mladý stopař pro řidiče tiráku

KATEGORIE: Gay

Mladý stopař pro řidiče tiráku

Autor:
Tomáš K.
Publikováno:
13. 9. 2017
Přečteno:
9154x
Jsem řidič tiráku. Dost často bývám na cestách, proto ode mě utekla manželka i s dětmi. Nebyl jsem doma a dost jsem je zanedbával, jsem si toho vědom. Tak to ale v životě prostě chodí. Na cestách jsem byl sám, doma jsem byl sám, i když jsem vlastně žádné opravdové doma neměl. Proplouval jsem životem s volantem a pivem v ruce, aniž bych se na někoho musel ohlížet. Byl jsem jenom já proti celému světu a naprosto mi to tak vyhovovalo.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Dostal jsem další zakázku, měl jsem jet někam až do Norska, abych tam nabral náklad a vrátil se s ním sem. Vůbec jsem se nerozpakoval, nasedl do auťáku a vydal se na dlouhou cestu po dálnicích. Cesta to byla krásná, i když všude kolem mě byla jenom dálnice, měl jsem docela rozhled po silnici a po tom, jak se hezky klikatí mezi horami a řekami. Když jsem dojížděl do té krásné přírody na severu, člověku se z toho skoro až mlžilo oko. O to víc jsem ale tady na té samotě pociťoval, že nikoho nemám. Jsem sám a sám. A tak jsem si ho alespoň před spaním vyhonil, aby mě další den na cestě netlačily koule.

Dojel jsem až na místo určení v poměrně dobrém čase. Podal jsem si tam s nimi ruku a potom jsem se šel pořádně vyspat. Měl jsem jeden volný den, než jsem se měl vydat zase na cestu zpátky, a tak jsem se rozhodl dát si na hotelu pivo a jít spát. V televizi nic nedávaly, ničemu jsem tam nerozuměl, tak jsem to zapíjel jedním pivem za druhým. Nakonec jsem asi po šesti lahvích usnul v křesle.

Druhý den ráno jsem si dal pořádnou snídani pro chlapy, koupil si něco na cestu a potom se už zase posadil za volant. Povinnou přestávku jsem měl odškrtnutou a nic mi tedy nebránilo, abych tu ztrácel další čas. Rozvalil jsem se pohodlně za volantem, pustil jsem si pár kazet s písničkami, které jsem měl nahrané z domu a vyjel na dálnici.

Cesta domů utíkala mnohem pomaleji a utrápeněji, než cesta sem. Připadalo mi, že se mi pořád mlží oči, špatně jsem viděl a kromě toho počasí venku bylo naprd. Když jsem přijel sem, přivítaly mě kopce ozářené sluncem a teď lilo jako z konve a do toho se zvedala mlha. Nechtělo se mi ale zastavovat a čekat, až to přejde, navíc se nejelo tak špatně, protože dálnice byla poloprázdná.

Pak jsem si ale najednou všimnul, že na okraji silnice daleko přede mnou někdo je a mává něčím svítivým. Trochu ve mně zatrnulo, a tak jsem raději zastavil. Byl to ale jenom nějaký mladík, který byl mokrý od hlavy k patě a žadonil, jestli bych ho kousek nesvezl. Bylo mi ho líto, byl opravdu jako vymáchaný v pračce, navíc to vypadalo, že jde docela zdaleka. Vlastně i musel, protože v okolí nebylo nic než jenom pustina. A tak, ačkoliv stopaře jinak moc neberu, jsem mu pokynul, aby si vylezl ke mně do kabiny.

Hned, jak jsem vyjel, se začal svlékat z mokrého oblečení a něco si u toho mumlal. Moc jsem mu nerozuměl, mluvil nějakým cizím jazykem, ale nebyl jsem moc schopný rozeznat jakým. V podstatě mi to ale spíš vyhovovalo, alespoň jsem si s ním nemusel povídat. Nevěnoval jsem mu tedy moc pozornost a nechal ho svému osudu na vedlejší sedačce.

Počasí venku se postupně zhoršovalo a navíc se začalo stmívat. Už jsem jel příliš mnoho hodin a potřeboval jsem zastavit, abych se vyspal. Trochu jsem se obával toho, co budu dělat se svým tichým společníkem, na kterého jsem popravdě od chvíle, kdy nastoupil, ani nepomyslel. Jakmile jsem zastavil na odpočívadle, podíval jsem se na něj a uvědomil si, že spí. Vypadal skoro jako dítě, i když ze strniště bylo jasné, že už je plnoletý. Těsně si k sobě vinul mokrý batoh. Vypadal neškodně a vlastně i docela hezky.

Ležel na sedačce polonahý, a jelikož spal, odvážil jsem se na něj sáhnout. Pohladil jsem ho po obnažené hrudi a pocítil, jak mu tluče srdce. Ta blízkost dalšího člověka mě vzrušila. Pohladil jsem ho po vlasech a uvědomil si, že mi pták v kalhotách začíná stát jako stožár. Pomalu jsem se přesunul k tomu klukovi blíž a rozepnul si kalhoty. Vyndal jsem si ven ptáka a vzal jeho rozespalou ruku a přiložil si ho na něj. Kluk se trochu probudil, ale nevěděl, která bije. Využil jsem jeho překvapeného výrazu a jemně vzal do ruky jeho hlavu. Navedl jsem si ji přímo na penis. Kluk poslušně otevřel pusu a nechal si zasunout mýho ptáka do pusy.

V ten okamžik mnou projela naprostá slast. Byl jsem hrozně vzrušený a ten kluk vypadal tak nevinně, a tak sladce, že jsem prostě nemohl přestat. Držel jsem jeho hlavu v rukách a narážel si ji na pinďoura, ve kterém mi kolovala krev. S každým vyjetím z jeho pusy jsem cítil, jak se mi pták více a více zvětšuje. Držel jsem si ho až u kořene a druhou rukou korigoval hlavu toho kluka a rychlost kouření. Postupně jsem zrychloval a zrychloval. Kluk si to nechal líbit, a tak jsem přesunul pozornost k jeho zadečku, přes který jsem ho hladil. Už dlouho jsem neměl ženskou, tak mi bylo docela jedno, do čeho zasunu. Popravdě už jsem si teplou kundu ani nepamatoval, teď bych si vystačil i s jeho análem. Kluk pochopil a nevzpíral se, když jsem mu sundal kalhoty, které si jako jediné nechal. Měl pod nimi ještě mokré spodní prádlo, ze kterého jsem mu taky pomohl.

Pak jsem si ho k sobě otočil zadečkem a pomalu vnikl do jeho zadečku. Kluk si předtím anál trochu naslinil, aby to lépe klouzalo, i tak to šlo ale dost ztuha. Měl zadeček pořádně stažený, když jsem se do něho penisem dral. Asi po třech pomalých přírazech konečně povolil a dovolil mi ošukat jeho anální otvor. Pomáhal jsem mu naskakovat, seděl na mým klacku zády a užíval si to mrdání. Kluk sténal a po chvíli se dokonce přetočil, aby na mě viděl. Volnou rukou si honil svýho pinďoura a upřeně se na mě díval. Nepřestával u toho ale sténat. Pohupoval se nahoru a dolů a bylo vidět, že mít mýho ptáka v zadku mu dělá moc dobře. A mě koneckonců taky.

Těsně předtím, než jsem se udělal, ze mě slezl a sperma pochytal do pusy. Potom ho spolkl. Seděl jsem unaveně na sedačce a ten kluk se ke mně potom přitulil a znovu usnul jako unavené kotě.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt