panny, panicové

KATEGORIE: Panny, panicové

Sladká šestnácka

Už rok jsem byl doma – bez práce, bez přátel, bez jakéhokoliv rozptýlení. Jsem invalida třetího stupně, takže moc příležitostí, jak se dostat mezi lidi nemám. Bydlím sám v malém bytě, který je v podstatě mým jediným působištěm. Nákupy jsem si dříve nechával posílat kurýrem, popřípadě mi občas nakoupila sousedka, ale potom, co jsem byl zapojen do nějakého projektu spolčeného se školami, za mnou docházela jedna studentka ze střední školy. Byla to sladká šestnácka, co se jmenovala Baruška. Chodila mi na nákupy, občas si se mnou povídala nebo koukala na televizi. Byla drobná, celkově taková útlá a ušlápnutá. Moc toho nenamluvila, ale její tichá přítomnost stále byla lepší než tíživá samota.
Přečíst
Autor:
Jiří S.
Publikováno:
6. 12. 2017
Přečteno:
13925x
article

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt