maminčin mazánek

KATEGORIE: Panny, panicové

Maminčin mazánek

Autor:
Daniel K.
Publikováno:
29. 3. 2017
Přečteno:
46711x
Měl jsem velmi dobrý vztah se svou matkou. A proto jsem si nemohl najít žádnou ženskou. Vždycky, když viděla, jak dobře se o mě máma stará, tak utekla, protože se bála, že takhle dobře by to ona nezvládla. S mámou jsem bydlel sám, táta nás opustil, když jsem byl ještě dítě a od té doby, jsme si spolu vypěstovali hodně silný vztah. Jediný, kdo mezi nás mohl, byl náš pes Azor. Máma se kvůli mně všeho vzdala, tak jsem ji nemohl jenom tak opustit, musel jsem se o ni postarat tak, jako se ona ta dlouhá léta starala o mě.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Nejinak tomu bylo i na straně mámy. Jednou si domů přivedla nějakého kamaráda, se kterým občas chodila do kina. Přes náš práh ho ale nikdy nepustila, bála se, že by potom po ní chtěl něco víc. Myslím si, že to ale klidně mohla zkusit, stejně by určitě nebyl lepší, než já. Já jsem totiž uměl mámu spolehlivě uspokojit, věděl jsem, jak to má ráda a taky jsem jí to rád dělal. I když tedy trvalo dlouho, než jsem se k tomu nechal umluvit.

Když jsem byl ještě panic, tak jsem si myslel, že ho poprvý zasunu do jedné mé spolužačky, kterou jsem měl v hledáčku už docela dlouho. Nemotorně jsem se kolem ní motal, sem tam se jakoby omylem dotknul jejího zadku nebo hrál, že do mě někdo strčil, abych jí mohl ošahat kozy. Ona se ke mně ale moc neměla. Alespoň zezačátku. Byl jsem z toho dost smutnej, doma jsem potom kvůli tomu dost brečel, takže mi máma pořád pekla nějaké dobroty a snažila se mi zlepšit náladu.

Jednou jsem Marii pozval na rande a ona přijala, ale potom na domluvené místo nedorazila. Čekal jsem tam na ni jako debil asi tři hodiny a potom jsem ji viděl na druhé straně silnice, jak se tam prochází s jedním spolužákem. Popadnul mě hrozný vztek, ale udržel jsem se a běžel jsem domů, kde jsem padnul na postel a bulel jako malý dítě. Máma ale přišla a já se k ní přitulil. Měla měkká a velká prsa, kam jsem jí vždycky rád bořil hlavu. Připadal jsem si tak nějak v bezpečí, když jsem byl u ní. Navíc jsem si mohl představovat, že je to Marie. Jenomže jakmile jsem to udělal, povolilo tabu a můj pták se postavil do pozoru. Zrudnul jsem jako rak a chtěl to před matkou zamaskovat, ale ona mi zabránila. Řekla, že je to naprosto normální, abych se tomu nebránil a potom mě po něm pohladila, takže se postavil úplně. Zkušeně mi ho mnula přes kalhoty a já zavřel oči a užíval si ten slastný pocit. Poprvé jsem se udělal do kalhot, ale máma říkala, že se nic neděje, že to dá hned vyprat. A tak jsem to nechal být.

O Marii jsem se sice snažil dál, ale už ne s takovou vervou, jako předtím. Věděl jsem, že totiž na mě doma čeká jiná ženská, pro kterou jsem jedinej na světě, a která pro mě udělá první poslední. Občas jsem tedy před mámou předstíral, že se na mě Marie vykašlala, i když to nebyla vůbec žádná pravda. Ale chtěl jsem, aby se o mě starala a pečovala o mě.

Ale stále jsem byl panic.

Jednou večer jsem to na mámu zase tak dobře uhrál, že mi ho tentokrát vykouřila. Měla pevný stisk rtů, a když mi přejížděla přes uzdičku až ke špičce žaludu, udělal jsem se jí do pusy. A ona to beze všeho spolkla. Po tomhle kousku jsem měl jasno, že nemá smysl se snažit o nějakou cuchtu, která o mě nemá zájem a z vysoka na mě kašle. Začal jsem se doma promenádovat nahý, když jsem seděl ve vaně, tak jsem nezavíral. Na mámu to ale nemělo moc vliv. Chtěl jsem ale, aby za mnou přišla ona sama, nechtěl jsem za ní jít a prostě jí říct, jestli ji můžu ošukat.

Nakonec to bylo tak, že jsem seděl u kuchyňského stolu, když máma přišla z práce a usedavě jsem plakal. Samozřejmě ke mně hnedka přišla a ptala se, co se mi stalo, tak jsem jí ukázal ošklivý dopis, který mi Marie napsala. Jen ho přelétla očima a pak mě hned objala. Zabořil jsem hlavu mezi její ňadra a připadal si jako král světa. Přidal jsem ruce, začal jsem ji po nich hladit a ona mě mezitím hladila po tváři.

Během této chvíle souznění se naše hlavy k sobě přiblížily a já ji políbil. Máma na mě nejdřív jenom koukala, ale potom mě taky políbila. Vyplázl jsem jazyk a chtěl se dotknout toho jejího vlhkého hádka, kterého měla v jeskyňce za zuby. Sevření jejích zubů povolilo a já se dostal do jejích voňavých úst. Líbal jsem ji a držel si přitom její tvář, zatímco druhou jsem nepřestával hladit její kozy. Něžně mi moje líbání opětovala a rukou mi zajela znovu do rozkroku, kde už na ni čekala moje anakonda.

Sundala mi kalhoty a znovu si strčila můj pyj do pusy. Sála mi ho jako vysavač a přitom si ho rukou podpírala u koulí. Zaklonil jsem hlavu a užíval si to blaho. Jazykem mi olizovala zrudlý žalud a její sliny se míchaly s mým preejakulátem. Když už jsem byl tak nadržený, že jsem se obával, abych se jí zase jenom neudělal do pusy, odstrčil jsem ji a pak jí pomohl vstát a posadil ji na stůl. Odhrnul jsem stranou její kalhotky a odhalil pružnou vagínu. Strčil jsem do ní jazyk a pak přidal taky prsty. Lehce jsem jí přejížděl přes klitoris, takže pěkně kňučela a vzdychala. Prstem jsem mezitím prozkoumával její lagunu. Měla ji pěkně hlubokou, ale nebál jsem se, že by se v ní můj pták ztratil. A tak jsem ho tam zasunul. Máma si poposedla na okraj stolu, abych měl lepší přístup a potom se zaklonila. Můj čůrák v ní mizel až po kořen a ona u toho sténala. Poprvé jsem zasunul do vlastní mámy. Nechal jsem ptáka, aby v ní pracoval sám a podepřel si záda, abych do ní zajel víc. Pak jsem si plivnul do dlaně a masíroval jí přitom klitoris. Prsa se jí při přirážení pohupovala a já cítil, jak se jí kunda stahuje.

Nevím, jestli měla orgasmus nebo ne, ale pocit, že dělám něco zakázaného a že přitom mrdám stačil na to, abych se udělal. Tělem mi roztřásl orgasmus a já právě včas vyndal ptáka s máminy vagíny a postříkal jí břicho. Už jsem nebyl panic.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt