napoprvé s nevlastním bráchou

KATEGORIE: Panny, panicové

Napoprvé s nevlastním bráchou

Autor:
Bára Š.
Publikováno:
25. 3. 2014
Přečteno:
31087x
Už nějakou dobu jsem si všímala, že se po mně dívá jeden kluk z vedlejší třídy. Jmenoval se Karel, ale dokonce i učitelé mu říkali Kájo. Byl to vysoký zelenooký blonďák, se slabostí pro sport. Vždycky se mi líbily jeho silné paže, ve kterých jsem si přála spočinout.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Netrvalo to ani týden a pozval mě na první rande, které proběhlo báječně. Všechno bylo dokonalé. Nejdříve jsme šli do kina, kde jsme se drželi za ruce, a potom následovalo pozvání na zmrzlinu. Před brankou jsme se poprvé políbili a domluvili se, že si brzy dáme vědět. Rychleji, než jsem si to stihla uvědomit, se z nás stal pár školy. Všichni o nás věděli a mnoho holek mi závidělo.

Měla jsem Káju opravdu moc ráda, cítila jsem se s ním výjimečná. Po dvou měsících jsme začali uvažovat nad naším poprvé. Oba jsme byli nezkušení, ale opravdu jsme se na to těšili. Stále ale nepřicházela ta správná příležitost.

Rodičům jsem o Kájovi řekla asi po dvou a půl měsících, co jsme spolu chodili. Jakmile jsem ale vyslovila jeho jméno, otcův obličej zbrunátněl. Potom na mě začal křičet, že žádného kluka do baráku tahat nebudu a že mám ještě na takové věci dost času. Pokoušela jsem se bránit tím, že se máme opravdu rádi a jestli se bojí toho, že by mi mohl ublížit, tak opravdu strach mít nemusí, ale otec mě nepustil ke slovu. Neustále na mě křičel a nakonec mi zakázal se s Kájou scházet. S pláčem jsem utekla do pokoje, ze kterého jsem po zbytek dne nevyšla. Večer za mnou přišla máma, aby mě uklidnila, že nechápe, co to do otce vjelo, ale abych mu dala čas. Je to nejspíš jeho strach o mě. Přeci jen jsem byla jeho „malá holčička“ a teď už jsem skoro dospělá, a tak je to pro něj změna.

Souhlasila jsem, že budu kolem něho chodit po špičkách, ale přestat se stýkat s Kájou jsem odmítla. To se mamce sice moc nelíbilo, ale nic mi na to neřekla.

Když jsme se dalšího dne s Kájou viděli ve škole, řekla jsem mu, co se stalo doma. Velmi ho to překvapilo a dokonce říkal, že pokud chci, tak si s tátou dojde promluvit. Že se mu představí a ukáže mu tak, že se o mě nemusí bát, protože je slušný kluk. Řekla jsem mu ale, aby to nedělal a raději tomu nechal volný průchod.

O týden později mi Kája oznámil, že jeho rodiče na víkend odjíždějí pryč a on tak bude mít celý byt pro sebe. V břiše jsem pocítila motýlky - tohle byla ta příležitost, na kterou jsme čekali. Domluvila jsem se s kamarádkou, že doma řeknu, že budu spát u ní, abych měla nějaké alibi, a potom už jsem se nemohla dočkat sobotního večera.

Doma jsem řekla, že budu u kamarádky, ale i tak jsem viděla, že mamka má vcelku jasno, kam jdu. Ke Kájovi jsem dorazila kolem sedmé večer celá nervózní, ale natěšená.

Byt Kája vyzdobil hromadou svíček a květin. Připadala jsem si jako v romantickém filmu a nemohla tomu uvěřit.

Jako první byla na programu večeře, tedy vlastně pizza, ale ani to nekazilo dojem perfektního večera. Když jsme se najedli, Kája ke mně přistoupil a políbil mě. Opětovala jsem jeho polibek a uvědomovala si, že chutná trochu po cibuli. Ale nevadilo mi to. Líbala jsem ho něžně a bylo mi skvěle. Kája mi pomalu začal pomáhat z oblečení. Nejdříve mi sundal tričko. Když mělo dojít na podprsenku, mírně jsem se zastyděla, ale nakonec jsem nechala na zem spadnout i tu. Líbal mě a jemně mi hladil prsa.

Na oplátku jsem mu pomohla z trička a váhavými pohyby mu nakonec sundala i kalhoty. Stál tu přede mnou v boxerkách a já viděla, jak se mu v nich boulí jeho nádobíčko. Červeň se mi hnala do tváří, takže jsem byla ráda, že je zhasnuto. Vysvlékli jsme se vzájemně do naha a stydlivě a zároveň vzrušeně se na sebe dívali.

Kája pro nás připravil voňavou koupel, abychom se uvolnili. Byla tam spousta pěny, která voněla jako levandule a svíčky tomu všemu dodávaly intimní atmosféru. Cítila jsem se jako v nebi. Kája mi začal umývat záda a zároveň je mírně masíroval. Potom přešel na prsa a bříško. A následně mi zajel rukou mezi nohy. Stydlivě jsem jeho ruku odsunula.

Po koupeli mě Kája nasměroval do ložnice, kde opět svítila spousta svíček a krásně to tu vonělo. Něžně mě položil na postel, a zatímco mě líbal, hladil mě po celém těle. Všimla jsem si, že jeho klacek už je pěkně ztopořený.

Polibky si razil cestičku po mém těle. Bylo mi jasné, kam to směřuje a okamžitě jsem se zastyděla. Než jsem mu ale stihla zabránit, ucítila jsem jeho jazyk. Opatrně mi kroužil kolem klitorisu. Pocit, který se mě zmocňoval, byl nepopsatelný. Měl mrštný jazýček, se kterým to doopravdy uměl.

Když přestal, posadila jsem se a na oplátku vzala do pusy jeho penis. Pomalu a jemně si ho strkala do pusy a zase vyndávala. Stihla jsem to ale jen asi dvakrát, než mě Kája odstrčil se slovy, že bych ho takhle hnedka udělala.

Pomohla jsem mu tedy nandat kondom a lehla si na záda. Kája se nade mnou sklonil a pomalu do mě pronikal. Neustále se mě ptal, jestli mě to nebolí, jestli nemá přestat. Umlčela jsem jeho obavy polibkem.

Když byl ve mně, byl to nádherný pocit. Blíže jsme si být ani nemohli. Užívali jsme si chvíli to souznění, než se Kája začal pohybovat. Znovu a znovu do mě pronikal, zatímco mně se z úst draly steny. Tiše jsem vzdychala a cítila, že moje vzrušení se stupňuje. A potom jsem dosáhla svého prvního orgasmu. Stahy mojí kundičky Káju natolik vzrušily, že se udělal také.

A o okamžik později se rozletěly dveře, ve kterých stál můj táta. Zděšeně jsme se pokoušeli oba zahalit, ale on na nic nebral ohledy. Vztekle mě popadl za ruku a odtrhl od Káji a hrozně křičel. Jeho zloba ale vzápětí přešla do sebeobviňování, které zakončil slovy "Vždyť je to tvůj nevlastní bratr!".

Po tiché cestě domů, se otec matce přiznal, že když otěhotněla, chodil zároveň s ní ještě s jednou ženou, která otěhotněla bohužel taky. Když si potom táta vybral mámu, odstěhovala se někam pryč, a když se vrátila, měla s sebou manžela a šestiletého syna. Ano, Káju.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt