panny, panicové

article

Něžné poprvé

Byla to moje čtvrtá sklenička vína. Na hodinkách jsem měla něco po jedenácté hodině a s Radimem...
Přečíst
KATEGORIE: Panny, panicové

Něžné poprvé

Byla to moje čtvrtá sklenička vína. Na hodinkách jsem měla něco po jedenácté hodině a s Radimem to byla naše pátá schůzka. Byl hrozně zábavný, rande s ním utíkala jako myška na klíček, ani jsem se nenadála a byl čas se zvedat, protože kavárna zavírala. Dneska jsem si ale byla jistá tím, že to všechno bude mít dohru. Oba jsme byli víc nervózní než kdy předtím, bylo jasné, že se k tomu schyluje. Oba jsme to věděli a chtěli jsme to tak.
Přečíst
Autor:
Adéla P.
Publikováno:
25. 10. 2017
Přečteno:
8938x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt