jasné, že někdy už se to asi stalo, ale přesto nikdy nikoho nenapadne, aby si to dával do souvislosti se svou osobou.
Přečíst
Autor:
Jakub P.
Publikováno:
26. 2. 2015
Přečteno:
8722x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt