v restauraci

KATEGORIE: Zralé ženy

Ošukala jsem sestře novomanžela

Moje sestra se měla vdávat. A opravdu hodně s tím nadělala. Nejenom kvůli tomu, že se zkrátka a jednoduše vdávala, ale i proto, že já jsem byla starší a ona se vdával první. Připomínala mi to, když jsem jí pomáhala vybírat svatební dort, zmínila to při zkoušení svatebních šatů, nevynechala ani příležitost během zdobení stolů. Už jsem toho začínala mít plné zuby.
Přečíst
Autor:
Lucie Ž.
Publikováno:
23. 5. 2018
Přečteno:
14961x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Zralé ženy

Černoch v mojí mindě

Byla jsem zachovalá dáma z domácnosti, která neměla moc příležitostí si zašukat. Sex jsem měla vždycky ráda, ale teď, když už mi nebylo dvacet, nebylo tak snadné sehnat někoho na protažení mojí čičiny. Tedy až do chvíle, kdy mě moje dcera pozvala na společnou večeři a já se tak nedozvěděla, že máme v hospodě nového pingla.
Přečíst
Autor:
Marcela K.
Publikováno:
21. 9. 2016
Přečteno:
11937x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Lízaná pod stolem v restauraci

První rande. Nikdy jsem nebyla nervóznější, než teď, když jsem měla jít na první rande asi po dvou letech samoty. Kamarádka mi dohodila nějakého svého kamaráda, párkrát jsem ho někde potkala, na akci, narozeninách, apod., ale nikdy jsme spolu nebyli o samotě déle než deset minut. Nebyla jsem si jistá, co od toho mám vlastně očekávat. Žaludek jsem měla stažený a pořád jsem si nervózně osahávala vlasy, jestli drží tak, jak mají. Na místo schůzky jsem dorazila samozřejmě o deset minut později, jednak jsem na sebe chtěla nechat trochu čekat, ale hlavně jsem se obávala, abych tam nebyla jako první a nevypadala moc natěšeně.
Přečíst
Autor:
Linda F.
Publikováno:
13. 4. 2016
Přečteno:
9618x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt