neznámo kde

Skupinový sex
article

Sexuální otrokyně

K posteli jsem byla přivázaná už dlouho. Ruce jsem měla odkrvené a nemohla jsem s nimi skoro...
Přečíst
Lolitky, teen
article

Otrokyně

Když jsem se probudila, ucítila jsem palčivou bolest v zátylku a tepající ve spánku. Přes oči...
Přečíst
Panny, panicové
article

Zasvěcení

Dnes nastal můj velký den. Je mi konečně 17 let. To v naší sektě znamená, že se řadím mezi...
Přečíst
Lesbičky
article

Noční přepadení

Jdu domů, přítel mě nechal. Hajzl. Netuším, jak dlouho jsme se hádali, ale už je tma, nemám pojem...
Přečíst
KATEGORIE: Skupinový sex

Sexuální otrokyně

K posteli jsem byla přivázaná už dlouho. Ruce jsem měla odkrvené a nemohla jsem s nimi skoro hýbat. Oči jsem přitom měla převázané nějakou páskou. Na nahém těle jsem měla husinu, byla mi hrozná zima, ale neměla jsem se jak přikrýt. Byla jsem tak, jak mě moji věznitelé nechali. Nevěděla jsem, jak jsem tu dlouho, nebo kde to vlastně vůbec jsem. Věděla jsem jenom, že po několika hodinách ve tmě přijde vždycky to samé.
Přečíst
Autor:
Monika K.
Publikováno:
28. 6. 2017
Přečteno:
21112x
KATEGORIE: Lolitky, teen

Otrokyně

Když jsem se probudila, ucítila jsem palčivou bolest v zátylku a tepající ve spánku. Přes oči jsem měla šátek, takže jsem nic neviděla. Ruce jsem měla za zády, připevněné k sobě jakousi páskou. Ležela jsem na nejspíše kovové zemi, která byla velmi studená. Celá místnost se hýbala a házela sebou – poznala jsem, že jsem v nějakém autě, které velmi vysokou rychlostí upaluje do neznáma. Všechno mě bolelo. Tepající bolest ve spánku nade mnou zvítězila a já opět usnula.
Přečíst
Autor:
Marie D.
Publikováno:
23. 9. 2013
Přečteno:
13439x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Panny, panicové

Zasvěcení

Dnes nastal můj velký den. Je mi konečně 17 let. To v naší sektě znamená, že se řadím mezi dospělé. Jednou mi Mariana říkala, že lidé, kteří nepatří do naší sekty, jsou dospělí až v osmnácti letech. My jsme ale psychicky vyspělejší, proto se můžeme již v sedmnácti prohlásit za zletilé.
Přečíst
Autor:
Bára Š.
Publikováno:
22. 8. 2013
Přečteno:
24630x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt